Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Na cyklovýletě

Bylo to jednoho slunného prázdninového dne v červenci 2001. S mojí dívkou Katkou, s níž jsem se znal už od 15 let a oba jsme byli ze Slaného, kde jsme také oba navštěvovali SŠ – já (jmenuji se Petr) gympl a ona ekonomku, jsme se dohodli předchozí den, že má být krásně, tak že si uděláme spolu výlet na kolech. Protože jsme byli dva zamilovaní a bylo nám 17, tak jsme samozřejmě předpokládali, že si někde najdeme hezké místečko, možná u rybníka a tam si i zašukáme. Protože Katka nebrala HA, tak jsem si s sebou vzal do kapsy kraťasů krabičku kondomů. Chtěli jsme si udělat takový km výlet Slaný – Malíkovice – Drnek – Lodenice. Tam u Lodenického rybníku bychom nějakou dobu pobyli, vykoupali se, vyslunili a pak zase jeli stejnou cestou nazpět. Katka si vzala bílý top, pod nímž měla černou podprdu a černá tanga, přes které si navlékla takové ty krátké elasťáky-legíny. Já měl kraťasy a tričko. Obutí jsme byli do sportovních bot, jak jinak. Já vzal na záda batůžek a do něho PET flašku s vodou, opalovací olej, velkou froté osušku a na nos jsme dali oba brýle proti sluníčku. No, ona měla super figuru…, dlouhé hnědé vlasy, skvělý zadek. Jednou jsem ji měřil a míry měla 86– 60 – 89. však jsem na ni byl patřičně hrdý. Vyjeli jsme od domu co Katka bydlela. Protože už jsme tam několikrát byli a cestu dobře znali, nechal jsem ji jet první, vlastně i proto, abych mohl mít na očích ten její zadek a když šlapala, tak se jí na něm půlky střídavě nadzdvihávaly a klesaly. Jeli jsme na výlet, takže zvolna.

Projeli jsme Drnek a odbořili doprava Najednou za námi auto, takový starý oprýskaný Žigulík a jel pomalu. Pak mě kus za Drnkem předjelo a najednou se z pravého předního okna vyklonil mladý cikán. V tom autě jich bylo pět. Ten cikán se vyklonil a začal mojí Katku plácat po zadku. No já na něj zezadu řval, ať toho nechá a jedou pryč! Očividně se bavili a smáli a na mě házeli zvysoka bobek… Nakonec řidič přidal a zmizeli. Bylo to z kopce a během chvilky jsme přijeli k lesu, kde ony s tím starým Žigulem zastavili a chytli nás oba. Já na ně, co to dělaj, ať nás pustí, ale dostal jsem od nich asi tři facky. Prej: „Drž hubu gadžo, nebo ti ji rozbijem!“ Jeden z nich me odzadu chytil za ruce a držel mě, navíc jsem měl kolo mezi nohama i když jsem stál za tím autem nohama na silnici. Ti ostatní začali Katku sprostě osahávat a pak ji stáhli z kola, které zůstalo ležet ve škarpě a ji zatáhli mezi první smrky. Viděl jsem na ně, ale jen jsem bezmocně řval: „Nechte jí! Vy hajzlové!!“ „Nechte méééé!!!Pomóóóóc!!! Pusťtéééé!!! Néééé, ja to nechciiii!!!“ a kroutila se a vzpouzela, kopala kolem sebe a zoufale se jim bránila. „Petřéééé, pomóóóć!!!“ volala mne zoufale, ale já jí pomoci nemohl. Ti cikánští hajzlové, všichni byli ve věku tak 16–19 let se tomu smáli a ten za mnou mi říkal: „Ta tvoje gadžinka teď pózna cigánsky kokóty“ Dva jí drželi za ruce, jeden jí vytáhl top pod krk a rozepnul jí podprsenku, načež se jí hned odzadu vrhl na prsa a za Katčina zoufalého jekotu jí je začal mačkat a tahat na nich bradavky. „Šukáš ráda? A s cikánem jsi už mrdala? „Ne, nikdy!!“ zakroutila vyděšeně hlavou. Další dva z ní stáhli elasťáky i s tangáčema až pod kolena.

Fanyn Bohužel ta silnice je zapadlá okreska a nikde nikdo. Jak jí násilím svlíkali, tak ji pořád osahávali a já slyšel, jak jeden hlasitě pronáší: „Ty more, ta gadžovka má pěknou vyholenou mindžu!“ Pak s ní smýkli vzad a povalili Katku na záda. Dva jí pořád drželi každý za jednu ruku a třetí jí hnětl kozy, hladil po stehnech. „Chceš vidět jak ti tady mý kámoši romaci vomrdaj holku? Tak čum!" syčel mi do ucha ten, co mě držel vzadu ruce. Protože se jí kolenem násilně vklínil nejprve jedním a pak druhým kolenem mezi stehna, mohl se jí prohrabobat i na kundě. „Ty bílá dylino drž už hubu a přestaň kopat, jinak ti jí rozbiju!“ řval na ní, ale ona jako by ho neslyšela. a bránila se a bojovala s tím, ječela, kroutila se, ale jak se sama přiznala a jak se smál ten, co se jí hrabal na kundě, neubránila se zvlhnutí, zvláště když ji začal dráždit na poštěváčku. Prostě ji to začalo vzrušovat, ta bezmoc, to ponížení, ta situace, navíc že to jsou cikáni, které ona neměla nikdy ráda… Když z ní ti další dva dostali z nohou elasťáky i tanga, zůstala jen ve sportovních botách. Ten první, co ji dráždil po chvíli prstění přestal, načež si stáhl rifle i s trenkami do půl stehen. Bohužel jsem neviděl, jaké má péro a snažil se tím pérem do ní dostat. Ona ječela: „Nééé!!! Já nechciiii!!! Néééé!!!“ a odmítavě kroutila hlavou sem tam, ale on na ni štěkal s takovým tím cikánským akcentem: „Ale já chci a ty drrž mindžu, já ti tam údělam malýho cigánka“ a ostatní se řehnili. „Drrž ty dylino, máš to márny… Stejně tě vojebu a vóni taky…chachacha“ štěkal na Katku posměšně. „Prosím tě to nesmíš, nemáš kondom!! Prosím nedělej to…, nemáš kondom!!!“ začala prosit a křičet a potom zase prosit, ale to už se její kundy dotkl cikánův tmavě rudý žalud.

Chvilku mu Katka kundou asi uhýbala, jak se kroutila, ale pak se do ní dostal a rázně přirazil o čemž svědřilo její: „Néééééééé!!!!!“ a zajel snad deset centimetrů do vnitř a hned nato jí začal docela tvrdě mrdat. „Boha, to je mindža a jak je ouzka…“ pochvaloval si. Katka hlasitě hekala pod jeho nárazy, ale přitom ho stále prosila, aby přestal a aby ji nechal. Myslím si, že jí ale cikán už vůbec nevnímal a prostě jí šukal a užíval si to Z toho co popisovala, tak ho v sobě díky mokré pochvě měla najednou až na děloze. Na jednu stranu to bylo šílené, potupné, ale na druhou stranu ji prostoupilo nečekané blaho, jaké ještě nikdy nezažila. Však se mi pak za to omlouvala. Já viděl, jak přiráží a jak mu nadskakuje snědá prdel mezi jejími stehny. Katka mi řekla, že se jí to ale i líbilo a vzrušovalo jí to. Však přestala ječet a spíš hlasitě dýchala až hekala. Pak šel cikán do finále. „Jo..jo už to na mě dééé…už to budééé… Katka to vycítila a začala zase ječet: "Vééén!!! Né do měééé!!! Do mě néééé!!!“ ale jak ucítila prý ten jeho ocas natlačený na děložním čípku a to jak se tam škubal a pak rozlévalo teplo, pochopil že se do ní bezohledně vysemenil. „Téééď… a je to táááám!!“ „Božetonéééé!!!“ byl její poslední zoufalý výkřik. „Co si to proboha udělal?!“ začala zoufale řvát Katka a z očí ji tekly slzy. „Ty si se do mě vystříkal!!!.....Já vůbec nic neberu…proč si to udělal?“ stále naříkal Katka, ale on jen spokojeně oddechoval a koukal se na svého ptáka, který byl stále v její kundě. „Proč… proč asi? Abys z tebe byla mamina malýho cigánka, ty dylino… Mýho nebo jejich“, pronesl škodolibě. Když ho z ní vytáhl a nastoupil druhý cikán, tak mu už bez odporu podržela. Nejprve jí ho cpal do pusy, aby mu ho kouřila, ale moc jí to v leže nešlo a tak i on do ní zajel a šukal ji na misionáře. To už Katka v rytmu jeho přírazů jen hekala. Pak začala kvílet a oni se smáli, že prý: „Ty more, tys tu gadžovku udělal, vona má orgáč!“ Pak se i ten druhý do ní vysemenil a třetí řekl: „Héle, my tě pustíme, ale budeš nám držet!“ a ona jen: „Jo jo budu“ „Tak se votoč a klekni na štyry!“ bez odporu udělala co chtěli a já to cele viděl. Dokonce mě to vzrušilo. Ten třetí stáhnul kraťasy, klekl si za Katku a nejdříve ji plácal po zadku. Další dva jí po stranách mačkali kozy, každý za jednu a žmoulali a tahali jí za bradavky. Jeden nadšeně vykřikoval: „Ma fajnovy kozy, ty more… To je dobra nabiječka“
Pak do ní ten třetí zajel zezadu. Jen hekla a pak začal do ní přirážet, až to pleskalo a Katka hekala a zase měla orgasmus, jak mi přiznala. Držel ji za boky a zběsile do ní bušil až zařval jak tur a i on to do ní všechno vycákal. nakonec nastoupil čtvrtý, myslím, že byl ze všech nejmladší. Také ten ji plácal po zadku, prohrabal jí kundu, snad do ní i strčil prsty a pak ho nasadil a mrdal zezadu. Také ten ji držel v bocích a jak si ji zběsile při přírazech narážel na ocas, přičemž Katka ze sebe vyrážela jakési: „Hááh…hah…han…“ Prý se udělala v okamžiku, když se udělal i on a stříkal do ní. To už moc necítila, protože se jakoby nadnášela, šumělo jí v uších a kunda ji brněla jako kdyby jí tam běhali tisíce mravenců. Pak vstal a všichni ji tam nechali klečet, načež se smíchem odběhli k autu, ten co mě držel mne pustil, nasedli a odjeli. No, já šel za Katkou, ta si sedla, kolena pod bradu, objímala nohy a bulela. Styděla se a bylo jí to líto. Z pochvy jí přitom vytékal čůrek cikánského semene. I já jsem začal brečet a omlouval se jí, že jsem jí nedokázal nijak pomoc a navíc že jsem se na to musel dívat, že jsem měl vztek a že to bylo pokořující. Pak si utřela rozkrok tou osuškou, co jsem měl v batůžku, napila se, ještě si ji opláchla vodou, protože měla prcinu celou zarudlou, oteklou… Nakonec se oblékla a řekla, že chce domů. Zprvu vedla kolo a já s ní. našlapovala jako kachna ze široka, ale když jsem vyšli ten kopec směrem k Malíkovicům, tedy asi po dvou a půl kilometru, tak na rovině na kolo přece jen sedla a jela zase přede mnou.

Dojeli jsme k nim domů a Katka hned mazala do sprchy, kde byla snad hodinu. Když vylezla, znovu se mi omlouvala, jako by za to mohla, prý že jí to strašně moc mrzí. Prý ji to mrzí kvůli tomu, že při tom znásilňování měla tři orgasmy, že prý to byl pro ni vlastně kvalitní sex i když to nechtěla, ti cikáni jí byli protivní až odporní, ale že jí neubližovali. Znovu už by to prý takhle zažít nechtěla. Pro mne, který jsem byl její doposud první a jediný kluk, stejně jako Katka pro mě první a jedinou holkou to bylo dost ponižující přiznání od ní. Já na ni byl vždy hodný a něžný a ona za nejkvalitněší sex považuje to, že ji znásilnili čtyři mladí cigoši a to, že se s ní nepárali a ještě ji proti její vůli bezohledně vystříkali kundu… Naštěstí z toho žádné trauma neměla, jen mě prosila, že o tom nesmím nikomu říkat a hlavně né jejím a mým rodičům nebo kamarádům. Pak se koukla do svého menstruačního kalendáře a horečně v něm, bílá jako stěna, něco počítala. Nakonec ho odhodila a řekla: „Péťo, to je v prdeli! Já mám dneska čtrnáctej den cyklu, to znamená ovulaci… Proboha, co když mě ti cigoši oplodnili???“ A zase byl brekot, smutek a moje utěšování. Pak jsme se o tom už moc nebavili a na nějaký sex se mnou Katka neměla náladu.

Po asi pěti dnech se svěřila, že má strach, že má takovou zvláštní bolest či pnutí prsů a lehkou bolest v podbřišku + pocit jakoby nafouknutého břicha. Prý se na to dívala na internetu a že by to mohly být první příznaky těhotenství. No, uklidňoval jsem ji, že je to blbost, že to vůbec nemusí být tím, že třeba snědla jen něco co jejím střevům nesedlo a tak. No za další dva dny, to už byl týden po tom dni na který jsme chtěli oba zapomenout jí prý nevoní káva, dokonce ji až odpuzuje a Katka kávu měla normálně ráda. To jsem si pro změnu vyhledal já a vskutku, na internetu bylo psáno, že přecitlivělost na vůně a pachy se velmi pravděpodobně může jednat o otěhotnění. Za další týden mi Katka hlásila velmi zdrceně, že její jindy naprosto pravidelná menstruace se nedostavila a vůbec prý nemá pocity, jako mívá před menzesem. Taky prý chodí čůrat mnohem častěji, než-li normálně. Na gyndu ale jít nechtěla, jakoby čekala na nějaký zázrak. Ten ale né a né přijít. Místo toho měla na počátku srpna ráno co ráno nevolnosti a někdy i se zvracením a i ta prsa se jí trochu zvětšila. Ukecal jsem ji a Katka na tu gyndu ve Slaném zašla. „Tak slečno Kateřino… Je to jasné, jste jednoznačně těhotná v délce 4+1 týden“, řekl doktor, když ji vyšetřil. Když katka přišla za mnou a zvěstovala mi to, byla zdrcená. „Tak sem v tom! Ty cikánský hajzlové mě fakt oplodnili! Naši se zblázněj, co mám dělat, Péto, lásko, poraď…“ Hned ale rezolutně odmítala jít na potrat, protože to by byla vražda, na to že nemá žaludek ani svědomí.. Poradil jsem jí, aby to řekla rodičům, že ji doprovodím a potvrdím to a také jsem řekl, že až nám bude osmnáct, tak se vezmeme. Ona, že tedy bude muset přerušit na rok dva studium, já školu dodělám, odmaturuji, pak že si najdu ve Slaném práci a vysokou budu studovat dálkově.

No, její ani mí rodiče z toho radost tedy neměli, chtěli, aby to Katka nahlásila na policii, ale to ona odmítla. Můj táta se mnou nějaký čas nemluvil, že jsem prý totální vůl, že si chci vzít za ženu holku zbouchnutou od cikánů a zkazím si život. Katka přerušila studium a se SŠE ve Slaném se dohodla, že za dva roky bude pokračovat, kdežto já dál chodil na gympl. Vše bylo jak jsme se dohodli až na jednu zásadní věc… Katka v sobě nosila dvojčata!!!
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury