Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

S mamčou krásný večer

Ahoj, jmenují se David je mi 19 let a tenhle příběh se stal na jedné akci v klubu. Jako každý pátek co Jsme chodili s kamarády někam zapařit a Popit byl náš rituál. Bylo okolo půl noci a stali jsme u baru a najednou k nám přišla moje mamka s kamarádkama. Byli už trochu opilé a zeptala se mě co tady dělám. Tak jsem ji řekl že jsme přišli Popit a lovit nějaké ženské. Mamka mi pak řekla že jsou tady samy a že by byla ráda kdyby jsme s klukama byli snema. Kluci neváhali a šly jsme pařit. Kamarád mi pak řekl že se moje mamka moc nestydí stím výstřihem a krátkou sukni. Odpověděl jsem mu kdo by si ji nedal ma 38 a luxusní postavu na svůj věk. Kolem jedné už byla mamka a její kamarádky docela dost opilé bylo to na nich dost poznat když se začali po nás plazit. Pak jsme měli plán s kamarádem že by jsme se už vypařili z klubu někam pryč tak jsme to udělali. Od mamky kamarádka řekla že můj kámoš u ní přespí tak Jsme řekli že v pohodě. Pak už jsme tam skončili s mamkou samy protože jeji kamarádky už taky odešli domů. Když jsme seděli s mamkou v parku samy na lavičce byla dost ujeta až mi začala jezdit mezi nohama, řekl jsem ji co dělá a odpověděla mi že by potřebovala uspokojit a že potřebuje sex. Když mi tohle řekla nevěděl jsem co říct protože jsem byl s mamky taky docela nadržený když měla luxusní výstřih a luxusní sukni s dobrým zadečkem. Když začla cítit že muj penis začal být tvrdší tak mi odepla pásek a zajela rukou do trenér až mi ho začla honit. Nedal jsem tomu a po chvilce jsem ji mírně roztáhl nohy a začal ji dráždit. Když jsem ji tam začal sahat všiml jsem si že nemá kalhotky takže jsem hned cítil jeji oholenou kundičku ,byl jsem tak nadržený že jsem dál jeji hlavu k mému peru a krásně mi ho začla kouřit, byl to skvělý pocit v noci na lavičce v Parku tohle prožívat. Mamce začla být po chvilce zima tak Jsme to skončili a zavolali taxika a jeli domu. jak jsme dorazili domů svliknul jsem ji do naha a sebe taky a dali jsme si sprchu společnou. Pak jsem ji vzal a nesl jsem ji do ložnice kde mi pak říkala že už ji ho tam mám strčit. Když jsem viděl svojí mamku ležet nahou v postelí jak krásně roztahuje nohy a věděl jsem že za par sekund bude můj penis v její kundičce bylo to nezapomenutelné. Když jsem už byl v ní bylo to krásný že můžu svoji mamku krásně ošukat a mít krásný sex. Po dobu co jsem ji mrdal nepadlo ani slovo, jen se krásně vrtěla a oba dva si to užívali. Když jsem cítil že mamka bude už udělaná začal jsem priražet ještě silněji až se luxusně udělala a po chvíli jsem ji vypustil všechno dovnitř a krásně se udělal.kdyz jsme pak leželi vedle sebe obejmula mě a řekla mi že tohle ode mě nečekala a že si to krásně užila semnou , odpověděl jsem ji že jsem to taky nečekal a bylo krásný mít s tebou luxusní sex. Od toho večera s mamkou šukame skoro každý den , když je příležitost aby nás otec nenačapal.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dawe


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2019 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury