Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Pozdě odpaněná

Bylo mi 20, byla jsem panna a skoro nikam jsem nechodila.Nejraději jsem si četla anebo hlídala malou neteř. Ten den slavila 21. narozeniny moje kamarádka a já se rozhodla, že se na mejdan, které ona často pořádala, protože měla svůj byt, půjdu podívat. Už u dveří jsem zjistila, že to není ani tak moc oslava jako spíš sexuální orgie. Oslavenkyně zrovna ležela v kuchyni na stole a jeden ocas jí projíděl kundičku a druhý zrovna cákal dávku do pusy. Věděla jsem o Monče, že je sexem posedlá,ráda mi o tom vyprávěla a chlubila se a nemohla pochopit, že jsem ještě stále panna,ona už prý v 15 nebyla. Právě spolkla dávku když si mne všimla a začala vykřikovat: kluci přišla naše panna,pojdte jí už konečně odblanit. To co se dělo pak, je jako ze špatného filmu. Chlapi se na mne vrhli,halenku i podprdu jsem měla na dvě půlky, tanga skončila někde v koutě, položili mne na stůl, kde ještě před chvíli plnili Monču a přede mne se postavil pro mne neznámý muž, s ocasem neuvěřitelných rozměrů. Křičela jsem,třásla se,kopala, brečela ale Monča si ke mě stoupla a řekla: drž,holky by za to daly kdoví co kdyby je chtěl mrdat a on si vybral tebe.V tom jsem ucítila, jak velký ocas přejíždí přes můj nateklý poštěváček a nevěřila jsem svým uším. Křičela jsem:mrdej mě už konečně.V tu chvíli se mi zatmělo před očima a já cítila jak se do mne dere tlustá tvrdá kláda a nade mnou funí chlap a nadává mi do kurviček. Naplnil mne a řekl,může další. A to se opakovalo pořád dokola a mě už bolelo celé tělo,prosila jsem a brečela, aby mě už nechali, ale dokud se nenabažili,nep­řestali. Probrala jsem se ráno v posteli s mužem,který mne odpanil a svou kládu hned jak jsem se probudila do mne narval a dlouze šukal.Došlo mi že neberu prášky a prosila jsem ho,aby to vytáhl, že nic neberu.Podíval se na mne a řekl,chci tě naprcat a cákal do mne pak ještě 2× a jinému mne nechtěl půjčit.Když ale odešel šukat vedle Monču a její známou, nějaký jeho kámoš mě položil na břicho na stůl a vymrdal mě zezadu a samozřejmě i vycákal.Po něm hned další a pak se mi podařilo sebrat nějaké věci co se válely na zemi a utéct domů. Asi 4 dny poté jsem dostala své dny. Pak jsem si obstarala antikoncepci a od té doby se pravidelně účastním sexuálních orgií u Monči.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Karolína


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury