Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Lesbičky

Měl jsem těsně po vojně a v Praze začal pracovat. Taky jsem si našel kamarády a kamarádky na sport, kulturu a taky kamarádky a něco víc. Jednou po volejbale, se ke mně přitočila jedna, co s námi chodila hrát, že by potřebovala něco probrat.

Sedli jsme si bar a začala povídat. Ve stručnosti šlo o toto. Má dvě kamarádky, obě jsou lesbičky a už dlouho spolu žijí. Chtěli by miminko, ale když nemají manžely, tak jim ho nedají. S klukama naoko chodit nechtějí a zkoušeli to i spermatem ze stříkačky a taky nic. Takže ráda by jim pomohla a myslí si, že jsem ideální kandidát. Proč to neřekla. Ještě dodala, že holky jsou to moc hezký a všichni chlapi se za nimi otáčejí, ale mají smůlu. Holky se už nikdy neozvou a nic nebudou chtít. Týden jsem o tom přemýšlel a na dalším volejbalu jsem kamarádce řekl že jo. Mělo to být tak, že to bude u jedné na chatě. Nebudu holky svlékat, líbat, ani osahávat, to si zařídí samy a litovat nebudu. Polohy jen dvě zezadu nebo na zádech. Stejně tak nebudou svlékat mě, nebo kouřit a tak. Termín víkend, kdy bude mít jedna nebo druhá ovulaci a počet styků? Kolik snesu.

Přišel víkend D a já jel na jednu chatu na Sázavě. Malinko jsem se bál, jaký holky na mě budou čekat a nadrženej jsem byl až hrůza pomyslet. Před chatou mě čekala kamarádka z volejbalu, že mě tady bude dělat společnost a představí mě holkám. Vešli jsme do chaty a obýváku a mě doslova vyschlo v krku. Byla tam Jana a Linda. Dvě víc než krásný ženy tak 27 let. Dali jsme malou konverzaci a Linda sice nesměle, ale odvážně, jestli budeme ztrácet čas. Linda měla být tento týden mojí kořistí. Jana a Linda mě vzal za ruku a šli jsme do ložnice. Tam se mě přestaly všímat a začaly se líbat, osahávat, svlékat. V kalhotách se mě postavil, jako na povel. Holky se líbaly, hladily, Linda už byla bez kalhotek a Jana jí líbala mušličku a prstila kundičku, kterou jsem měl za chvíli zdemolovat. Linda ležela nohy v kyčlích zvednuté a kolenou pokrčené. Skulinka nastavená. Jana ležela bokem, držela já ruce nad hlavou a líbal se. Přišla moje chvíle. Žaludem jsem projel mezi závojíčky a zatlačil proti vchodu a hned podruhé. Byla vzrušená o Jany a já pronikal stále hlouběji a hlouběji. Chtěla vykřiknout, ale její vzdech tlumily Janiny ústa. Viděl jsem její krásný zadeček, který se také měl stát mým cílem a o to víc jsem byl vzrušený. Dorazil jsem na konec, ucítil její hrdlo. Zmačknul jí bříško a proti hrdlu tlačil. Skutečně vykřikla, Jana jí tišila a držela. Pak se hráz protrhla a já do jejího těla cákal jednu dávku za druhou. Svírala mě, líbala Janu. Vytáhnul jsem ho a holky se líbaly. Linda se otočila na břicho, aby to z ní neteklo a když jsem viděl ten zadeček postavil se mě znovu. Přistoupil jsem, nic nenamítala a znovu zezadu zabušil do její kundy. Ukázkově držela, byla zpocená vzdychala a pak jsem se udělala zase. Oblékl jsem se, šel do obýváku. Kamarádka, že pojede domů, abych to tady s holkami dodělal a odešla. Holky přišly asi za půl hodiny. Byli príma kecali jsme legrace byla. Když mě stoupal jen jsem mrknul a Linda nastavila a podržela. Tolikrát jsem si snad nikdy za víkend nezapíchal. V neděli jsem jel domů, a že příští týden vychází Jana. Co já na to? Já samozřejmě, že ano a v pátek bušil na chatu.

Holky mě uvítaly. Jana, že ty termíny krásně vyšly a hned jsme šli na věc. Teď zase Linda Janu svlékala a Linda zůstala jen v kalhotkách. Janu připravila a já nasadil. Jana byla úzká, trvalo, než jsem ho do ní dal celýho a i tak celkově vyváděla víc než Linda minule. Linda jí držela a já živočišně mrdal a pak zase zmačknout bříško. Úplně přestala dýchat a já se do ní prudce vysemenil. Protože byla vzrušující a zadeček Lindy taky, ani neklesnul a já znovu jezdil jako píst, a ještě přidal další kousky semene. Opět byl krásný víkend. Stačilo se podívat a mohl jsem zase a zase tentokrát Janu píchat a pálit ostrými. Byla neděle. Loučili jsme se a holky přišly. Každá mě dala skutečnou pusu a zašeptal děkuju. Už jsem je nikdy neviděl. Jen na volejbalu mě za rok řekla, že Jana s Lindou mají dva chlapečky. Až po letech jsem pochopil, že se musely hodně zapřít, aby měly děti.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury