Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Jak jsem pomohl kamarádovi

Je to už hodně let, bavili jsme se v práci s kolegou o rodině, o dětech, řekl jsem mu, že moje manželka čeká druhé. On řekl, že zatím žádné nemá, ale že se už delší dobu také snaží manželku oplodnit. Říkal, že jeho manželka je podle gynekologa v pořádku, ale že se jim už docela dlouho nedaří. Ujistil jsem jej, že se to stává, aby byli trpěliví. Asi za týden začal o tom oplodňování mluvit znovu a řekl, že uvažovali s manželkou o zkoušce s jiným chlapem. Ovšem říkal, že neví koho by požádal, aby byl diskrétní, že nechce, aby se o tom kecalo někde v hospodě. Potom se mě zeptal, zda bych jim nepomohl. Odpověděl jsem, že si to nechám projít hlavou a že mu potom řeknu jak jsem se rozhodl, Připadlo mně to docela rajcovní nabídka, ale také jsem zvažoval další možní důsledky.

Asi po týdnu přemýšlení jsem mu řekl, že bych to zkusil. Představa, že budu souložit jeho ženu na objednání a mám ji oplodnit byla docela silná. Pak mne vzal jednou z práce k nim domů, aby mě jeho žena poznala. Domluvili jsme se, aby zjistil, kdy bude mít jeho žena vhodné dny na její oplodnění. Za tři dny mně řekl, že to bude příští týden, že by jsme mohli začít od pátku. Že prý by mě vzali k nim na chalupu. To se mi hodilo, protože moje manželka byla i s naší tříletou dcerkou na dva týdny na chatě u svých rodičů. V pátek jsem si vzal do práce kabelu s věcmi a šel s kolegou rovnou k nim. Ženě jsem to zavolal, že jedu Jardovi z práce pomoci s opravou střechy chalupy, takže budu ten víkend tam. Manželka to vzala na vědomí a nepojala žádné podezření na něco nekalého. ostatně ona Jardu podle vidění zná a ví o koho jde. Mě je 28, ale Jardovi o deset více a jeho ženě Markétě je 33. Ještě ten pátek odpoledne jsem s Markétou a se žlutou dekou vyrazil do přírody. Jarda zůstal v chalupě, prý ať uděláme co musíme, že on u toho být nechce. Nejprve jsme to chtěli spáchat na kraji u řepkového pole, ale pak se nám to nezdálo příliš vhodné, že tam létaly včely a další létavý hmyz

a také to tam nebylo až tak měkké, tak jsme si řekli, že si najdeme příhodnější místo na sexuální radovánky a plození dítěte. Takže jsem zase sbalili a vyklepali deku od hlíny a šli dál. Nakonec jsme došli ke krásně zelené louce a tak jsem deku rozložil na ní. Řekla mi, že si připadá trapně, jako nějaká chovná klisna před připuštěním od hřebce, co hříbata už zplodil. Né že bych se jí nelíbil, ale tak nějak myslí na Jardu, který je na chatě, jak mu asi je. Tak jsem ji uklidnil, že to byl jeho nápad, že to on mě o toto požádal a že jsem váhal, že jsem do toho nebyl hrrr, aby si nemyslela… Přitom jsem ji hladil po tváři, po rameni a vysvětloval jí, že pro mě je to také nezvyklé novum, ale že se nemusí stydět za touhu být matkou, že se nemusí být, že bych se s tím v práci chlubil a ani si nebudu činit žádné nároky na to dítě, že sám mám dceru a druhé dítě budeme mít za 3 měsíce a nechci si sám komplikovat život. Ať má čisté svědomí, že z její strany to není nevěra, když o tom Jarda ví a schválil to a pak, co co spolu budeme dělat není z rozmaru či promiskuitního chtíče, ale za účelem zplození potomka, jejího a Jardova potomka. Ona mi vyjevila, že nikoho než Jardu nikdy neměla, že s ním chodí od svých 18 let a s ním přišla o panenství. manželé jsou od jejích 21 let a že si nikdy nemyslela, že s tímto budou takové problémy. Prý jedna kolegyně v práci jí radila, aby si našla milence a nebo měla v plodné dny více jednorázovek jen za tím účelem, ale ona že Jardu miluje a nedokázala by jej podvádět. Tak jsem jí znovu připomenul, že mu se mnou nevěrná nebude, ale na druhou stranu by bylo dobré, aby se uvolnila a to své oplodňování si užívala, že i Jarda by ji chtěl vidět spokojenou ba šťastnou. Sundala si tedy vršek plavek a já ji začal jemně hladit prsa a palci jí obkružovat bradavky, které se jí rychle natrčily. Po chvilce jsem jí ta prsa začal pomačkávat a mnout a bradavky žmoulat no a pak se položila na dece na záda a já jí začal cucat bradavky. Neměla je nějak velká, ale měla krásně tuhé bradavky, které jsem jí chvíli intenzivně dráždil a chválil jsem je, jak se mně to líbí.

Najednou se sama nadzvedla zadkem a stáhla si spodní díl plavek. Postupně jsem jí pomalu sjížděl po bříšku dolů směrem k rozkroku. Začal jsem jí hladit její chlupatý rozkrok a prstem jsem zajel do její škvírky, nahmatal jsem její klitoris. Měla jej celkem výrazný a citlivý, začala intenzivně reagoval, uvolnila nohy od sebe a cílil jsem jak je hezky vlhká a otevřená. Inu v ovulaci je i moje žena nejvzrušivější a kunu má jak mokřinu. Nechtěl jsem na ni pospíchat a také jsem si to chtěl užít. Svlékl jsem kraťasy i trenky a nahý jsem si vlezl Markétě mezi nohy a začal jsem si s její kundou hrát. Prstil jsem ji, dráždil poštěváka a zajížděl dvěma prsty do pochvy. To vyvolala její hlasité vzdechy a když jsem nasadil i jazyk, tak už ochkala a tiskla mi hlavu do rozkroku. „Bože… ty zvíře, ty to tak umíš… toje taková sláááást!“ Kunda jí mokvala vzrušením a blahem a když jsem jí trčil do pochvy palec a ukazováček do konečníku a zároveň jsem jí druhou rukou třel poštěvák, tak už se neudržela a doslova kvílela samou prožívanou rozkoší a udělala se. Sevřela mi pochvou a řitním svalstvem oba prsty a doslova tekla a přitom se chvěla a hrabala nohama. Mě už stál jako svíčka, tak jsem se položil nad ni, ležela na zádech a já jsem se nad ní vzepřel na pažích a velice rychle jsem do ní svým tvrdým penisem vklouzl. Zajel do ní až po kořen, jako by tam patřil. Žaludem jsem se jí tlačil k ovulující děloze. Byl jsem docela vzrušen předcházející předehrou, tak jsem začal první pohyby velice pomalu, abych hned nevystříkl. Stále jsem jí ještě hladil jednou rukou prsa. Asi po dvou minutách jsem trochu zrychlil kopulační pohyby v ní. Markéta začala již pohekávat s každým šťouchem. Po chvilce jsem ucítil vstřícné stahy její pochvy. Moje vzrušení se stupňovalo a byl jsem si vědom, že asi přijde brzy výstřik. Najednou jsem cítil, že už asi nebudu schopen moje vzrušení dále udržet, tak jsem udělal ještě několik intenzivních pohybů, zatlačil jsem se do ní a vypustil jsem svoji dávku semene na její děložní čípek. Ona při tom hezky zavzdychala. Zůstal jsem v ní zasunut, zvedl jsem jí nohy ještě více, skoro k ramenům a pomalu jsem se v ní ještě pohyboval. Můj penis byl stále ještě docela tuhý, tak jsem opět začal zrychlovat. Druhé pokračování bylo o dost delší, cítil jsem i její orgasmus, kdy mně penis několikrát silně stiskla. Po chvíli dalšího mrdání jsem byl schopen do ní vystříknout další dávku. potom jsem v ní ještě chvíli zůstal, mluvili jsme o tom jak se jí to líbilo.

Po chvíli jsem jí navrhl ještě třetí číslo v kleče zezadu. Kupodivu souhlasila i když je jasné, že tolik semene a tolik spermií už v tom třetím čísle nebude. Klekla si, já za ní a bez nějakých caviků jsem ho do Jardovy Markéty cpal. Protože byla vykropená dvěma čísly, šel jí tam jako po másle. Popadl jsem ji v bocích a už jsem to rozjel, až jí mé stehna a klín pleskaly o půlky. Zase se rozhekala a já ji nabíral a podebral a všelijak jsem se kroutil v bocích. Naštěstí sluníčko na nás nepralo, bylo polojasno a jen asi 25 stupňů ale i tak jsem byl na zádech zpocený. Zase jsem ji jednou udělal až do orgáče až jsem to nakonec dotáhl do svého úspěšného konce a potřetí jsem do Markéty ejakuloval. Pak jsme chvíli poleželi a nakonec vstali, oblékli se, vytřepali a složili deku a vydali jsme se k chalupě.

Cestou se mi svěřila, že se jí to moc líbilo, že to se mnou je zase jiné než s jejím Jardou a domluvili jsme se, že v soboru si to na té louce zopakujeme dopoledne a pak zase takhle odpoledne, aby byla větší jistota úspěchu. Jarda se ovládal, jen se pral kde konkrétně jsme to provedli. Markéta mu řekla, že jen dvakrát, ale cestou k chalupě se mi svěřila, že tři čísla Jarda nikdy nezvládl. Nechtěla mu srazit sebevědomí a tak proto řekla, že jen 2× a já to tak pochopil. Večer po telce jsme šli spát a ti dva si to pak rozdávali spolu. Byli slyšet.

Jak bylo domluveno zašli jsme s Markétou na tutéž louku v sobotu ještě dvakrát. Dopoledne to bylo na misionáře a zase v kleče zezadu a odpoledne si mi na něj sedla a rajtovala na koníka a pak zase na misionáře. Vždy jsem se do ní vydatně vysemenil.

Za tři týdny mi Jarda v práci radostně oznámil, že Markéta je v tom. Dnes je to už 7 měsíců. My máme se ženou tříměsíčního synka a já vím, že jsem Markétě udělal dvojčata, prý chlapečka a holčičku. Inu, kamarádi si mají pomáhat. Má manželka to ale vědět nesmí, to je jasné.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury