Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Hotel Gobbi

„V létě jsem byla na dva týdny v Rimini. Přítel Milan, který je podnikatelem a majitelem velkoobchodu s potravinami, neměl kdy, protože rozjížděl pobočku v Olomouci a tak mě na dovolenou poslal samotnou se svým 14 letým synem z rozvedeného manželství, Martinem“, popisuje dvaačtyřicetiletá Valerie, povoláním učitelka matiky a fyziky na II. stupni ZŠ v Praze 10, Gutově ulici. "Jsem už 8 let rozvedená a do té doby bezdětná.. To, že jsem neměla děti se svým ex byl důvodek k našemu rozvodu po 6 letech manželství. Rok na to jsem poznala Milana, tehdy 50 letého charismatického prošedivělého muže. Byl také rozvedený už 2 roky a z manželství měl tehdy tříletého chlapce. Toho měla ve své péči jeho ex-manželka, ale půjčovala ho každý sudý víkend manželovi a ten si jej bral i na dovolenou. po asi dvou letech známosti jsem se nastěhovala do Milanova domu v pražských Strašnicích a svůj byt pronajala. S Milanem mám klidný život, on chodí rekreačně na tenis a jinak je dost pracovně vytížen. V sexu nám to celkem klape a jemu vyhovuje, že nepotřebuje kondomy a nemusí si dávat pozor. Je takový něžný, galantní, gentleman a kamarádky a kolegyně mi jej dost závidí, že prý jsem s ním udělala terno. Můj ex se znovu oženil a má dnes 2 malé děti… On byl lékař a vzal si jednu zdravotní sestru od nich z nemocnice. také Milanova bývalka se znovu vdala a vzala si toho s nímž Milana podváděla.

Ubytováni jsme byli v hotelu Gobbi, který se nachází asi 4 minuty chůze od písečné pláže Rivazzurra. Dvoulůžkový pokoj jsme měli s balkónem. Ráno jsme měli v přízemí hotelu snídaně, jinak jsme jedli po restauracích a pizzeriích. V hotelu je bezplatná půjčovna kol a na pokojích Wi-Fi. L nádraží v Rimini to jsou 4 km a na mezinárodní letiště 3 km. Martin se ukázal jako klidný kluk s nímž jsem neměla žádné problémy… žádná vzdorovitost, svéhlavost a ani nedával najevo, že všechno ví lépe než já… Prostě s ním byla skvělá domluva. A denní program. Na 8. hodinu jsme vstali. dli si sprchu, udělali hygienu, oblékli se a šli jsme dolů na snídani. Po ní jsme si vzali nahoře na pokoji plavky pod oblečení (já letní šaty, on bermudy a tričko) a kolem 9:30 jsme šli na pláž. Kolem 13. hodiny jsme si zašli do pizerie a pak zase k moři. Kolem 19. hodiny jsme zašli do některé ze spousty restaurací na večeři, zpravidla na ryby, špagety nebo rizoto pokaždé na jiný způsob. po večeři jsme se šli projít a na desátou byli v hotelu na pokoji a ještě jsme seděli na balkóně. Spát jsme chodili tak ve 23:00… I když spát…

Vím, že se chlapům líbím, že na mě čumí jak na pláží, tak i ve městě. I v Praze se mě někteří a i mladší snaží oslovit. To každé ženě přidá na sebevědomí. Tady v Rimini to nebylo jinak, jen Martin mnohé odrazoval svou přítomností, protože si mysleli, že je to můj syn a řadu mužů děti odradí.

Sice prý vypadám exoticky, prý jako Italka či Španělka… Asi v tom hraje roli moje babička Giulia, ta byla Italka. Tu si přivezl děda v bývalý vládní voják, ze severní Itálie roce 1945… Prý to byla láska jako trám. Tak jsem asi po ní, ale italsky umím jen pár frází, jinak spíše anglicky. Martin umí anglicky také, však se jí učí od 4. třídy a vloni byl na 3 týdny na výměnném pobytu u jedné anglické rodiny. Já jsem ale v manželství celkem spokojená i když v sexu už to taková hitparáda není, Milanovi je už 59 a tak jsem ráda za 2× do měsíce. Přesto jsem potřebu mít mladšího milence nikdy neměla. Vše se ale změnilo třetí noc našeho pobytu… Martin mě normálně vídal v dvoudílných plavkách a i v kalhotkách a podprsence. Nejsem stydlivka a ani puritánka. Vím, že čtrnáctiletý puberťák je věčně nadržený, vnímavý na podněty, že jím cloumají hormony, ale toto jsem nečekala.

Mohlo být tak kolem druhé ráno. všude už celkem ticho, tma, jen z ulice pronikalo do našeho pokoje otevřeným balkónovým oknem vedle svěžího teplého vzduchu i trochu světla z pouličních lamp dole. Najednou jsem nevěděla, zda je to sen nebo skutečnost, prostě jak jsem ležela na znak jen ve své volné bavlněné noční košilce, měla jsem pocit…, moc příjemný pocit na prsou. Zprvu to bylo jako ve snách, jakási ruka mi jezdila po prsou. Tu ruku jsem mela pod noční košilí. V bradavkách, které se mi natrčily mi líbezně trnulo. Pak jsem se ale probrala a ulekla se… byl to Martin, čtrnáctiletý kluk, který mi nestoudně hladil nahá prsa. „No Martine…?“ řekla jsem. „Valy… (tak jsem mu dovolila oslovovat mě, protože jeho máma a ani teta jsem vlastně nebyla a dokonce ani manželka jeho táty) promiň, já se neudržel… ty máš krásný prsa… Ty celá si krásná…“ „Martine… tak se vysvlíkneme a dokončíme, co jsi začal, ne?“ nepoznávala jsem se, co to říkám… „To jako…fáááákt?“ podivil jse a očividně jsem ho tím zaskočila. „No jasně…, ale vvsvlečeme se na to do naha, ne?“ šokovala jsem kluka. Tílko a spací pyžamové kraťasy měl ze sebe na to tata, až jsem zírala. I já ze sebe vysvlékla přes hlavu bavlněnou noční košilku a přikrývku jsem ze sebe odhodila a nohama shrnula … „Tak se ukaž milovníku!“ řekla jsem a snad si ani neuvědomovala, do jakého víru vášní se to pouštím… Martin se ke mě přisunol bokem a zase mi začal hladit a pomačkávat prsa, brnkat mi o bradavky a žmoulat mi je… „Vali, já sem tě vždycky strašně moc chtěl… Tátovi tě závidím… ", šeptal vášnivě. "Cucej mi je“, řekla jsem a přitáhla si jeho hlavu na prso. Když se mi přisál k bradavce, pocítila jsem nepopsatelný pocit blaha.

MARTIN Nemohl jsem vůbec myslet na nic jiného než na to, že mám v puse jednu její kozu a tu druhou v ruce. Pak jsem se po chvíli osmělil a ruku z prsa jsem začal sunout pomalu po jejím břiše, až jsem jí zajel na chlupatý trojúhelník. Její kunda byla první, kterou jsem měl v ruce. I když tom příšeří jsem tu kundu neviděl, na prstech jsem vnímal jak jí z porostu vystupovaly velké pysky a dokonce bylo dotykem cítit, jak jsou zvlhlé. Doširoka přede mnou rozevřela kolena a roztáhla svoje macatá stehna. Zoufale jsem se snažil nestříkat. prsty jsem jí ty pysky zkoumal a i tu štěrbinu mezi nimi. Valy slastně polohlasně sténala a přerývaně dýchala. Když jsem jí brnkal o poštěváka, začala se lehce kroutit a hlasitě vzdychat. Najednou mi rvala si mojí hlavu ke své kundě, jako by jí chtěla nacpat dovnitř. Přemístil jsem se tedy mezi její stehna a můj jazyk střídal klitoris s pronikáním do zmáčené díry. Zvláště na poštěváčku jsem si dal záležet. To už Valerie zajíkavě skučela a doslova jí kunda mokvala. jenže já ji chtěl úplně a už jsem se nad ní vzepřel na pažích Vzala mi ptáka a sama si ho do sebe nasměrovala. nejprve si s ním ale sama lehce pojezdila žaludem ve štěrbině a mě pak stačilo jen lehce zatlačit a byl jsem v ráji. ocasem jsem pronikal její pochvou a zastavil jsem se až o dělohu. Valerie hlasitě vyhekla slastí. Bylo to boží, já byl v ní, já byl čurákem v její kundě…

Přijala jsem jeho mladičký penis do sebe. Byl to zvláštní pocit… Nikdy jsem na zajdy nebyla, takhle mladičkého kluka jsem v sobě neměla… Byl věkem jako ti, které jsem učila. Vzepřel se nade mnou na pažích, načež do mě začal přirážet. Kupodivu hned nevystříkl, ale zvládl to vydržet docela dlouho… Mrdal mě dosti vehementně, dlouhými šťouchy mi protahoval pochvu a žaludem mi neustále šťouchal do děložního čípku. Pochvou mi projíždělo trnutí a jako kdyby mi tam běhali mravenci a podbřiškem mi s každým tím nárazem ve vlnách probíhalo takové slastné loupání… nedalo se ubránit hlasitým vzdechům přecházejícím do polohlasného hekání. Martin mě vůbec nešetřil. Ke konci už jel jak dostihový kůň v cílové rovince, že jsem sotva dechu popadala. Nakonec se do mě zarazil až po kořen a začal mě plnit spermatem. Doslova plnit, protože byl vyrajcovaný jako nikdy. Trvalo docela dlouho než se nám uklidnil dech a Martin vyndal vadnoucí klacek ven. jeho semeno ze mě vytékalo.

MARTIN Jak si lehla na bok zadkem ke mě, tak jsem jí místo řečí projel prstem mezi půlkami a pak jsem jí ze zadu zajel na prso a začal dráždit její bradavku. To prso jsem mačkal, tahal za velkou bradavku, a ona s přetočila na bok ke mě a na oplátku mi vzala do ruky ptáka a začala mi ho honit. Pak se najednou naklonila hlavou a vzala mi ho do pusy. ocas se mi zase ztopořil. Za chvilku jsem na péru neměl ani stopu po předchozím mrdání a stál jako sloup. Kouřila a lízala mě. Když skončila, uvelebila se s vyšpuleným zadkem v kleče na čtyřech vedle a řekla mi aťji ojedu ještě takhle. Byl jsem nadšený. Mezi půlkami byla i v tom pološeru krásně vidět vystouplá chlupará kunda a nad ní krásná tmavá dírka do prdele. Klekl jsem si za ni, chvilku jí hladil půlky a stehna, pak jsem jí prsta rozevřel pysky do stran, přiblížil jsem se a kousek od cíle si užíval její teplo a úžasnou vůni. Jezdil jsem po jemné kůži její kundy a pak ho do ní doslova zarazil. Díky mému spermatu po předchozí mrdačce tam šel snadno. A zase jsem v ní, Valerii, tátově přítelkyni a družce vězel až po koule. Zase tak hrdelně vyhekla a stáhla kundu… Jak jsem do ní zase začal bezuzdně přirážet, kunda jí začala mlaskata moje břicho zase pleskat o její prdel.

Ten pocit triumfu, protože se mi splnilo několik snů. Mrdal jsem dospělou, výrazně starší ženskou a navíc Valerii… Navíc jsem do ní vystříkal svoje semeno. Mrdání v kleče zezadu trvalo asi čtvrt hoďky. Držel jsem ji za boky a začal jsem se vzrušovat řečmi, že jí chci udělat dítě, že ho bude mít ať chce nebo né, že bude těhotná a to dítě porodí. Valerie u toho nejen hlasitě hekala, ale i vykřikovala, ale ten hekot a výkřiky tlumila do polštáře. nakonec jsem ho do ní zase nacpal až na dělohu a znova jsem do ní semenil. Ona přitom asi měla orgáč, protože tak zvláštně skučela a kňučela, chvěla se a kundou mi v sobě stahovala ocas. Pak jsem od ní odpadl a ani nevím jak jsem usnul.

Martin se do mě udělal a odpadl. Já to ještě chvíli vydýchávala, z pochvy mi to vytékalo, tak jsem to utřela tou vysvlečenou noční košilí a stejně jako hošánek, který usnul jako špalek, jsem padla i já a spala jako zabitá, krásně protažená, uspokojená a plna těch jeho mršek.

Ráno jsme se vzbudili asi v půl deváté. nejdříve já, tak jsem vstala, vzala zasemeněnou noční košilku a vyprala ji v ruce, vyždímala a pak jsem si vlezla do sprchového koutu a jala jsem ze sebe smývat nejen zaschlý pot, ale i pyžmo… Najednou mě Martinovy ruce chytily odzadu za prsa a zatím co mi je začal hníst, tak mě začal líbat na šíji, milovník jeden… No, nebudu zapírat, nabudil mě a tak když mi po chvíli hladil břicho a šeptal, že doufá, že mi ho nafoukne a že v něm budu nosit jeho dítě, jsem už zase tekla a tak jsem se opřela o baterii rukama, předklonila, rozkročila jsem se, že jsem měla chodidla vnějšími stranami opřena o boční stěny sprchového koutu a zase jsem pokorně čekala až ten puberťák do mě pronikne a zase mě uvnitř celou zasemení… Nečekala jsem dlouho a v tu ránu jsem ho měla celého v sobě. Nádhera… Začal přirážet a vlažná voda mi dopadala na záda. jak jsem byla mokrá, o to více jeho břicho pleskalo o můj zadek. najednou jsem dostala orgasmus a při něm jsem se vyšponovala, postavila na špičky a zatnula v sobě zadek, břicho i stehna. Ve stejné chvíli jsem cítila jeho záškuby a rozlévající se teplé semeno. Pak, když byl vyšťavený, tak jak mu změkl, ze mě vypadl. pak jsme se spolu pod sprchou umyli a já, nevím co to do mě vjelo, jsem jej objala, přisála jsem se mu rty na ústa a vtlačila mu do nich jazyk. pak jsem řekla: „Martine, už dost, teďka musíme dolů na snídani… Uvidíme po obědě“.

MARTIN Po snídani jsme se převlékli do plavek a zase vyrazili na pláž. Tam nastala taková ta obvyklá rekreační selanka. koupání, slunění se, já Valerii namazal, aby se nespálila, ona zase mě a na dece jsme kecali o všem možném. Tehdy mi řekla, že je to sice vzrušující slyšet, že ji udělám dítě a jak jí poroste břicho, ale že si nemám dělat iluze, že ona děti prostě mít nebude, že její ex-manžel se o to snažil víc než dost a nic a pak s druhou ženou má dvě děti, takže jím to nebylo a že ani můj táta si pozor nedává a také nic… Když jsem se jí zeptal, jestli by to tak jako se mnou dělala s nějakým svým žákem z osmičky z její školy, přiznala, že někteří kluci jsou zajímaví, ale že by to nikdy neriskovala, že je to o kriminál, ostudu a zákaz učit. Se mnou j to jiné, já jsem syn jejího přítele a partnera, tak proč si ten náš pobyt nezpříjemnit. To mě samozřejmě těšilo. Mrdat s Valerií, zralou ženskou, to byl můj sen. mrdat ji a stříkat do ní semeno.

Také jsme courali po pláži, obhlíželi jsme okolí, ale bohužel, žádné odlehlé místo, kde by nikdo nebyl jsme nenašli. Na oběd jsme si zašli do jedné rybárny a dali si tam dary moře a pak jsme se vrátili na hotel, protože sluníčko nechutně peklo. A co myslíte, že jsme dělali na pokoji. nejprve leželi vedle sebe na manželské posteli nazí, já valy hladil a opečovával jí rukou a pusou prsa no a pak jsem zase šukali. Tentokrát jsem ležel dole a ona si mi na něj nasedla a rajtovala mi na něm, zatímco já se jí oběma rukama rochňal v kozách a tahal jí a žmoulal bradavky. No do pěti minut jsem do ní zase semenil jak hasič, když mi děložním čípkem seděla na žaludu. Hleděli jsme si přitom do očí a jí jí říkal, že jí to dítě udělám, ať nespoléhá na nějakou svou neplodnost.

Odpoledne jsme byli zase na pláži až do večeře. na tu jsme si zase zašli do restaurace a pak jsme se po večeři byli jen tak projít.

Sedli jsme si v jedné vinárně a i když Martin je ještě nezletilý, dali jsme si sedmičku Chianti. V družném hovoru beze studu jsme si ujasnili, že já s jeho otcem začala až po rozvodu Milana s jeho mámou, takže na krachu jejich manželství žádnou vinu nenesu. Vylíčila jsem mu své důvody, proč s jeho otcem jsem a že v žádném případě se Martinovi nesnažím nahrazovat mámu, protože tu ostatně má. Martin se zase svěřil, že co se máma vdala a má s tím svým Edou dítě, dcerku Karolínu, on se v ní vidí, ona je středobodem všeho a Martin je tak nějak na vedlejší koleji. Dohodli jsme se, že by mi vůbec nevadilo, když by si v patnácti soud požádal o změnu a požádal, že chce být s otcem. Jeho tátovi to vadit nebude… „…a my dva by jsme na sebe měli mnohem více času“, dokončil mou větu. Zůstala jsem na něj hledět a pak sem jen řekla: „No…jo, to by sme měli“ a přitom jsme se na sebe usmívali. „A Vali, tobě neva, že spolu vlastně mýmu tátovi nasazujeme parohy?“ „No, ano i ne… jsi jeho syn a on tě má rád… cizí chlap by mu vadil, to by byl konec, ale ty ne… já se ti musím k něčemu přiznat… On to tvůj táta po mě vlastně chtěl, abych tě zaškolila a zacvičila… já to zprvu sice nechtěla a divila jsem se, že mu to nevadí toto po mě chtít, ale tvůj otec jen řekl, že lepší já než nějaká mladá husička, které bys třeba udělal dítě a byl by z toho malér a nebo nějaká vyšukaná rajda.“ „Fááákt? Takže to, že sem včera v noci…“ podivil se. „Jo, obstál si… nezůstal jsi pasivní, nestyděl ses…“. „Ale to dítě ti stejně udělám, je ti to jasný?!“ začal zase. „Když se ti to povede, tak ti slibuju, že ho pryč nedám“, zasmála jsem se tomu. „Ale oficiálně bude jeho otcem tvůj táta“, dodala jsem. „Ale ono se to nestane“ „Nikdy neříkej nikdy“, Martin na to a připili jsme si. Pak jsme šli do našeho hotelu na pokoj a hádejte, co jsme tam s Martinem dělali… Ten kluk je nezmar. Věčně nadržený, vždy připravený a má výdrž. Ošukal mě zase na misionáře a to 2× bez vyndání a ještě v kleče zezadu, Fakt jsem měla co dělat, abych u toho slastí neřvala. Že se do mě zase třikrát vysemenil nemá cenu připomínat a já? já měla tři orgasmy. lidi, těch čtrnáct dní v Rimini byla pro mě ta nejpříjemnější dovolená jakou jsem zažila mrdali jsme denně a to vždy ráno, pak po obědě a nakonec večer. Takto intenzivně mi dělohu semenem ještě nikdy nevysprchovával. A mě se ta intenzita jeho snažení velice zamlouvala, stejně jako jeho mladý penis, kterým mě protahoval.

My na pokoji v té manželské posteli více souložili než spali, využívali jsme i sprchový kout a já se cítila neskutečně úžasně. Pořád jsem ho v sobě cítila, jeho sperma se mi v pochvě snad ani nestačilo vstřebat a už jsem dostávala novou, čerstvou dávku.

No, dovolená skončila a mě i Martina to docela mrzelo. Zvykli jsme si na sebe a on pořád, jak jsem prima.

Že něco není v pořádku jsem zjistila brzy po návratu z dovolené. Měla jsem zvláštní pocity v podbřišku a taky mě často zničehonic pálila žáha. A k dovršení všeho se mi nedostavila pravidelná menstruace. Začala jsem proto shánět informace a dočetla se, že těhotenství z testu z moči se dá zjistit cca devět dní od početí. S časem totiž v moči stoupá hladina hormonu HCG, který se testuje, a test je pak průkaznější. Zakoupila tedy test a ke svému překvapení jsem zjistila, že je pozitivní, tudíž jsem těhotná.

To, že čekám dvojčata mi řekli na ultra zvuku v 5. měsíci
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury