Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Výpomoc od mámi

Psal se tehdy rok 97, internet byl ještě v plenkách, mobilní telefony taky, o sexu se tehdy nemluvilo tolik jako dneska, a člověk se k nějaké osvětě dostal jen výjmečně.

Bylo mě tehdy 1X, bydlel jsem s mámou v malým bytě 1+1 v paneláku. Nic lepšího jsme si nemohli dovolit, protože táta utekl za jinou když mě bylo pět, a máma byla jako dělnice z fabriky se svým platem na všechno sama. Mámu jsem miloval. Protože jsem byl samotář a neměl moc kamarádů,
byla pro mě všechno, nejen máma, ale i kamarádka s kterou jsem mluvil o všem. Spáli jsme spolu v manželské posteli, protože v našem bytě nebylo místo pro dvě postele. Máma spala v tričku a kraťáskách a já většinou taky. I když pro mě byla prostě máma, musím říct že to byla i dost hezká žena. Bylo jí 37, štíhlá, prsa akorát, odhaduju trojky, a blond vlasy na mikádo. Začínal jsem tehdy objevovat zájem o ženy, a všímat si máminy postavy, u které jsem musel konstatovat, že je hezčí než holek ve škole i žen v okolí.

Sám jsem toho o sexu a věcí okolo moc nevěděl, ještě jsem ani nehonil, nevěděl jsem že si to kluci tak dělaj. Párkrát se mě stalo, že se mě zdálo o holkách a když jsem se vzbudil měl jsem pero v pozoru. Měl jsem nutkání se toho napětí v těle zbavit ale nevěděl jsem jak , a tak jsem vždycky počkal až mě zase změkl. Chtěl jsem si o tom s mámou promluvit, ale i když jsme se jinak bavili o všem, o tomhle jsem se styděl mluvit.

Pak jsem šel jednou k doktorce na preventivní prohlídku. Byla to klasická čtyřicátnice, ničím zajímavá. Klasicky mě vzala krev, změřila tlak a nechala lehnout na lehátko. Řekla ať si vyhrnu tričko, a pak mě prohmatávala břicho. Potom řekla, ať si stáhnu kalhoty i s trenýrkama ke kolenům. Červenej studem jsem to udělal. Chytla mi ho do ruky a prohlížela. Ptala se mě jestli si s ním už hraju, a já přiznal že ne. Říkala že bych už pomale měl, a zároveň s názornou ukázkou mě vysvětlovala že ho musím vzít do ruky a přetahovat kůžičku přes špičku a pokračovat až se zvětší a ztvrdne. Pak toho nechala a se slovy že je po zdravotní stránce vše v pořádku, mě poslala domů.

Po cestě domů jsem o tom přemýšlel a říkal si že tohle bude způsob jak se zbavit toho pnutí když se ráno vzbudím a stojí mě. Odpoledne příšla máma domů a ptala se jak to dopadlo, a já na to, že je vše v pořádku. Zbytek dne utekl a byl večer, šel jsem do postele kde už ležela máma a četla si. Já si lehl vedle a přemýšlel o tom co mě doktorka říkala, že si s ním mám začít hrát.

Máma si všimla mýho zamyšlenýho výrazu, odložila knížku a ptala se mě, co se mě honí hlavou. Zčervenal jsem jak kdyby mě viděla do hlavy, a protože byla jediná s kým bych o tom mohl mluvit a nechtěl jsem jí lhát, všechno jsem řekl. Řekl jsem jí o tom že bych si s ním měl podle paní doktorky začít hrát a že jsem z toho docela zmatenej, protože o tom moc nevím. Máma se pousmála a řekla že je to uplně v pořádku, že se za to nemusím stydět. Pak se mě zeptala jestli si sním chci hrát právě teď, a mě při těch slovech došlo že v mámě vidím taky hezkou ženu. Nesměle jsem odpověděl že ano, ale moc nevím jak. Máma se ke mě natočila a řekla ať si stáhnu kraťásky. Já to udělal a zároveň začínal cítit vzrušení. Ležel jsem tam na zádech s kraťasama u kolen a máma si ho prohlížela. Pak mě ho vzala jemně do ruky, a s vysvětlováním jak paní doktorka, mě začla přetahovat kůžičku přes špičku, akorát že teď se mě narozdíl od prohlídky začal stavět, nedíval jsem se teď totiž na nezajímavou doktorku, ale na krásnou ženu. Na to jak ji pevná prsa napínají tričko, a štíhle nožky stékají po posteli. Mezitím mě ztvrdl jako ještě nikdy, máma mě ho pomale honila a já byl v sedmým nebi. V těle jsem cítil nepopsatelnou směs lehkosti, napětí a vrušení které stále stoupalo. Jako by to máma vycítila, trochu víc mě stiskla a zrychlila. Pak už to šlo jak lavina. Najednou moje tělo ztuhlo v křeči, proplo se, tělem mě proběhl nepopsatelný pocit a pak jsem explodoval. Ještě jsem to nikdy nezažil. V penisu mě zaškubalo, před očima se mě zatmělo, z penisu mě vytekla bílá šťáva a já byl na chvíli uplně mimo. Po chvíli moje tělo povolilo křečovité napnutí a já se začal vracet do reality. Máma ležela vedle mě, usmívala se a po ruce jí teklo moje semeno. Dal jsem ji pusu a řekl že to bylo úžasný. Máma řekla, že je to dobře, a že už aspoň vím jak na to. Potom jsme se šli oba umýt a spát, a já usínal, už ne vedle mámi, ale vedle ženy která mě vzrušuje..... pokračování příště.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

KK


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury