Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Erotické povídky motorky III

Když jsem psal svou první povídku, bylo mi trapně. Představoval jsem si, že motorky mají klasické vlastnosti zamilovaných dívek. Motorky které Vás dokáží milovat celou svou duší a o tom jsou tyto čtyři krátké příběhy v nichž se motorky zamilovaly do svých motorkářů. Tyto povídk jsem psal ‎28. ‎listopadu ‎2016 Příjemné čtení, přeje autor, Lukáš Měřínský.

Jawa Pionýr 21  – IVA Jmenuji se Iva, jsem motorka velice citlivé povahy a povím vám svůj příběh z pohledu nevinné mladé motorky která se bleskově a bláznivě zamilovala. Psal se rok 1971 kdy jsem jej poprvé potkala. Jmenoval se Tonda a byl to Vášnivý motorkář. Když si mne kupoval i on se do mne nevědomky zakoukal. Ale to ještě netušil, že mám lidské vlastnosti a že mám schopnost komunikace myšlenek. Tonda to poprvé zjistil, když svoji Ivu poprvé startoval. Když byla Ivaa skutečně zahřátá začala sama zvyšovat otáčky až se sám divil, co se děje … Pomyslel si, že ho snad miluje když sama zvyšuje otáčky a když přidal plyn lehce je zvýšila a poté se vrátila do otáček ve kterých byla když je sama zvýšila. Miluje mne! Zajásal a radostně si poskočil. Ale jsem normální,když se mi líbí a přitahují mne motorky?'' pomyslel si. Jednoho dne si dodal odvahy a vyzkoušel experiment, na který nikdy nezapomněl. Svlékl se do naha a Ivu nastartoval za studena. Jelikož byla opravdu hodně studená, trvalo jí (chuděře) než opět nastavila otáčky na něž byla zvyklá. Podvědomě si vypnula otáčení kola a byla nastartovaná jen na volnoběh. Tu zvýšila své otáčky na maximum tak až se Tonda vzrušil. Panebože co to je? vyděsil se … Když se poprvé otřel o Ivino sedlo vzrušil se. Iva skučela a držela otáčky nejvýše co mohla. Aby si na chvíli oddechla snižovala je když ale cítila, že je Tonda na pokraji bláha, opět je zvýšila na doraz. Podvědomě se Tonda myšlenkami zeptal Káči zda ho miluje. Ta jen snižováním a zvyšováním otáček jen dokazovala svému Tondovi, že ho skutečně miluje. Tu Tonda bez váhání otevřel Ivinu nádrža počal do ní prudce přirážet. To Ivu dohnalo ještěk vyšším otáčkám a její sténání a vzlyk přecházelo v pištění. Tu Tonda dosáhl mohutného a silného vrcholu do nádrže Ivy a Iva oakmžitým vyčerpáním ihned zhasla.

Datum 28.11.2016
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury