Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

PRÁZDNINY S KAMARÁDKAMA 2

PRÁZDNINY S KAMARÁDKAMA

--DEN DRUHÝ – KOUPÁNÍ --

Druhý den ráno jsem se probudil a koukl na vedle ležící holky. Zapátral jsem v paměti a přemýšlel jsem, jestli se mi vše co se včera stalo, jen nezdálo. Holky ještě spali tak jsem vstal a šel se na ně podívat. Martina ležela a boku a z tílka jí koukali skoro celý prsa. Tento krásný pohled na mě zapůsobil a začalo mi tvrdnout péro. Obešel jsem postel a koukl na Markétu. Ta byla skoro celá odkrytá a její ručka byla pod kraťáskama na její kundičce. To už bylo ztopoření dokonalé a radši jsem se vrátil do postele, neboť se Martina pohnula. Udělal jsem správně, Martina se probudila a vstala. Přišla k mojí posteli, sklonila se a z tílka jsem viděl celá její prsa. Zjistila, že už nespím, tak se ke mně přiblížila rty a začala mě líbat. Odhodil jsem peřinu, vzal jsem jí za ramena a naznačil jí, aby si na mě lehla. Učinila tak lehla si na mě a začala mě opět líbat. Tentokrát to bylo intenzivnější, neboť jsem cítil její tělo, které se ke mně tisklo. Za chvíli jsem jí, i když nerad propustil. Vstala, probudila Markétu a poté se krátce spolu políbili, což mě se moc líbilo. Pak přišla Markéta ke mně, já jsem si stoupnul, objal jí a políbil.

Po ranním přivítání jsme se chtěli převléknout a jít na snídani. Nějak to bylo divné, tak jsme se převlíkli každej sám v koupelně. Po převléknutí jsme vyrazili ven z chatky. Venku bylo teplo, z čehož jsme usoudili, že asi půjdeme k vodě a na výlet půjdeme jindy. Šel jsem napřed, jelikož jsem chtěl zjistit, kde se tu dá nejblíže a dobře najíst. Ani nevím proč, ale opět jsem skončil u správy chatek. Byla tam opět ta kráska, tentokráte ale oblečená, tak jsme se pozdravili a já se jí zeptal, kam bychom si mohli dojít na snídani. Řekla mi, že nejlepší je dojít určitě na náměstí je to sice dále, ale je to tam nejlepší. Ještě než jsem odešel tak jsme se představili. Jmenuje se Sandra a řekla mi, že to tu mají společně s jejím starším bráchou. Řekl jsem jí, že jsem rád, že tu je někdo jako ona. Nechápala tak jsem jí to vysvětlil. Někdo kdo má milí úsměv, rád pomůže a bonus že je moc hezká. Asi jí to potěšilo, neboť mi dala pusu na tvář. Pak se semnou rozloučila, že musí jít připravit novou chatku. Vrátil jsem se k holkám a vydali jsme se na náměstí. Za pár minut jsme tam došli a já věděl kde na náměstí je ta pekárna, tak jsem šel najisto. Holky si sedli a já šel pro pečivo a objednat čaj. Vrátil jsem se s pečivem s tím, že čaj přinesou později. Zatím jsme jedli a pak nám přinesli čaj. Zapili jsme snídani a ještě koupil nějakou tu sváču na odpoledne a odešli jsme. Vrátili jsme se přes město zpět do chatky a rozhodovali jsme se co dále. Mě napadlo vzít šlapadlo plavky a jéct na vodu. Opět jsem šel na správu za Sandrou, ta ale neměla čas. Ona a její brácha museli do města na nákupy. Nechtěl jsem zdržovat tak jsem se jí jen zeptal, jestli neví o nějakém šlapadlu. Usmála se na mě a řekla, že má svoje zde u mola. Skočila do chatky pro klíče a řekla mi, ať si ho půjčím, na jak dlouho chci. Poděkoval jsem jí a zeptal se, co za to bude chtít. Řekla mi, že až večer přijede, řekne mi to. Pak už ale musela jéct dala mi pusu na tvář a skočila do auta a odjela i s bráchou pryč. Jeho holka tu zatím zůstala na správě, rozloučil jsem se s ní a šel zpět k holkám.

Přišel jsem a oznámil jim, že mám na dnešek půjčené šlapadlo. Zeptali se mě, jak jsem k němu přišel, tak jsem jim řekl, že ho mám půjčené a že mě to asi něco bude stát. Připravil jsem bágl, dal do něj svačinu, pití a šel se zeptat holek, jak to bude s plavkami. Rozhodli jsme se, že se převlékneme už tady, abychom se nemuseli převlékat tam. Připravil jsem deku a šel se převlíknout do plavek. Převlékl jsem se a oblékl se zpět a šel jsem pro šlapadlo. Ještě jsem zahlédl Markétu, jak šla do koupelny s plavkami v ruce. Došel jsem k molu a s půjčeným klíčem ho odemkl, sedl jsem na něj a ten kousek doplul k chatce a přirazil na břeh. Zašel jsem pro holky a zeptal se, jestli jsou hotové, prý ano, tak jsme vzali všechny věci, zamkli a šly k šlapadlu. Holky se rozhodovali, která bude se mnou vepředu, jelikož šlapou pouze dva. Navrhnul jsem že jedna může cestou tam a druhá zpět. Bylo rozhodnuto, Martina hupsla na sedačku vedle mě a Markéta za nás. Jelikož jsme to tu znal, už mě napadlo pár míst, kde bychom mohli mít soukromí nebo tam bude přinejmenším méně lidí než na pláži. Asi za třicet minut jsme se ocitli u mého cíle, u malé zátoky kde byla pláž a kde momentálně nikdo nebyl. Přistáli jsme u břehu a já přivázal šlapadlo k nejbližšímu stromu řetězem. Vzal jsem deku a položil jí na písek na sluníčko. Markéta vzala bágl a schovala ho ke stromu do stínu, jelikož jsme tam měli jídlo a pití. Pak jsme už jen ze sebe sundali věci, jelikož jsme plavky měly už na sobě a hned jsme mohli vběhnout do vody. Chvíli jsme tam jen tak dováděli jak malý, ale pak jsme si šly kousek zaplavat. Po nějaké době jsme vylezli a šly se osušit na deku.

Jak jsme tak leželi, Markéta se zeptala, jak dlouho si budeme hrát na to, že mezi námi nic nebylo. Chvíli nikdo nic neříkal, ale pak Martina řekla, že to klidně můžeme hodit za hlavu a chovat se normálně. Hned na to si sundala vršek od plavek a Markéta jí po chvilce následovala. Ležel jsem na kraji deky, tak mě Martina šoupla doprostřed a já se ocitnul mezi nima. Jak jsem tak ležel mezi nima, koukal jsem na jednu stranu a na druhou. Z každé strany jsem měl krásný prsíčka a díky tomu to začalo být znát na mých plavkách. Holky si toho určitě všimli, jelikož se obě usmáli. Napadlo mě, že bychom se mohli namazat krémem na opalování. Navrhnul jsem to holkám a ty souhlasili, ale prý jim musím namazat záda. Šel jsem tedy do báglu pro krém a vrátil se na deku. Přišel jsem k Markétě a řekl jsem jí, ať si lehne na břicho. Lehla si a já jí kydnul krém na záda a začal ho roztírat po zádech. Dával jsem si načas a pak se přesunul na zadeček, kterému jsem se věnoval déle. Pak jsem přešel na nohy a mohl jsem jít k Martině. Ta už na břiše ležela tak jsem se hned dal do mazání. Užíval jsem si mazání stejně jako předtím. Při mazání Martiny jsem si jen pro sebe řekl, že má hezčí zadeček. Také jsem se mu věnoval déle, což si Martina všimla. Pak jsem se přesunul na nohy a byl jsem hotov. Aspoň jsem si to myslel, ale Markéta řekla, že to ještě není vše. Zeptal jsem se co ještě a ona se otočila, lehla si na záda a řekla, že ještě předek. Chvíli jsem nic neřekl ani neudělal tak si Markéta sama vzala krém, kydla si trochu na prsa a řekla, ať začnu. Vůbec mi to nevadilo, tak jsem začal roztírat krém po jejích prsou a pod rukama mi tuhly její bradavky. Markétě se to asi líbilo, neboť občas vzdychla. Přešel jsem na bříško a poté jsem chtěl přejít na nohy, ale Markéta si sama začala sundávat plavky. Odhalila mi tak svou kundičku, která se celá leskla šťávičkou. Vzal jsem krém a začal jím natírat nejprve nohy a poté i její kundičku. To už Markéta vzdychala a začala si mnout prsíčka. Asi byla hodně vzrušená, neboť během chvilky jsem pocítil, jak se jí kundička stahuje a Markéta dosáhla orgasmu pouhými doteky. Políbil jsem jí a přesunul se k Martině, která to celé pozorovala. Položila se na záda a hnedka si sundala spodek od plavek. Kydnul jsem jí krém na prsa a začal ho po nich roztírat. Teď když jsem to mohl porovnat, tak jsem hodnotil jejich prsa. Markéta měla prsíčka o něco větší, ale Martina zase pevnější. Martina měla bradavky již ztuhlé, asi to bylo tím, co viděla. Už od začátku vzdychala, a když jsem se dal do nohou a nakonec do kundičky, vzrušení na Martině bylo vidět. Vzdychala a mnula si prsíčka a během chvíle dosáhla také orgasmu. Na mě toto bylo docela dost, celou dobu jsem měl napnuté plavky a hodně mě to vzrušovalo.

Markéta řekla, že teď namažou ony mě. Sundal jsem si plavky, ale na břicho jsem si nelehnul, jelikož to nešlo. Zůstal jsem sedět a Markéta s Martinou mi zatím mazali záda, pak jsem si lehnul a dali se do mazání nohou. Nakonec si nechali břicho a pak obě najednou přejížděli po mém péru. Ze všeho předchozího jsem byl hodně vzrušenej, tak jsem jim řekl, ať mě nechají nebo to nevydržím. Martina ale řekla že to dokončíme, ale prý po jejím. Zeptal jsem se, co má namysli tak mi řekla, že by si obě klekli a já bych jim oběma postříkal prsíčka. Zamlouvalo se mi to tak si holky klekli a střídavě mi honili můj klacek. Moc dlouho to ale netrvalo a za chvíli jsem začal stříkat mohutnou dávku na jejich prsíčka. Zkropil jsem všechny čtyři a pak si to obě rozetřeli po prsou a nakonec si to navzájem slízali. Po očistě se Martina natočila k Markétě a začala jí líbat. Objali se a tiskli na sebe prsa a při líbání je o sebe třeli. Moc se mi to líbilo a z toho co jsem viděl, se mi opět začal stavět.

Jak se holky líbali tak jsem k nim přiklekl také a přidal se k nim. Zkusili jsme se jakoby líbat všichni tři dohromady, ale moc to nešlo, tak jsem holky objal a líbal jsem nejprve jednu a hned nato druhou. Takto jsme se chvíli střídali a holky si přitom hladily vzájemně prsa. Při tomto krásném prožitku netrvalo dlouho a měl jsem opět tvrdej klacek. Martina si toho samozřejmě všimla a začala mi ho pomaloučku honit. Chvílemi jí střídala Markéta, ale Martina to pak přerušila a řekla, že by chtěla něco do kundičky. Zeptal jsem se, co a ona se usmála, položila mě na záda a než jsem stačil něco říct, přesunula se svou nadrženou, a jak jsem zjistil mokrou kundičkou na můj klacek a jedním pohybem dosedla až na mě. Byl jsem v ní až po okraj a oba jsme si chvíli užívali tento krásný okamžik. Pohlédl jsem na Markétu, která se opřela o blízký strom, roztáhla a pokrčila nohy a začala si jednou rukou hladit prsa a druhou přesunula na svou kundičku. Během chvíle jsem zjistil, že je úplně mokrá. Také její hlasový projev se změnil, začala rychleji dýchat a vzdychat. Vrátil jsem se pohledem zpět k Martině a stoupal po jejím bříšku, až jsem se dostal na její prsíčka. Vzal jsem je do ruky a promnul její již ztuhlé bradavky. Martina se sklonila a začala mě líbat a já jí k sobě přitisknul a ona začala kroutit boky, ale po chvilce se opět zvedla, a já opět vzal do ruky její prsíčka, se kterými jsem si začal hrát. Marina rozjela svou jízdu a začala se nadzvedávat a dosedat. Zpočátku pomalu ale po chvilce rychle. Pustil jsem její prsíčka a ty začaly poskakovat nahoru a dolů, Byl to krásný pohled a nechal jsem to tak a přesunul své ruce na její zadeček. Chvíli jsem ho hladil, ale pak jsem se přesunul dopředu a jednou rukou hladil její kundičku. Druhou jsem střídavě hladil obě prsíčka. Netrvalo dlouho a pocítil jsem, jak se její kundička stahuje a po chvilce dosáhla orgasmu. Z kundičky jí vytekl proud šťávy a zmáčela moje péro, které nechala vyklouznout z kundičky a zhroutila se na mě a začala mě líbat. Vyrušila nás Markéta, která právě dosáhla orgasmu. Koukali jsme na ní, skoro ležela, jednu ruku už jen položenou na kundičce a druhou si mnula prso.

Martina mi pověděla, ať se taky věnuju Markétě, jestli bude chtít. Pozval jsem Markétu, ať jde sem k nám. Přišla a s Martinou jsme se jí začali věnovat. Martina si vzala na starost její úplně mokrou kundičku a já její prsa. Střídavě jsme jí oba líbali, ale po chvilce Markéta prohlásila, že by si taky chtěl zajezdit. Řekl jsem jí, že budu jen rád. Lehl jsem si tedy a Markéta si nasedla na moje kolena a pomalu se sunula až k mému trčícímu penisu. Nadzvedla se trochu a svojí rozevřenou kundičku namířila na penis a začal se pomalu spouštět. Pomalu dosedávala a za chvíli byl penis uvnitř její dírečky celý. Začala se pomalu pohupovat nahoru a dolu já vzal do ruky její prsíčka, mnul jsem je a to Markétu nahodilo a začala na mě dosedávat rychleji. Pustil jsem její prsíčka a ty hned začaly poskakovat nahoru a dolu což byl nádherný pohled. Vzal jsem jí za zadeček a pomáhal jí s přirážením. Opět jí začala z kundičky vytékat šťávička tak jsem přesunul své ruce na její prsíčka a začal mnout její bradavky. To na ní bylo moc a začala se chvět a křičet její kundička se začala stahovat a po chvilce jsem jí dohnal k orgasmu. Zhroutila se na mě a její prsíčka se na mě tiskly. Svou hlavu položila vedle mé a já jí políbil a ona prohlásila, že to bylo nádherný. Sesunula se ze mě a zůstala ležet vedle mě.

Jelikož jsem ale já zůstal neukojený a stále s tvrdým vrátila se ke mně Martina. Políbila mě a hned vsunula moje péro do své dychtivé kundičky. Rozjela svou krásnou jízdu a začala na mě jezdit. Po chvilce ale začala jen kroutit boky a já jí při tom hladil prsa. Předchozí dovádění s Markétou a toto krásné počínání Martiny na mě ale bylo moc. Zanedlouho jsem pocítil, že už budu. Oznámil jsem to Martině a ona mi pověděla, ať jí vystříkám kundičku. Nechal jsem to tedy na ní a během minutky jsem začal plnit její kundičku. Ještě chvíli na mě Martina zůstala sedět, ale pak se sesunula vedle mě. Z kundičky jí začalo vytékat moje sperma a Markéta udělala něco, co jsem nečekal. Přišla k Martině, roztáhla jí nohy a ujala se očisty její kundičky. Slízala všechno semeno a poté pokračovala dále. Netrvalo dlouho a její jazykové umění dohnalo Martinu k orgasmu. Poté se Markéta přesunula ke mně a očistila mi péro od našich smíšených šťáv. Její umění mi péro nepostavilo, ale to se dalo čekat. Poté všichni uspokojený jsme zůstali chvíli ležet vedle sebe, nikdo nic neříkal, nikdo nic nedělal.

Rozhodli jsme se, že se najíme, ale než jsme tak učinily, oblíkli jsme si plavky. Zašel jsem pro batoh s jídlem a dali jsme se do sváči. Měli jsme jen rohlíky, ale jenom proto, že až přijedeme tak si dáme dobrou večeři. Když jsme se najedli tak jsme si chvilku odpočinuli na dece a povídali si. Za chviličku jsme se rozhodli, že zajdeme opět do vody. Šel jsem napřed a už z vody se otočil na holky. Martina s Markétou si rozvázali horní díl od plavek a odhodily je na deku a rozběhli se za mnou do vody. Kozičky jim při tom skákali nahoru a dolů a pro mě to byl nádherný pohled. Doběhli až ke mně a přitiskli se na mě. Asi to udělali schválně, neboť hned na to mě povalili do vody. Nečekal jsem to tak jsem se potopil. Chtěl jsem jim to nějak vrátit tak jsem se postavil a zezadu přistoupil k Markétě. Vzal jsem jí pod zadečkem a stáhnul jí do vody. Jen zavýskla a potopila se. Na to přišla na řadu Martina, ale ta už věděla, že na ní něco chystám tak uplavala. Dohnal jsem jí a stáhnul jí pod vodu, hned se ale vynořila a tak jsem jí už nechal. Pak jsme si řekli, že si zadovádíme ve vodě. Cákali jsme po sobě, snažili se jeden druhého povalit do vody. Neobešlo se to bez náhodných pohlazení různě na těle, například na prsou Martiny nebo Markéty, ale to se přičítalo jako omyl při hře. Takto jsme tam strávily snad hodinu a potom jsme se odebraly na deku, hezky do stínu si odpočinou z vody. Lehli jsme si k sobě a jen leželi. Po chvilce jsme se opět zvedli s tím, že půjdeme do vody. Tak jsme tedy šly a opět jsme si spolu jen tak hrály, na to kdo koho dřív shodí do vody. Mě ale po nějaké době tato hra přestala bavit, tak jsem přišel zezadu k Martině a vzal do ruky její prsa. Uviděla to Markéta a přišla k nám. Martina jí přitáhla k sobě, přitiskla jí na sebe a také jí hladila prsa. Brzo nám ale byla zima, tak jsme se rozhodli jít na deku se ohřát. Nakonec jsme se rozhodli, že už se asi vrátíme zpět k chatce, jelikož byly už čtyři odpoledne a mněly jsme před sebou ještě cestu šlapadlem. Řekli jsme si, že zůstaneme v plavkách, ale holky si zatím prej nebudou brát hořejšek. Sbalili jsme si všechny věci a já to šel naložit na šlapadlo. Martina s Markétou si vzali k ruce své plavky, prej kdyby něco tak se obléknou.

Tentokráte šla dopředu Markéta a šlapali jsme spolu. Cestu jsem nějak sledovat nemusel, neboť jsme jeli skoro pořád rovně, tak jsem se věnoval holkám. Občas jsem pohladil jejich prsíčka a brzy to bylo znát na plavkách. Takto nám cesta krásně uběhla, a když jsme se blížili k místu, kde již mohl někdo být, holky na sebe natáhli hořejšek od plavek. Zanedlouho jsme přijeli k naší chatce. Zaparkoval jsem k molu, zamkl šlapadlo řetězem a šel pomoci holkám s věcmi. Po příchodu do chatky jsme se chtěli obléknout a jít do města na zmrzlinu, jelikož bylo dost teplo. Stáhnul jsem si plavky a koukal na holky. Chtěli pro mě asi sehrát představení, jelikož se začali líbat a třít o sebe kozičkami uvězněnýma v plavkách. Vzájemně si rozvázali vršek a třeli o sebe již ztuhlýma bradavkami. Poté si nejprve jedna a poté druhá stáhli spodek a rukama zamířili na kundičku té druhé. Samozřejmě mi při tom hned stál a holky si toho samozřejmě všimli. Otočili se na mě, usmáli se a znovu se líbali. Pak to ale z ničeho nic přerušili a šli se obléknout. Já je napodobil a oblékl si tričko a kraťasy. Všiml jsem si, že Markéta si vzala jen sukni a tričko a Martina titěrný tanga, kratásky a tílko.

Takto oblečený jsme vyrazili do města. Po chvilce jsem začal zkoumat oblečení holek. Tílko i tričko bez podprsenek krásně zvýrazňovali jejich prsa, a jak jsem si všimnul i bradavky. Ještě že jsem měl trenky a kraťasy jinak by opět bylo vidět mé vzrušení. Je vidět, že to holky udělali schválně. Došli jsme až na náměstí, kde jsme si koupili každej velkou točenou zmrzlinu a šly si s ní sednout někam do stínu. První volné místo bylo až v malém parčíku, kde nikdo nebyl. Sedli jsme si a pustili se do zmrzliny. Markéta seděla takovým způsobem, že kdyby někdo šel kolem nás, uvidí její kundičku, jelikož neměla kalhotky. Bohudík nikdo nešel, tak to bylo v klidu. Po snědení zmrzliny jsme si šly ke kašně umýt ruce. Potkali jsme tam Sandru a ona mě pozdravila a zeptala se mě, jestli nechceme hodit k chatce. Řekl jsem, že budu jen rád, ale chtěl jsem něco k večeři. Zeptal jsem se holek a prý si pak klidně na večeři zajdeme, ať dnes nemusíme nic dělat. Šly jsme tedy za Sandrou k jejímu autu. Já si sedl k ní dopředu, holky dozadu. Vyjeli jsme z náměstí a za chvíli jsme byly u areálu chatek. Poděkovali jsme Sandře a chtěli jsme jít, ale Sandra po mě něco chtěla. Řekl jsem holkám, ať jdou, že za chvíli přijdu. Sandra se mě ptala, kdepak jsme byly, tak jsem jí řekl, že jsme odjeli šlapadlem na malou pláž, kde jsme se koupali a že jsme si to tam užili. Poděkoval jsem jí za půjčení šlapadla a zeptal jsem se jí, co za to bude chtít. Ona se na mě jen usmála a řekla, že asi nic. Pak ale přišla až ke mně a než jsem stačil cokoliv udělat, přiblížila se svými rty k těm mým. Začala mě líbat a jí objal, ale po chvilce jsem své ruce přesunul na její zadeček. Přitiskla se na mě a já ucítil její prsa na své hrudi. Pak se ale zničehonic odtáhla, rozloučila se a odešla. Nechala mě tam stát, a když jsem se z toho vzpamatoval, šel jsem za holkami.

Přišel jsem do chatky a holky ležely na posteli a povídali si. Lehl jsem si k nim a ony se ptali, co prý Sandra chtěla. Popravdě jsem jim jen řekl, že jsem jí děkoval. Svým způsobem jsem nelhal, i líbání je způsob poděkování. Poté jsme už jen tak leželi a povídali si až do doby než jsme se rozhodli jít na večeři. Vzal jsem baťoh s nějakými věcmi a vyšli jsme z chatky. Já si vzpomněl, že jsem nevrátil půjčený gril, tak jsem řekl holkám, ať jdou napřed, že ho vrátím. Šel jsem tedy s grilem k chatce Sandry, kde jsem ho postavil na zem. Zaklepal jsem na dveře a po chvilce mi otevřela Sandra a měla na sobě jen župánek a byla celá mokrá. Řekl jsem jí, že vracím gril a ona, že prý zajde pro klíč. Vrátila se s klíčem, a když mi ho chtěla podat, upadl jí na zem. Jak se předklonila, župánek se jí rozevřel a já na malý okamžik spatřil její kozičky. Okamžitě mi stál a napínal kraťasy tak jsem to chtěl nějak zamaskovat a vzal baťoh do ruky. Sandra mi podala klíč a řekla mi, ať ho tam vrátím a pak ať jí přinesu klíč, klidně až dovnitř. Odnesl jsem tedy gril do chatky, kde jsme ho se Sandrou vzali a šel s klíčem zpět za ní. Vešel jsem do její chatky a z koupelny právě vyšla Sandra. Měla na sobě pořád ten župánek a přišla ke mně. Vzala si ode mě ten klíč a já jí poděkoval. Ona mě místo odpovědi políbila a řekla, že kdybych cokoliv potřeboval, ať se u ní stavím. S tím se mnou rozloučila, že prý teď někdo přijede a musí se obléknout a připravit chatku.

Vyšel jsem z její chatky a chvíli rozdejchával to, co se právě stalo. Sice málo, přesto hodně. Pak jsem ale přidal do kroku a šel za holkami., abychom mohli na tu večeři. Čekali na mě u vchodu do areálu, tak jsem nemusel pospíchat. Chtěli jsme vybrat příhodný místo, kde bychom mohli jít na tu večeři a nakonec jsme se rozhodly zajít do jedné poklidné restaurace v kopci, kde hrála i příjemná huba a byla tam i zahrádka kvůli které jsme tam hlavně šli, jelikož uvnitř by po dnešku bylo teplo. Venku už bylo o něco lépe, začal i trochu foukat vítr. Usadili jsme se u stolu a po chvilce přišla obsluha s jídelním lístkem. Chtěli jsme něco, abychom se najedli tak jsme si dali každej kuřecí řízek a k tomu velkou porci kroket. Když jsme dojedli, objednal jsem všem ještě ovocný pohár se zmrzlinou. V klidu jsme jedli pohár a užívali si klidnou atmosféru v restauraci. Hudba hrála a doplňovala zdejší atmosféru, která se nám moc líbila. Usoudili jsme, že sem zajdeme i jindy. Z restaurace jsme odešly pěkně najedený, tak jsme se usadili na náměstí na lavičku. Jelikož nebylo ještě moc pozdě, všude bylo plno lidí. Sedli jsme si na lavičku holky každá z jedné strany a já je objal. Holky se o mě opřeli a my si vychutnávali blízkost a pohodu.

Po nějaké době jsme se rozhodli, že už půjdeme zpět do chatky. Vydali jsme se na cestu zpět a po chvilce jsme došli k naší chatce. Odemkl jsem a šly jsme dovnitř. Odložil jsem batoh a sedli jsme si, abychom si po cestě odpočali. Martinu napadlo, že bychom se mohly vykoupat. Šel jsem zhodnotit vanu a usoudil jsem, že bychom se tam mohli vejít všichni tři. Začal jsem tedy napouštět vanu a vrátil se k holkám. Řekl jsem jim, že vana je dostatečně velká pro nás všechny, tak jsme se začali svlékat. Pohled na dvě krásné svlékající holky pro mě byl krásný, takže to začalo být vidět na mých kraťasech. Během chvilky mi stál a holky se po mě podívaly. Aby mi ještě pomohli, přitiskly se na sebe a dotýkali se prsama a přitom se líbali. Po chvilce toho ale nechali a vrhnuly se na mě. Vzájemně mě svlékly a poté jsme společně zamířili do koupelny.

Voda již byla skoro napuštěná, tak stačilo jen chvíli počkat a mohli jsme vlézt do vany. Opravdu jsme se tam vešli, i když tam bylo trochu těsno. Nám to ale vůbec nevadilo a tiskli jsme se na sebe. Jen jsme se opřeli a vychutnávali si krásný pocit koupele a vzájemné blízkosti. Po chvilce jsme trochu vody odpustili a trochu teplé připustili, abychom mohli být ve vaně déle. Naše ruce nezůstali v klidu a pořád bloudili po těle někoho jiného. Holky mě třeba obě hladili na břiše, pak se obě vystřídali na mém péru a já jim přitom oběma hladil kozičky. Hezky v každý ruce jednu kozičku oběma najednou. Pak jsem z koziček sjel na jejich kundičky. I ve vodě jsem pocítil, jak jsou vlhký. Naše zkoumání jsme přerušili a já začal Líbat nejprve Martinu a poté Markétu. Při líbání se na mě holky tiskli svýma prsíčkama a na mě to hodně působilo. V líbání jsem pokračoval, ale na jiných místech, přesunul jsem se na prsíčka. Nejprve jsem polibkama pokryl prsíčka Martině a poté i Markétě. Holky mi při tom pomaloučku honili můj klacek. Asi po dvaceti minutách koupání, líbání a osahávání nám už bylo v koupelně dost teplo, tak jsme se rozhodli umýt.

Sedl jsem si za Markétu a vzal do ruky sprchový gel a začal jí umývat. Nejprve jsme omyl záda, poté jsem se přesunul na ramena, z kterých jsem přejel dopředu a stiskl její prsíčka. Chvíli jsem je mnul a ucítil jsem, že jí ztuhly bradavky. Přitiskl jsem se k ní a svým pérem jsem se dotýkal jejího zadečku. Ucítil jsem na svých zádech teplo a poznal jsem, že se na mě přitiskla Martina se svejma prsama. Opustil jsem Markétini prsa a řekl jsem jí, ať si stoupne, že jí umyji zbytek. Markéta si stoupla, a já se dal do mytí jejích nohou. Poté jsem se přesunul na její krásný zadeček a už zbývalo jen jedno místečko, její kundička. Markéta se otočila, mírně roztáhla nožky a já jí umyl i kundičku. Poté se Markéta opláchla a já se přesunul k Martině.

Začal jsem tentokráte ale zepředu. Kydnul jsem Martině na prsa sprchový gel a začal jí umývat. Když jsem si dost užil prsíček, umyl jsem jí i bříško. Poté se Martina otočila a já jí začal umývat ramena a poté záda. Pak si Martina stoupla, stejně jako předtím Markéta a já se dal do mytí jejího krásného pevného zadečku. Martina se opřela rukama o vanu a vyšpulila ho na mě. Mírně rozevřela nohy a já spatřil zezadu její kundičku. Rozetřel jsem gel na zadeček a pak sjel mezi její rozkošné půlky až na kundičku, kterou jsem jí též omyl.

Po umytí holek byla řada na mě. Obě se na mě vrhly a začali mě společně umývat. Zapojili do toho i svá prsa, kterými se o mě třeli. Martina zepředu břicho, Markéta zezadu záda. Bylo to znát na mém tvrdém péru. Martina si toho všimla tak ho vzala do ruky a jezdila po něm. Jelikož jsem po předchozím mytí obou holek byl velice vzrušen, začínal jsem cítit, že to na mě přichází. Upozornil jsem na to Martinu a ta řekla, že to chce do pusinky. Klekl jsem si tedy a Martina mi vzala péro do ruky, párkrát ho pohonila a pak se k němu přiblížila pusou. Vsunula ho mezi rtíky, párkrát po něm přejela jazýčkem a už jsem jí tryskal do pusinky. Martina si to ale nenechala pro sebe, posunula se k Markétě a začala jí líbat. Jak jsem si všiml, při polibku jí předala část semene a mně se toto moc líbilo. Markéta s Martinou poté dokončili mou očistu. Martina si vzala nestarost moje péro a Markéta zadek. Poté jsme již byly všichni umytý, tak jsme vylezli z vody a vypustili vanu. Začali jsme se utírat a poté si na sebe všichni vzali kraťásky na spaní, které jsme tam měli připravený. Ještě jsme si ale vypucovali zoubky a až poté zamířili do postele.

Vešli jsme do pokoje k posteli a mě napadlo, že zkusíme, jestli se tam vejdeme všichni. Dvě postele byly dostatečně velký pro nás tři, ba dokonce tam ještě bylo místo. Lehl jsem si tedy doprostřed holky každá z jedné strany a vzali jsme si dvě deky. Přikryli jsme se ale jen do půli těla, jelikož nám nebyla až taková zima. Mělo to jisté výhody, viděl jsem tak na jejich prsa. Holky mě každá vzala za jednu ruku a chvíli jsme se drželi za ruce. Martina mě ale po chvilce pustila a dala mi ruku na prso. Markéta, když to uviděla, udělala to samé. Jen jsem po prsíčkách lehce přejížděl, ale po chvilce jsem vstal, zhasnul světlo a rozhodli jsme se, že půjdeme spát. Lehl jsem si opět na záda a holky se na mě otočili bokem. Já je chytnul na zádech a přitiskl na sebe. Obě mi dali pusu a po nějaké době jsme se odebrali do říše snů.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iris


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury