Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Podvedla jsem manžel

Jak z názvu vyplývá, podvedla jsem manžela. Asi takový klasický příběh, 6 let na mateřské, kolotoč kolem dvou dětí, návrat do práce, kde se mi začal líbit kolega a po firemní akci jsme spolu skončili v posteli.

Ale nejhorší není ani to, že jsem manžela podvedla, nikdo to neví, ale horší je ten důvod, proč jsem to udělala, a teď nevím co s tím.

S manželem jsme svoji 7 let a má spoustu skvělých vlastností. Je to moc fajn táta, přijde z práce a hned se věnuje dětem, i uvaří, uklidí, zapojuje se do domácnosti stejně jako já, nemá nikdy problém převzít péči o děti, abych mohla večer kamkoli ven nebo na jakoukoli akci sama pro sebe. Sdílíme smysl pro humor, zájmy a plány do budoucna, baví nás stejné rodinné dovolené a máme si stále co říct. Kupuje mi rád a často různé dárky a udělá cokoli, o co ho požádám.

Problém je ale bohužel v jedné a to dost pro mě zásadní věci. Dotkne se mě jen v případě, že chce sex. Nikdy, ale fakt skoro nikdy se nestane, že by si vedle mě sedl na gauč a objal mě, aby kolem mě třeba prošel a pohladil mě, ani při sexu se se mnou nechce líbat, nepřitulí se ke mě atd. Žádný něžnosti, nikdy mě nepohladil po vlasech, po tváři, nic takového. Nejdřív jsem se to s ním snažila nějak řešit (cca před 4 lety), ale nikdy to není schopný pořádně vysvětlit a nikdy se nic nezmění. K dětem se normálně tulí a objímá se s nimi, ale když ho chci obejmout já, tak mě „vtipně“ odstrkuje, to samé když mu chci dát pusu. Pusu mi často dá on při odchodu do práce, ale to je tak všechno. Dlouhodobě mi tohle strašně vadí, připadám si hrozně, že se buď doprošuji nebo mě prostě sám neobejme.

Je mi 30 let, manželovi o dva více. Manželé jsme už 7 let, ale známe se od mých 14. Když mi bylo 14, tak ze začátku mezi námi nebylo nic než pusy a vodění se za ruce . On byl ten, kdo mne v 15 připravil o panenství, byl můj jediný mužský kterého jsem milovala a miluji stále. Máme spolu zrekonstruovaný dům po manželově babičce. S manželem se nehádáme, máme klidný vztah, sex je moc dobrý, i když by mohl být častěji. Manžel je pozorný. Jsme spolu jako pár 15 let, takže asi taková klasika po těch letech – není to jak na začátku, ale vyhovujeme si…, až nato otlapkávání a doteky…? Mě můj manžel paradoxně přitahuje neskutečně, ale když mám ovulaci, ojela bych i čerta. A to je ten kámen úrazu…!

No a asi skoro rok zpět k nám do práce nastoupil nový kolega. Je mu 21 letý, bezdětný a bez přítelkyně a celkem o mě jevil zájem, je milý, hodný a pozorný. Stále mě nevtíravě ukecáva na nějaký výlet. Každé ráno mi cestou do práce přibral z automatu kávu a nějakou oplátku, nebo čokoládu.. Jednou mě vytáhl z dost prekérní situace, kdy mi volali ze školky že malý má horečky a já zrovna měla v práci skluz a nemohla jsem jen tak odejít, protože jsem tam měla klienty. Ochotně se mi nabídl a pro syna mi do školky zajel, přivezl ho k nám do práce, udělal mu čaj s medem a dívali se spolu na pohádku. S paní učitelkou jsem byla samozřejmě domluvená a pro syna taky nebyl cizí.

On ten mladý kolega, jmenuje se David, je vyšší sportovně stavěný kluk, takový mužný a to mi imponuje. Jednou jsem při práci za psacím stolem v kanclu po očku pozorovala Davida a úplně mi trklo, proč se zas už asi týden nemůžu ani podívat na manžela.. Jak říkám, miluji ho, jsem šťastna, že jej mám, ale mám opakující se období ( tak 2 x ročně), kdy mi prostě přijde, že není chlapem s velkým CH. Přitom jak říkám, je skvělý, hodný, úžasný táta, rozkrájel by se pro nás. Ale je fakt, že já jsem proste strašný živel. Nikdy jsem manžela nechtěla podvést, ty příležitosti byly, ale já nechci rozbit nic z toho co mám… Jenže já prostě najednou cítila, že nechci toho fajn hodného kravaťáka, ale pořádného “dřevorubce”, co by trochu plácnul do stolu? Je blbé, že v tomhle období jsem na manžela naježená v podstatě bez důvodně a když ho vidím jak si s dcerou hraje a povídá, jdou na mě normálně mdloby, jaká jsem nevděčná kráva. Nikdy jsem si nemyslela, že ho podvedu, jenže já poslední dobou myslela na toho kolegu Davida. Nechtěla jsem s ním mít sex ve skutečnosti, ale prostě jsem si ho u toho představovala. Žít dál v manželství, kde mi něco zásadního chybí a myslela jsem, že jsem na to rezignovala a taky rezignovala, ale zároveň to podvědomě hledala jinde. Zkusit dál zbytečně bojovat o to, aby se manžel v tomto změnil? Rozvést se, rozbít rodinu, rozvrátit dětem život vzhůru nohama a přijít manžela i o veškeré naše materiální věci, barák, který jsme postavili, všechny naše sny a plány? Nebo manžela s někým podvádět někde bokem jen proto, aby mě občas někdo pohladil po vlasech? Ani jedna možnost mi nepřipadá dobrá… Ještě mi přijde vhodné dodat, že ani já nejsem svatá, samozřejmě jsem byla na mateřské x krát podrážděná kvůli dětem a podobně…, jestli to nějak s něčím souvisí.

Zkrátka mi na Davidovi imponuje ten jeho zájem a to, že pro něj práce není na prvním místě. (Pro manžela nejspíše taky ne, ale je v ní celé dny a nedokáže se urvat, i když vím, že to dělá pro nás). Už delší dobu cítím, že mě k němu něco táhlo víc a víc a vím, že je to bylo oboustranné. Jen prostě když jsem byla v jeho blízkosti, nedokázala jsem uvažovat normálně mozkem a opravdu často jsem myslela na to, jaké by bylo být s ním. Představovala jsem si to i při souložích s manželem. Přes víkend s mým mužem to trochu přešlo, ale hned v pondělí jsem v tom byla zas. Uvažovala jsem i o změně práce, ale nemohla najít nic, co by bylo blízko (mám to z domů poměrně blízko, cca 1,5 km chůze) a za slušné peníze. Pracuji totiž na městském úřadě našeho 20 tisícového města jako úřednice Odboru správy městského majetku. Jsem podřízena vedoucí odboru paní inženýrce Klérové. Já mám pracoviště naštěstí či spíše bohužel stranou, v podkroví, které tvoří 2. patro radnice. Jsou tam strmé dřevěné schody a nahoře kde schody končí nejsou dveře. Ty jsou dole na chodbě prvního patra a kdo chce k nám nahoru, protože jistě jste pochopili že jsme tam dva, musí zazvonit a my mu zabzučíme elektrickým vrátným. Schody jsou dřevěné a vržou, takže když by šla nahoru např. naše vedoucí která má klíč, slyšeli bychom to. Nahoře jsou dvě malé kancelářičky. V jedné jsem já (jmenuji se Jitka) a ve druhé kolega David. Já mám v popisu práce věcná břemena na pozemcích města, pronájem míst na předzahrádky restaurací, kaváren i poplatky za reklamní plochy, můj mladý kolega zase občas ty zábory kontroluje, chodí na náměstí kasírovat trhovce, stánkaře a prostě je více v terénu. To mu ale vyhovuje, sedět celou dobu v kanclu a pořád něco dělat na počítači by jej nebavilo. Říkala jsem, on je sportovní typ.

Když nastoupil, byl velice uctivý, slušný až galantní. Vím, že chodí s nějakou Klárou. Občas na něho čekala před radnicí. On studuje dálkově bakalářské studium Management a hospodaření ve veřejné správě jako jsem před po gymplu a ještě před svatbou vystudovala já. jenže já to měla jako běžné denní studium. Takže oba víme o čem je řeč. Brzy jsme se sblížili, spřátelili. běžně jsme si povídali u kávy já o manželovi, o dětech, on o rodičích, o své dívce, o plánech do budoucnosti a znáte to, to vzájemné sdílení bylo aniž si to člověk uvědomí takové osobnější až intimnější, takže jsme o sobě věděli co rádi jíme a naopak, co nás baví a nebaví, co baví mého muže či jeho slečnu, já mu občas poradila v tom či onom a od něho jsem se dozvěděla, že si se mnou rád povídá, že je rád, že tu pracuje se mnou a né s některou s našich kolegyň o patro níž. Společně jsme je zdrbali, že jsou takové a makové. Prostě plky. Mě bylo s Davidem dobře v jeho společnosti. Samozřejmě jsme spolu chodili na obědy (za stravenky samozřejmě), dávali jsme si ranní kávu a další pak po obědě. Prostě taková ta kancelářská idylka. Postupem času jsme spolu začali zprvu nenápadně a pak čím dál více okatěji flirtovat. Spadla jsem do toho ani nevím jak. David pro mne už nebyl najednou jen kolega, ale i kámoš, kterému jsem se mohla s lecčíms svěřit a svěřoval se i on mě. Nevadilo mi, že má tu svou Kláru, představil mě jí, když jsme jednou odcházeli z práce a ona na něho čekala. nevadilo mi, že já miluji svého muže a David svou dívku také, ale ten plamen mezi námi plápolal, ta chemie tam byla.

Připadám si teď jako magor a nevím, zda mi z toho snad hrabalo, zda jsem měla v sobě nějakou hormonální bouři?

Poprvé se to stalo tři dny před mým selháním. Bylo to v červnu a bylo úterý… Po obligátní poobědové kávě a našem takovém flirtovacím plkání se mě David najednou zeptal: „Hele Jitko, jsi spokojená se svým manželem?“ „Proč se ptáš, trošku jsi mě zaskočil“ , já na to. „Jen tak, jestli vám to klape v sexu. Poslední dobou se moc neusmíváš a já tak rád na tebe koukám, když se směješ“, vysvětloval. „Davide, co tě to napadlo, vždyť jsi o osm let mladší?“ ohradila jsem se s úsměvem. „Mladší sem, to jó… a to snad vadí? Mám rád zkušené ženy, kteří vědí, co chtějí“ překvapil mě. Položil mi ruce na stehna, přes které postupoval dolu ke kolenům. Pak mi je prudce je odtrhl od sebe. Já je rychle instinktivně vrátila zpátky „Prosím tě, co to děláš? Pojď radši pracovat, ať můžeme jít co nejdřív domů“, ulekla jsem se. I přesto, že se mi David líbil a vzrušoval mě, nemohla jsem. V té chvíli ještě ne. Byla jsem přece vdaná. Dál jsem koukala jakože do papírů a snažila se nevnímat Davida, který na mne po očku tajně pokukával.

Ten pátek ráno, aniž bychom se na tom nějak domluvili jsme přišli oba do práce o více jak půl hodiny dříve. Když jsem byla otočená ve stoje ke svému psacímu stolu, David se ke mě připlížil jako myška a políbil mne na týl. Mě projel mráz po celém těle. David přešel na ušní lalůček, který lehce škádlil zuby. Rukama přejížděl po mých ňadrech a i když to bylo přes látku letních šatů a přes podprsenku, vydechla jsem blahem. Zaklonila jsem hlavu, aby jsem ho mohla rovněž políbit. Jazyky se nám proplétaly a navzájem sály rty. Ve vzduchu vyselo ohromné teplo nadržených dvou těl. Ztratila jsem veškeré zábrany a celá jsem se oddala Davidovi. Moje manažerské křeslo, na které mě posadil, dal do polohy vleže. Položila jsem se na ní, on rozepnul poklopec a vykasal mi spodek šatů. V mžiku jsem byla jen v kalhotkách. Poklekl přede mnou a stáhl mi kalhotky zuby a postupně se svými rty vracel na horu k mému rozkroku. Špičkou svého jazyka mi dráždil poštěváček a veškerou mojí zvlhlost slízal a rukama přes její břicho mi vjížděl pod šaty a pod podprsenku. Rozepnul jí. Jednou rukou mi vjížděl do pochvy a druhou rukou masíroval má prsa. Pak mi vykasal šaty až nad prsa a jazykem kroužil a jemným stiskem zubů dráždil bradavky. Odstrčila jsem ho od sebe a sama pokračovala, v čem David začal. Mé prstíky vnikaly do mojí pipiny a rukou jsem si mačkala prsa. David si rozepnul kalhoty a stáhl ke kolenům, na nichž klečel. Vyndal svůj ztopořený úd, který byl delší a asi stejně silný jako manželův..

tlustší než-li manželův, silnějším stiskem ho objal svou dlaní a při pohledu na mne masturbující si jej pomalými tahy také masíroval. Najednou mě chytil pevně za zadek a zdvihl mě a posadil na můj psací stůl, ale našíř, takže jsem hlavu a těla měla na znak na jeho desce, ale zadek a nohy ve vzduchu. Byla jsem roztoužená, zvlhlá, zaskočená. Můj chtíč ve mě potlačil veškeré obranné mechanismy, takže jsem najednou nemyslela na to, že jsem vdaná, že mám manžela a dětí, že je to ode mne vůči manželovi podlost… Nemyslela jsem na to, že jsem nechráněná a že zrovna mám ovulaci, takže manžel si při našem včerejším večerním milování dával pozor a vystříkal se mi na břicho… Ne, nebyla jsem opilá… byla jsem naprosto střízlivá a s kolegou jsem manžela takhle podváděla. David jako by věděl, že není moc času, jako by se bál abych si to snad nerozmyslela, prostě ho vzal do ruky, nasměroval mi ho mezi pysky, trochu tam s ním zašmrdlal a pak ho do mě zanořil. Byl to úžasný pocit. Dala jsem mu nohy kolem pasu a ještě víc ho k sobě přitiskla. Přirážel nejdřív jen pomalu a dlouze. Myslím, že jsme si to oba užívali. Moje touha po něm se ale začala stupňovat a chtěla jsem to pořádně rozjet. Hned to pochopil a začal mě mrdat co to šlo. Jeho přírazy byly hodně intenzivní a zajížděl do mě až po kořen a svým žaludem mi nekompromisně atakoval čípek Kousala jsem se do rtu, abych nekřičela a hlasitě nehekala, tak se to změnilo v kňourání a potlačované: „Ummmmhhh!“ Nádhera, bylo to tak skvělé, že jsem se za chvíli udělala. sevřela jsem ho v sobě pochvou a kroutila hlavou hledíc na něho s úžasem i obdivem. On ale neměl pořád dost.. Nasadil tempo dostihového koně, což mi vůbec nevadilo. Myslím,že se mu to taky hodně líbilo. Ještě víc jsem se prohnula, aby do mě mohl pronikat hodně hluboko. Šukal mě dost tvrdě až jsem se musela hodně ovládat, abych nebyla moc hlasitá. Ani nevím jak dlouho to trvalo, ale cítila jsem, že za chvíli zase budu. Moc jsem chtěla aby jsme se udělali spolu, což se taky stalo. Bylo to nádherné, skvělé, prostě úžasné. Cítila jsem, jak se jeho velký úd ve mě vzpíná, jak s sebou škube a jak se ve mě rozlévá to typické teploučko. Zůstal ve mě, dokud mu nezměkl. Pak ho vyndal, schoval do kalhot, dal mi pusu a řekl: „Díky“ Podívala jsem se na hodinky… Už byl nejvyšší čas se znormálnit. Vytékající sperma jsem si vytřela papírovými kapesníčky. Oblékli jsme se a bez známek toho co se mezi námi stalo se odebral zpátky přes chodbičku do své kanceláře. Otevřela jsem okno, pouklidila svůj psací stůl, křeslo dala do sedací polohy a kdyby kdokoliv přišel, nepoznal by co se tu před pár minutami dělo.

Ano, uspokojená jsem byla, ale nejvíc smutno mi bylo z toho, jak jsem mu podlehla a uvědomovala jsem si to riziko, že ovuluji a nechala jsem ho jen tak bez varování, aby se do mě vysemenil. Co když otěhotním? Co když budu mít dítě s v podstatě cizím člověkem o osm let mladším. O Davida mi vůbec nešlo, on má přítelkyni a bral to jako asi jako úlet nebo zpestření a toť vše a je mu to jedno. Najednou jsem byla strašně smutná z toho, co jsem udělala, z toho, jak by to manželovi strašně ublížilo, ale dost i z toho, že vůbec nevím, co dál do budoucna.

Během oběda, když asi David viděl mé rozpaky a že jsem byla taková přepadlá, se mi omluvil, že se nechal unést okamžikem a že už kvůli jeho Klárce jej to mrzí. Slíbili jsme si, že už se to nebude nikdy opakovat a že si to oba necháme pro sebe jako své tajemství. To mne poněkud uklidnilo.

Tento zážitek píši šest týdnů po té jako svou zpověď. Co mne ale neuklidnilo ani trochu je fakt, že jsem 6 týden těhotná a mám každodenní ranní nevolnosti. David něco tuší, jen nemá odvahu se zeptat a já se zase tvářím, jakože on s tím nemá nic společného. I mého muže to překvapilo. Nadšený ze třetího dítěte zrovna není, ale vzal to jako hotovku přes níž vlak nejede. Naštěstí mne z ničeho nepodezírá.

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury