Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

O hře a sousedech

O HŘE, BOTĚ A NEVÍTANÝCH SOUSEDECH – CHORVATSKO

Kdo není Čech nebo Chorvat, nebo obecně Slovan, považuje zjevně Chorvatsko za rozmobardovanou zemi čerstvě po válce a diví se pomateným Čechům, proč tam tak rádi tráví letní dovolenou. Doufám, že následující řádky neomezí počet dětí na táborech do Biogradu na moru…

Stalo se to druhý den večer. Všichni šli do města, tma už dávno padla a my čtyři – já Eva, Verunka, druhá Verunka a Kačenka, jsme na dvoře hrály s míčem „na osla“. Jediné, co bylo v kouzelné tmě vidět, byly lampy, jejich matné světlo a míč jako bílá skrvnka. Běhaly jsme po teplé dlažbě bosy a připadaly si úplně úžasně. Po několika (samozřejmě i „nemravných“ úkolech) už nás hra přestala bavit a posedávaly jsme naproti apartmánů, na zídce u veterinární ambulance.

Přešlo několik lidí, než přišlo, co přijít nemělo. Asi šestnáctiletý kluk na kole a jeho zhruba osmiletý bratr zastavili na našem dvoře! Každou z nás trochu zamrazilo při myšlenkách na nebezpečné lidi objevující se po západu slunce. Netrvalo dlouho, a dali se s námi do řeči. Pravda, vymysleli jsme si nádherný jména jako Juanita nebo Britney Spears. Zkoušely jsme i Michael Jackson, ale to nám neprošlo. oni chorvatsky, my lámanou angličtinou jsme se dorozumívali asi čtvrt hodiny. ¨

Pak, kývli na Katku, vysokou blondýnu, aby si šla stoupnout k nim. My ostatní jsme v hloučku cupitaly za ní, v hlavě stále ještě děsivé obrazy násilí ve tmě. Potichu se jí vyptávali, kolik je nám let a podobné řeči, proto je jasné že cifry jako 26 nám nevěřili.

Ještě dodám, že boty naskládané u brány působily pro každou ruku zloděje značně lákavě.

A stalo se, co se stát muselo – osmiletý Chorvat popadl jednu Verčinu žabku a letěl s ní jako o závod za dům. My všechny za ním. jenže bosy se to po kamení a nepřehledné trávě běhá špatně – boty jsme si samozřejmě v záchvatu hry na spravedlnost zapomněly vzít.

Parchant přeskočil zídku sloužící jako plot, oběhl sousední dům a vynořil se zase na ulici, což žádná z nás nečekala. nechtělo se nám lézt na cizí pozemek, tak jsme se vrátily k bráně. Šestnáctiletý spiklenec popojížděl na kole před ambulancí a my se marně rozhlíželi po pachateli. Najednou se objevil za nějakým dalším domem a oči svítily jako dva uhlíky v černočerné tmě neznámého města. Přísahala bych, že ty oči byly v tu chvíli ďábelsky červené. Hnaly jsme se za ním jak za divou zvěří. Jenomže prevít se zase za nějakým dome ztratil a vynořil se desítky metrů za našimi zády.

A takhle určitě přes hodinu po celé čtvrti. Nakonec jsme se rozhodly blafovat, naoko honičku vzdát. Posedaly jsme si na dovře a čekali, až se objeví. A objevili se oba dva. Starší s kolem, mladší s botou a protivným šklebem ve tváři. V tom u ambulance zablikala světla auta a do dvora vjel velký stříbrný Renault. Vystoupil Chorvat kolem čtyřicítky, tmavovlasý a na oba dva pachatele začal něco mluvit v chorvatštině. K našemu štěstí s pohledem přísně přeměřil žabku v klukově ruce a ten ji hbitě Verče vrátil. Zbytek večera jsme se docela bavily tím, že jsme sledovaly ty dva výtečníky, kterak nosí pytle s odpadky do velkých popelnic pod vedením jejich otce – ano ten Chrovat v Renaultu, náš spasitel, byl jejich otec.

Jenomže jsme netušily, že nemáme vyhráno. Na balkóně nad našimi apartmány se objevila žena s batoletem v náručí a s chrovatskou trojicí na dvoře ještě něco diskutovala. Co myslíte? Matka kluků a manželka našeho zachránce. Samozřejmě majitelé celých apatrmánů. Takže jsme si to s majiteli slušně rozházely.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Grepík


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury