Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Starší sestra 2

Jednou když jsem se vrátil z práce na mě sestra čekala s tím že je připravena takže se půjdeme vykoupat a mužem na to jít. V koupelně jsme se navzájem oholili a umyli si navzájem své přirození sestra mě stáhla předkožku pěkně umyla já zase jsem jí pěkně umyl v rozkroku a šli jsme do ložnice. Budu pro Tebe bratříčku mít překvapení ale až si pěkně zasukame. Při sexu se sestra chovala jako by nešukala strašně dlouho a když jsme skončili povídá pojď dáme si kafe a obleceme se za chvilku dojde kámoška Květa. Jednou když jsem se s ní bavila zkoncili jsme až u sexu. Povídá mě že by sukala ale nemá s kým a já tam mám chlapa ale nemůžu protože je to bratr. Neví bratříčku že spolu sukame a proto když dojde nechtěl bys jí to udělat ať máš změnu a nestrikas to jenom do mě. Tak jsem pro a než jsem to dořekl zazvonil zvonek. Sestra šla otevřít a do obývacího pokoje dosla Květa. Sestra jí posadila do křesla s tím že jí udělá kafe a odešla. Jsi Hanky bratr a jistě víš že na kafe jsem nedošla. Řekla ti segra jak to se mnou je a co ty myslíš si že by jsme si mohli zasukat. Když budeš pro můžeš si se mnou dělat co chceš a ve všem Ti vyjdu vstříc. Jsem pro ale jak k tomu přijde sestra když půjdem do mého pokoje asi si domyslí co tam děláme. Když mě budeš sukat nebude mě vadit že se bude dívat a když to sama uzná za vhodné mohla by se i přidat. Hanko Tvůj bratr souhlasí s tím že mě osuka můžeš se dívat a když uznáš za vhodné mohla by ses i přidat neřekla bych nikdy že jsi mrdala z bráchou co tomu říkáš. Jsem pro tak začneme všichni šaty dolů. Když jsme se vysvléky brachovy už pták pěkně stál já už bila vlhká a Květa . Co to máš ty jsi neoholena takže se jdi oholit pupku my na Tebe počkáme. Když Květa odešla bratr mě začal sukat tak že jsme si nevšimli že se vrátila. Bratr ze mě slezl a povídá Kveto pojď teď si na řadě Ty a pak se uvidí.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kveta


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury