Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kino

Běžně se chodí do kina zhlédnout film, na který nechceme čekat, až jej uvede televize ve své programové nabídce. I já onehdy zahlédl upoutávku na premiéru jistého 3D filmu a zatoužil jsem jej vidět. Má žena nejdřív nechtěla, ale nakonec se nechala přemluvit a tak jsem mezi vánočními svátky objednal lístky a daný den jsme vyrazili za zábavou. Sál multiplexu se zaplnil do posledního místečka.

Vedle mě si sedla brunetka se svým doprovodem, evidentně znuděným, že vůbec musel někam jít. Mladá žena se snažila rozptýlit jeho nerudné myšlenky, ale moc se jí to nedařilo. Dokonce jsem si po chvíli říkal, že se vůbec namáhá… To jej raději měla nechat doma. Na druhou stranu, já svou ženu taky přemluvil, kdyby odmítla, neseděl bych tu. Jít sám by mě nikdy nenapadlo. Možná bude mít stejný problém. Myšlenky mi během reklam létaly hlavou.

„Už mi dej pokoj, nestačí že tu jsem?“ Tahle pronesená věta mě probrala ze zamyšlení. Pootočil jsem hlavu ke své sousedce. Mrkla po mě a omluvně s pokrčením ramen se na mě usmála. Po očku jsem pohlédl na svou ženu. Byla zabraná do sledování začátku filmu a tohle naštěstí nezaregistrovala. Možná i díky nasazeným brýlím, které byly ke sledování potřeba.

Musím ještě podotknout, že má žena je neuvěřitelně žárlivé stvoření. Miluju ji, ale řekněte sami, který chlap se neohlédne za nějakou pěknou ženskou? Nebo se nepodívá na internetu na nějaké fotky nebo videa? I já se rád podívám, jen musím tajně.

Sledoval jsem film, ale stále mě něco táhlo podívat se bokem na ženu vedle sebe. Nepatrně jsem pootočil hlavou. Vypadalo to, že se dívám na plátno, ale měl jsem ji na okraji zorného pole. Zdálo se, že film moc nesleduje, lehce skloněná hlava a malá koulející se slza po tváři mi dala za pravdu.

Nevím, co mě to napadlo, ale najednou jsem posouval ruku po sedadle směrem k její. Když jsem se o ni lehce prsty otřel, ucukla rukou, bylo to takové impulsivní trhnutí, ale po pár vteřinách ji vrátila zpět. Ukazováčkem jsem přejel lehoučce po jemné kůži. Zůstala a držela. Jen hlavou pootočila a pohlédla na mě. Smutnou tváří projel malý náznak úsměvu. To mi dodalo odvahu a tu něžnou malou ručku jsem překryl svojí. Viděl jsem, jak se trhaně nadechla a zachvěla se. Nechávala mě, abych si hrál s její rukou, hladil ji a postupoval pomalu dál. V jedné chvíli jsem se dotkl pevného stehna. Počkal jsem nehnutě vteřinku a pak na něj položil dlaň. Přisunula se nohou blíž a tím i rozevřela stehna od sebe. Sukýnka se jí vyhrnula a já cítil, jak se můj dosud klidný ocas probírá ze spánku. Díky bundě a i jejímu kabátu, které jsme oba měli položené na svých klínech, nemohlo být nic vidět.

Pomalými hladivými pohyby jsem se dostával mezi její nohy. Najednou jsem rukou jel po holé kůži. Bože, pomyslel jsem si, má jen podvazkové punčochy! Mé kalhoty v ten okamžik byly napnuté k prasknutí. Trochu jsem se na sedadle zavrtěl, nadzvedl bundu, aby nebylo vidět téměř nic z toho, co jsem se chystal udělat.

Zajížděl jsem rukou po té hladké kůži, až dokud mě nezastavila vlhkost a horkost tepající mušličky. Přejel jsem prstem po mezírce a rozevřel ji na dvě strany. Pronikl jsem mezi závojíčky, musel jsem opatrně, netoužil jsem být nikým přistižen. Projel jsem lasturkou svrchu dolů k dírce a zpět. Zakroužil jsem na poštěváčku a jemně jej začal masírovat bříškem ukazováčku. Cítil jsem, jak její tlak povoluje. Už nebyla tak strnulá. Zcela se v rámci možností poddávala slastnému pocitu.

Podíval jsem se bokem po mé roztoužené sousedce. Její prsa se zvedala úměrně k jejímu tichému vzrušenému dechu. Nepřestával jsem se věnovat malému a přesto velice eroticky vzrušivému místu na těle. Občas jsem prsty projel celou kundičkou, párkrát zvolna zajel do dírky. Řeknu Vám, mokrá byla teda slušně. Její orgasmus nebyl daleko a já zatoužil dostat víc.

Pomalu jsem vytáhl mokrou ruku, pootočil se ke své ženě a pošeptal jí, že musím. Jen sykla, že jsem mohl před filmem a seděla dál. S bundou před sebou, ocas mi výstavně napínal kalhoty, jsem se dostal na konec řady a odcházel ven, směrem k toaletám. Nakoukl jsem dovnitř, bylo tam prázdno. Byl jsem rozhodnutý chvíli počkat, jestli pochopí a přijde. Jinak bych si ho snad vyhonil sám. Nemusel jsem…

Pomalým krokem se ke mně od sálu blížila a z očí jí koukala nezměrná touha. Neptal jsem se jí na nic, chytil ji za ruku, vtáhl na pánské toalety a zavřel se s ní rovnou do kabinky. Opřel jsem ji o zeď, bez řečí prsty zajel do vlasů, přitiskl se ústy na její a jazykem zajel do pusinky. Vyšla mi nádherně vstříc. Vášnivý polibek se mezi námi prohluboval, dokud jsme se bez dechu neodtrhli od sebe. Začal jsem postupovat po jejím těle směrem dolů. Vyhrnul jsem svetřík a uvolnil dvě nádherná pevná prsa z podprsenky. Přejel jsem po nich dlaněmi a prohnětl je až zavzdychla. Bradavky už se tyčily do prostoru, s obrovskou chutí jsem se k nim sklonil a mezi rty je sál a jemně kousal, až se pode mnou prohnula do oblouku a ještě víc mi je nabídla k laskání. Já tu ale nebyl jen kvůli těmhle nádherným kůzlatům, daleko víc mě lákala její kundička. Přesouval jsem se přes bříško a pomalu si klekal.

Vyhrnul jsem krátkou sukýnku a rukama pohladil nahou kůži stehen nad podvazky. Malá tanga, která mi bránila v pohledu, jsem stáhl a strčil do kapsy. Nadzvedl jsem jí nohu a opřel si ji o rameno. Otevřela se přede mnou a já už na nic nečekal. Přiblížil jsem se a jazykem projel mokrou, vonící kundičku. Slízával jsem všechnu nahromaděnou šťávu a pak se přímo přisál ke zvětšenému poštěváčku. Dva prsty mi zajely do pochvičky, protáhly jí a já přidal ještě třetí. Měla tendenci přirážet se proti mé ruce sama, ale zároveň si dopřávala slastné laskání poštěváčku. Na prstech jsem po chvíli ucítil nepatrné stahy stěn jejího nitra.

Vstal jsem, rozepnul kalhoty a nechal je spadnout ke kotníkům. Za nimi se sunuly i trenky. Pohladila svou ručkou objemnou kládu, tvrdou a vzrušenou ji přiložila k ústí tekoucí dírky. Zakroužil jsem kolem a přirazil. Zajel jsem do ní jen částečně, byla netrpělivá, ale já si tu určoval tempo. Pomalu jsem ocas vytahoval a znovu přirážel. Pokaždé, co jsem do ní zajel, s každým přírazem hlouběji, vyhekla. Přes přivřená víčka jsem pozoroval touhou změněný obličej před sebou. Byla tak krásná ve svém roztoužení. Z pootevřených úst kromě výdechů pronikaly hlasité zvuky hekání nás obou.

Přidal jsem na tempu, stěny pochvičky se kolem mě stahovaly a kundička mokrá od tekoucích šťáv vydávala pro mé uši, nádherné mlaskavé zvuky.

Na chvíli jsem se zastavil zajetý uvnitř. Překvapeně, možná trochu nechápavě, rozhodně však netrpělivě, na mě pohlédla. Kývl jsem na záchodovou mísu. Pousmála se. Bez přerušení zásunu jsme překonali ten půlmetr. Usadil jsem se na míse, osedlala si mě jako koníčka a pustila se do rajtování. Se zakloněnou hlavou se sama nabodávala, kroutila a dosedala. Vlhko přenášené z kundičky se mi rozlévalo po klíně. Prstem jsem našel poštěváček a během té jízdy jej masíroval. Stahy uvnitř jejího těla byly stále intenzivnější a tiskly pronikající ocas ve vlnách mezi sebe. Naznačil jsem jí, že se blíží mé vrcholení. Jen kývla hlavou a pokračovala dál.

Počínající cukání údu se nedalo zastavit. Byl jsem na vrcholu společně s ní. V několika výstřicích byla zaplavena horkou lávou. Její orgastické křeče ze mě vysávaly poslední zbytky semene. Zůstala na mně sedět a pozvolna se probírala z tranzu. Já na tom nebyl o moc líp. Jediné, co nás po chvíli donutilo se zvednout, byla skutečnost, že jsme v kině a naši partneři v sále sledují film. Pomohl jsem jí se utřít a upravit.

Nechal jsem ji jít první, šla druhou stranou, tak si jí má žena ani nevšimla. Když jsem procházel já, jen netrpělivě přečkala okamžik, kdy nic neviděla a hned se zase zabrala do děje. Vlastně, si ani neuvědomila, že jsem tam byl déle, než je zvykem.

Posadil jsem se, ale filmu už jsem ani potom nedokázal věnovat pozornost. Po chvíli jsem zase přesunul ruku na to pevné stehno vedle mě a vklouzl opět mezi nožky do horkého lůna, které jsem pak projížděl jemnými tahy až do konce filmu a udržoval tu malou kundičku v neustávajícím víru vzrušení. Teprve s běžícími titulky na konci filmu jsem nechtěně musel ruku vytáhnout a chlad, který mě ovanul, mi připomenul, kde je mé místo. Vzpomněl jsem si na její tanga v mé kapse. Opatrně jsem jí je podal a ona mi v poslední chvíli vtiskla do dlaně své telefonní číslo.

Zatím jsem měl odvahu jí jen zavolat, spojil jsem se s ní na netu, ale schůzka? Ne, nejsem připravený na další setkání. Ano, toužím po ní, ale zároveň mám strach. Bojím se, ne jí, nebo toho, co dalšího by se mezi námi stalo. Bojím se sám sebe. Cítím, že bych se zase neudržel a už nemusel najít cestu zpět.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury