Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

SVATÁ CESTA 2

SVATÁ CESTA 2

Marie zatáhla za řemen na rameni a vozík se rozjel. Procházela špalírem jásajících lidí,až přišla k městské bráně. Naposledy se ohlédla a potom prošla bránou. Město jí zůstalo za zády a ona už šla sama cestou, která se klikatila k obzoru. Vozík za ní drkotal přes kameny a ona začínala pochybovat o tom, zda udělala správně. Ale potom si řekla, že už několik dívek před ní tu cestu absolvovalo, i když neslyšela, že by se nějaká z nich vrátila.

Ale veškeré pochyby hodila za hlavu a svižně si vykračovala vstříc toužebnému cíli. Slunce se už klonilo k západu, když došla k háječku, uprostřed něhož byla mýtinka. „Tady bych mohla strávit první noc!” pomyslela si Marie, když na mýtince uviděla ohniště a ze skály opodál tryskal pramínek křišťálově čisté vody.

„Tak co to tady mám?” odkryla Marie plachtu na vozíku. Bylo tam několik vaků, přes které bylo přehozeno nějaké lůžko, snad slamník. Marie ho stáhla na zem a chystala se upravit si ho, když jí náhle na hlavu padnul neprůhledný pytel. „Néééé! Pusťte měéééé! Já jsem na svaté cestě!” křičela a zmítala se, když jí čísi ruce chytily a spoutaly. „Huu…uuhhu!” snažila se křičet, ale přes pusu jí utáhli něco, co se jí zařízlo do koutků úst.

Vzali jí za nohy a za ruce a hodili na vůz. Čísi ruka jí zajela pod hábit a začala se jí přehrabovat v té houštině chlupů. „Nech toho, nebo budeš krutě potrestaný!” slyšela něčí hlas a ruka zmizela. Než se nadála,spoutali jí ruce i nohy a naložili jí na vůz. Cítila,jak nakládají i její vozík a potom prásknul bič a vůz se dal do pohybu. Koně rychle cválali a tak za chvilku dojeli do nějaké budovy, kde se rachot kol odrážel od zdí.

„Tak už jí vyndejte!” slyšela mužský hlas. „To je snad král!” byl jí ten hlas povědomý.„Néééé!” chtěla vykřiknout, když na těle ucítila studený kov, ale ze zavázaných úst jí vyšlo jenom zahučení. Se svázanýma rukama a nohama se nemohla bránit a tak rozřínutý hábit padnul na zem. „Huuu..uhu..hu!” chtěla se bránit, když jí něčí ruka začala osahávat prsa a pomalu se sunula dolů, až narazila na houštinu tvrdých chlupů.

„Jdeme!” cítila, jak jí někdo přeřízl pouta na nohách a kamsi jí táhne za spoutané ruce. S tím neprůhledným pytlem na hlavě klopýtala, až pod nohama ucítila prkennou podlahu. „Huuu…huuu!”, vzlykala, když jí muž, který jí dotáhnul až sem, povalil na záda a rozříznul pouta na rukách. Už se chtěla zaradovat, ale hned jí ruku připoutal a vzápětí se ocitlo pouto i na druhé ruce. Tím jí ruku táhnul do strany a tam jí také připoutal.

„Ticho, to se ti bude líbit!” přitisklo se k ní něčí horké tělo a mezi nohama ucítila cosi horkého, co se jí snažilo dostat do hloubi té houštiny chlupů. „Húúúú…húúúú!” křičela a zmítala se, až to horké tělo zmizelo a cítila, jak jí kdosi na kotníky nohou dává další pouta. „Húúúúúúúú!” křičela bolestí, když jí muž nohy pokrčil a prudce roztáhnul tak,až si připadala jako roztržená a nemohla se ani pohnout, jak jí je provazy na poutech držely roztažené.

„To je hrozné! Vždyť je to jako pás cudnosti!” řekl muž, když se marně snažil prstem proniknout tou houštinou. „To musím nejdřív oholit, jinak se tam nedostanu!”řekl a někam odešel. Marie se snažila uvolnit z pout, ale ta byla utažena tak, že neměla šanci. „Nehýbej se, ať ti neublížím!” muž se vrátil a mezi nohama jí zastudila chladná ocel. „Huu…huu…uu!” tiše vzlykala, když cítila, jak jí ta houština postupně mizí

„Krásná kundička!” přisál se k ní svými rty a začal jí jazykem pronikat mezi pysky. „Huuu…uu..uu!” chtěla něco namítat, ale cítila, jak jí kunda začíná vlhnout. „Co to je?” až se jí z toho pocitu zatočila hlava. „Huúúúú!” křičela a marně se snažila uhýbat, když se jí jeho jazyk dostával stále hlouběji do vlhnoucí kundy. Náhle se jí kunda sevřela a přišly na ní nějaké křeče.

Byl to dosud nepoznaný pocit, který jí úplně zmátl. Cítila ty křečovité záchvěvy kundy a zároveň cítila, jak z ní něco vytéká. Chtěla se zmítat, chtěla přitisknout nohy k sobě, aby jimi sevřela kundu, ale pouta jí držela tak, že nic z toho nemohla udělat.

„Tak už toho nech!” křikl na ní, když ho pořád svými pokusy o křik rušila. „Úúúúúúú!” vykřikla naposled, když se na ní přitisklo jeho tělo a do kundy jí prudce zajel ten horký kus masa. Cítila strašnou bolest, jak jí surově roztrhal panenskou blánu a dál bezohledně pustošil kundu. „Huu…” chtěla ještě křičet, ale ucítila na krku dotek nože. Křik jí uváznul v hrdle, ale to už se nůž dal do pohybu. „A je po mně!” řekla si. Ale náhle povolilo to, co se jí zařezávalo do pusy a zároveň i ten neprůhledný pytel.

Oslněně zamžourala a nad sebou uviděla smějící se obličej krále. „Teprve teď začíná tvoje svatá cesta!”, řekl jí a ještě víc se k ní přitisknul. Jeho čurák jí začal zvolna protahovat rozbolavělou kundu. „Ááááúú! Výsosti, prosím nééé!” začala vzlykat.„A už dost! Ještě ti nic nedělám!” rozzlobil se a prudce přirazil. Vytřeštila oči, ale podařilo se jí spolknout bolestivý výkřik.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury