Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Přivaž mně k posteli prosím

Monika byla moje spolupracovnice na centrále v Praze. Drobné postavy, vzhledově intelektuálka vždy s úsměvem na rtech a ochotou každému v práci vyhovět. Hlavně mně a nejen v práci :) Každá služební cesta měla v podstatě stejný scénář. Dobrá večeře, film a její oddanost tomu co bude. Nikdy s vlastní iniciativou či praktikou v sexu nepřišla, ale také nikdy nic neodmítla. Vždy čekala co vymyslím a popravdě mně to i vyhovovalo.

Překvapení mně čekalo až po roce našeho vztahu na Valentýna. Spíše než z lásky, tak ze slušnosti jsem koupil na benzínce květiny a srdíčko s čokoládou a jel k Monice. Zvoním na dveře jejího domu a v jedné ruce připravuji srdíčko a v druhé květiny.

Krásného Valentýna Mončo přeji. Než jsem to ale stačil doříct, Monika odsekla: „Nechci žádné květiny ani čokoládu. Přivaž mně k posteli prosím, šukej a chovej se ke mně jako k děvce celou noc“!

Chvilku jsem váhal zda to není nějaký vtip od přátel z práce, či skrytá kamera, ale pohled Moniky byl výstižný. Myslela to vážně. Kytici a srdíčko jsem hodil do popelnice a přemýšlel kde v Praze koupím nějaké lano či provazy. O hodinu později jsem se vracel s popruhy a lanem z blízkého železářství.

Monika seděla jako vždy v křesle a popíjela víno. Sedl jsem si vedle ni a položil před nás popruhy s lanem.

Svlékni se Moniko! Ne, už jsem si to rozmyslela. Nechci. Zapomeň na to, budeme se dívat na film.

Okamžitě mně bylo jasné, že si chce hrát. Jednou rukou jsem ji chytl za cop a přitáhl k sobě. Druhou jsem z ní strhával halenku a elesťáky. Tohle jsi chtěla ty malá děvko? Bránila se, ale marně. Chytl jsem ji pevně za cop a táhl k posteli. Postupně jsem ji přivázal do každého rohu za ruce i nohy. Neustále se vzpouzela a křičela. Vzal jsem kus roztrhlé halenky a nacpal ji do úst. Lehl jsem si na ni a začal ji poprvé tvrdě šoustat. V rámci možností co měla přirážela a užívala si tuto naší hru. První vyvrcholení přišlo za chvíli. Vystříkal jsem se ji na obličej a rukou rozmazával semeno spolu s tím, že jsem ji říkal jaká je děvka a jak si s ni budu hrát.

Oči jsem ji zavázal šátkem a nechal ji tam tak ležet a šel si na chvilku odpočinout. Tu noc jsem si ji vzal ještě několikrát. Svázal jsem ji do několika poloh a vždy ji šoustal tvrdě bez jakýchkoliv otázek zda chce či nechce, zda se ji to líbí či nikoliv.

Dodnes nevím, kde se to v ní vzalo. Zda se dívala na nějaké video, či to byla její skrytá touha. Zkrátka ženy vždy překvapí. Nad ránem jsem ji odvázal. Schoulila si mi do náruče a řekla: „Děkuji za nejkrásnější Valentýnský dárek. Příště dovez provazy rovnou a nevyhazuj peníze za čokoládu a kytici“.

Byl to ale náš první a poslední Valentýn. Za pár dní v rámci úsporných opatření dostala výpověď o odjela pracovat do Rakouska. Od té doby už nikdy ženám čokoládu na Valentýna nekupuji, ale ptám se: „Máš nějaké tajné přání které by jsi chtěla nejen na Valentýna splnit?“

Více o mně a ženě kterou hledám na mé stránce www.subinku.cz
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Mark


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury