Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

POZDNÍ NÁVRAT

POZDNÍ NÁVRAT

Nemohl jsem usnout. Gizela mi odpoledne volala, že bude do osmi večer z práce doma, bylo půl jedenácté večer a ona nikde. Ten večer byla od půl deváté nedostupná, tak jsem se snažil sám sebe přesvědčit, že jí prostě došla baterka. Měla v práci fofr, to jsem věděl, ale telefon mi vždy vzala. Nemohl jsem spát. Kde je? Už měla dávno oddychovat vedle mne. Ve třičtvrtě na dvanáct zachrastily v zámku klíče. Uf, konečně byla doma. Hlavně, že je v pořádku, říkám si.. Slyším ještě, jak se velmi krátce sprchuje, čistí si zuby a pak – jak ze mne spadlo napětí, mne přemohla únava, oči se mi zavřely a já usnul.. Po chvíli jsem se probudil a ve tmě ložnice spíše cítím, než vidím, svoji milovanou, jak leží na zádech vedle mne a tichounký šelest mi dává tušit, že si hraje se svojí pulinkou. Natáhnu ruku k jejímu tělu a zjišťuji, že má pokrčené a široce rozevřené nohy! Sjedu rukou do jejího rozkroku a dotknul jsem se tam s jejích prstů! Jemné mlaskání na chvíli ustalo, ale vzápětí opět pomalu začalo. Zašeptala: ty ještě nespíš? Nedařilo se mi tě vzbudit, tak jsem se rozhodla, že si pomohu vyjímečně sama. Tak už spi! A nezlob se..
V tu chvíli jsem už ale měl penis v pozoru! Já ti to udělám! Chci tě! Povídám vzrušeně. Dobrá, ale pojď se rovnou milovat, žádné pusinkování pulinky, vzrušená už jsem dost, tak už by to bylo zbytečné! Rovnou mi ho tam zasuň! Prosíííím… Proč tak chvátá na rychlé milování?? Vtom mne napadlo – kde vůbec byla? Co dělala?? Nedal jsem nic najevo a jen jako by mimochodem jsem jí pulinku projel prstem. Nikdy nebyla takhle vlhká! Přiblížil jsem nepozorovaně svůj vlhký prst k nosu, rád totiž vždy nasávám čichem její vůni .. Teda! Co je to? Vždyť to je vůně spermatu! Přičichl jsem si nenápadně k prstu ještě jednou a bylo to jasné! Byla plná spermatu! Cizího muže! To je drzost! Zároveň s pocitem zahanbení do mne vjelo strašlivé vzrušení, že tohle milované tělo mé paní je plné spermatu cizího muže a já nevím, jestli chtěla, abych se to vůbec dozvěděl, navíc tímto způsobem! Kdyby to nechtěla, tak si pulinku pořádně ve sprše vypláchne a já bych se nic netušil! Velmi lehoučce vjel můj strašně vzrušený a jako nikdy před tím naběhlý penis do nitra mé milované, kde byla stejně spousta místa, hotový bazén! Po pár přírazech jsem začal stříkat a zamíchal jí do spermatu od někoho cizího i to své! V okamžiku jí přišel také krásný orgasmus, vzdychala, svíjela se mi v náručí jak to umí jen ona. Co si asi teď myslí? Jak jí je? Přál bych jí, aby jí bylo krásně a asi to není daleko od pravdy… Mám jí říct, že to vím? Jestli se jí to takhle líbí, zeptám se třeba až příště. Mne to  – ač žárlím a měl bych udělat výslech – nesmírně vzrušuje. Asi proto, jak je úžasné sledovat, že i milující partnerka má své potřeby, které jí leckdy nedokážeme sami do puntíku splnit. Tak milované ženě alespoň umožňuji splnění jejích představ a jsem na ni hrdý na to, že ostatním mužům občas dovolím aktivně obdivovat její krásu.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

SRNEC KANDAUL


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury