Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Starší sestra

Po rozvodu jsem dostal nabídku od své starší sestry která bydlela v rodinném domě , abych než si najdu podnájem bydlel zatím u ni s tím , že ji pomohu z domem a zahradou. Sestra bude mít 50 let a je mezi námi věkový rozdíl 11 let. Tak jo ségra zítra se nastehuji pomohu Ti s čím budeš potřebovat a řekni si kolik Ti mám platit. Dostal jsem pokoj v patře vedle koupelny a pokoje sestry. Za 14 dní slavila sestra své kulaté narozeniny pozvala naše rodiče a tak jsme to trochu oslavili. Trochu jsme to přehnali z alkoholem hlavně ségra a tak když rodiče odešli řekl jsem že se půjdu vykoupat a půjdu si lehnout že jsem z práce unaven. Když jsem se koupal vešla ségra a donesla mě ručníky a povídá ať se ještě na chvíli stavím dole v obýváku že by si chtěla chvíli pokecat a dneska je na to ta správná chvíle. Když jsem došel do obýváku ségra seděla v sedačce v županu a když mě uviděla řekla sedni si naproti chci ti něco říct. Bydlíš tady skoro 3 týdny a ještě jsme si neměli čas si popovídat. Chci se zeptat brácha byl jsi ženatý a já jak víš jsem dlouho vdova tak se chci zeptat nechybí Ti sex mě ano a tak jsem si myslela když teď tady bydlíme spolu jestli bysme se občas nemohli spolu pomilovat. Samozřejmě by to bylo jen mezi námi protože inces není dovolen.Teď se dojdu vykoupat a Ty mě potom řekneš co mému návrhu říkáš.Noboj nebudeš litovat. Když ségra došla řekl jsem že je to dobrý nápad že jsem pro. Ségra ke mě došla sundala si župan a zeptala se mě mám si nechat kundicku tak jak je nebo se mám oholit. Jestli řekneš brácha oholit tak Ti se oholiš taky bereš. Oholíme se oba a to hned až pak si budeme užívat. Za půl hodiny jsme už bily v pokoji ségry kde jsme se oba oddávali já lízal segře kundu a ségra mě kouřila. Pak jsme už je mrdali a mrdali a bilo nám fajn. Od té doby jsem se nastěhoval do pokoje sestry a souložili každý den.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Zdeněk


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury