Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Příběhy od Dany- První BI sex

Léto a mých 17 let, bylo nejlepší období, na který vzpomínám rada. Naprostá volnost, nic jsem nemusela řešit, každou chvíli nějaká akce.

s Davidem po prvním setkání, následovalo nějakou dobu, dopisování, dobíjel mi pravidelně kredit, chtěl abych mu poslala. Jaký mám zrovna spodní prádlo, nebo jak jdu do vany, jak jdu spát atd.

Povídka o našem pokračování, ještě bude.

Moje nejlepší kamarádky byly Tereza a Jana. Tereza měla přítele od 15 let, vydrželo jim to dlouho, nějakých 4 roky. Byla drobný postavy, brunetka, s malými prsy.. Její negativní vlastnost moc zhýčkána, rodiče podnikatelé, často byla nafrněna ale vím že bych ji nikdy neřekla, tolik věcí jako Janě.

Jana best… Takový střevo, brunetka, kaštanový oči, vlasy v culíku do půl pasu. Plus minus 60kg výška 160cm podprsenka 75B…

Měla super rodiče hlavně mámu. Která se ji zeptá kam jdeš, Jana odpoví na rande. Máma ji řekne aby ji pak řekla jaký to bylo. Ať to dobře dopadne a držela ji pěsti. To u nás by máma koukala, pak by mi ji pravděpodobně vrazila se slovy ať si radši jdu najít brigádu. Udělám daleko líp.

Byl večer , nevím co za den. Šla jsem s Janou za zahradníkem Patrikem. Po cestě jsme koupili energy drinky vodku a víno pro lepší náladu.

Zahradník Patrik byl kamarád s výhodami Jany. Jana s ním několikrát prcala,měla vždycky narážky na jeho penis. Že prý je dlouhý ale strašně hubený a říká mu žížalka. Ona žížalka vypadá nějak takto dva centrimetry vyniká nahoru a pak se dá do záhybu a jde dolů.. Směje se…

Povídali jsme si o penisech s Janou často. Představovali si jaký ho má třeba náš učitel Matematiky a nebo tenhle a tenhle spolužák.

Takový častý rituál.

Patrik byl zahradník o šest lest starší, dělal u nějakého soukromníka co dělá zahrady ale taky dobrej pěstitel trávy. Měl kvalitní matroš který po druhém šluknutí hodně zamával s hlavou.

Zboží od něj kupovalo hodně našich známých.

Čau,otevřeli se dveře a pustil nás dovnitř chatky kterou obýval v letních měsících.

Něco na uvítanou otevřela tašku Jana a nabídla mu vodku. Patrik byl kolik s velkým K. Měl na těle několik tetování co nedávalo smysl. Jako sněhulák hvězdičky a křížky. Ve spodním rtů měl velký piercing hrot pak obočí obě bradavky. Jana říkala že má ještě velký kroužek na pytli za který ho rada tahá. Byl dredař přesný typ zhulence. Ale naprosto v pohodě bezproblémový člověk co si jeho svoje.

Popijeli jsme, hulili. Atmosféra se rozjela. Jana na Patrika aby ukázal žižalu, že ji chci vidět na vlastní oči.

Jseš s tím trapná, naštvaně ji vrazil odpověď. Koukala jsem na jeho tělo v trenkách, žebra bych dokázala spočítat ty lícní kosti a hrudník. Byl strašně hubený.

Na co koukáš zeptala se mě Jana, jak je hubenej. Hubený jsou nejlepší, když se na tebe tělem přilepí, tak je v tobě div že by ti nevyskočil z krku. Smích.

Patrik se podíval. No co, je tomu tak. Břicho dělá hodně, jsem o tom četla. Máš pravdu potvrdil Patrik.

Je tady hodně velký teplo, ty jsi v trenkách. Tak dovolte abych udělala menší striptýz, mohla se tak připravit na moje budoucí povolání Smích.

Jana měla toho už dost. Takže atmosféra se rozjela ještě víc. Začala se kroutit boky, zadkem.. Chytila se za tričko přetáhla přes hlavu odhodila..

Patrik se díval, se sklenici vodky. Já měl v ruce energy, koukám co vyvadí.

Chytila se za podprsenku otočila, otočila zpět pohladila si prsa podívala se na nás. Sundám nabídl se Patrik a přiskočil.

Rozepl ji podprsenku, Jana se otočila a odhodila i ji.

Kroutila se, přiblížila k Patrikovi, ten si je zmáčkl v ruce a zas začala se kroutit..

Podívala se mi do očí, chytla levý prso a olizla si bradavku. Hned to udělala i s tím druhým..

Ukaž je taky. Říká mi Patrik. Než jsem stačila reagovat přiběhla ke mě Jana a chytla mě za ně. Máš je krásný. Přimáčkla si je. Pak jsme se políbili. Byly to rty o rty. Rychle políbení nic jsem v tom nehledala. Ale pak trvala abych se přidala..

Neumím tančit, tančit vstala jsem udělala nějaký pohyby ala idiot na tanečním parketu. Pak si chytla tričko sundala, abych v tom nenechala Janu samotnou a podprsenka šla hned dolů. Na to přiběhla Jana aby využila situaci.

Narovnej si záda, postavila se vedle mě Patriku koukej a ukázala mu naše přední přednosti. Ty jsou pěkný holky,

Patrik vstal a hned se dotkl mých, měl hrubý ruce, bylo hned poznat v rukách že manuálně pracuje. Chytil obě zároveň spolu, zmáčkl je a pustil je. Pak pohladil Janě, ty znám dobře zasmál se..

Jana opětovně se začala se mnou líbat, přitiskla se na mě. Já její polibky opětovala, nikdy jsme se spolu nelibali.Az na nějakou malou pusu na rozloučenou. Hladila mi prso, začala jsem vnímat že se něco děje. Měli jsme něco kapitola, ještě k tomu tráva.

Čistá hlava ani u jednoho z nás nebyla.

Líbala jsem se s ní taky, rty naše rty se spojili, pak jsme si strkali navzájem jazyky do pusy. Se zavřenými očima jsem cítila její sladký parfém, její rty byly hebčí a sladký. Bylo to jiný než se líbat s klukem.

Stalo se něco co jsem rozhodně nečekala, Jana mi strčila rychle ruku přímo pod kalhotky až na ni. Nemáš krámy pošeptala mi do ucha. Nemám, já taky nepošeptala.

Pošeptala mi do ucha, udělám ti to, moc se těším. Patrik si dával dalšího jointa , kouká na nás.

Svléknout, říká Patrik a chce aby mě Jana svlékla. Jana okamžitě poslechla, s její pomoci jsem si jako první sundala sukni. Pak stáhla tanga. Jana se svlékla sama.

To jsou tělíčka, říká Patrik. Obě vyholený, mňam. Otočit, otočili jsme se na jeho povel, udělali předklon.

Na gauči jsem roztáhla nohy a Jana mi hned dala ruku mezi nohy. Hned použila jazyk, kroužila po kundičce, zajížděla až dolů. Několikrát se po ní projela, pak mi to začala dělat. Sypala jsem po dechu, cítila něžný ruce a parfém. Hladila ji po hlavě. Jazyk ji kmital po klitorisu od zhora dolů a já cítila vrnění v břiše.

Přidala vzápětí dva prsty, rovnou dovnitř jsem se nadechla, když jsem ucítila jak se dostávají dovnitř.

Rychlejšími pohyby mi to dělala prsty, lízala klitoris když povolila zajela mi přímo do ní všechno vysála a znova.

Hodně jsem tekla..

Patrik nás nechal nějakých dvacet minut, pak si stáhl trenky přiskočil na gauč.

Neviděla jsem že by měl nějakou až moc tenkou zížalu. Prostě normální hodně bílý dlouhý penis, tenký tak 5cm . Špičku měl divně zahnutou, ten piercing kroužek v pytli. Se hodně leskl, ale byl větší než pytel moc se zrovna do image nehodil. Lepší kdyby neměl žádný.

Cpala jsem si ho do krku, olizovala na špičce, líbala a rychle honila..Jana, mě dole pořád lízala a já cítila jak se otvírám a otvírám a chci ho dovnitř.

Odstrčila jsem Janu, chtěla jsem aby se hned vyměnila. Protože jsem chtěla to samý, jako oba, lízat..

Jazykem jsem projela po její délce. Byla neskutečně vlhká a hebká zároveň. Pohladila jsem i po naběhlém poštěváčku, nalitých závojíčkách a po okraji dírky.Stehna rozevřela více, ať mám lepší přístup. Pozorovala jsem její poštěváček, bylo vidět, jak tuhne a nedočkavě se napíná, až se ho dotknu navlhčeným prstem.

Trošku jsem ho pohonila a pokračovala dál v prvním průzkumu. Jazykem jsem vnikla do dírky a důsledně vymetla každičké zákoutí, kam až jsem dosáhla. Podráždila jsem i kůžičku vedoucí k zadní dírce. Zkusmo jsem prstem obkroužila vstup i tam a kupodivu necukla. Ve vlasech jsem ucítila její ruku, druhou rukou si mnula prso.

Tichounce si spokojeně vrněla. Něžně jsem ji okusovala, sála malé růžové závojíčky a klitoris, obě dírky jsem hladila jen po okrajích, nedočkavě se začala vrtět a zvedat pánev, šťáva z ní začala téct proudem.

Vnikla jsem do ni hned dvěma prsty. Propnula se v zádech a zasténala. Odstartovala jsem masírování bodu G, to mě chytla ve vlasech pevněji a zprudka se nadechla. Když jsem ji k tomu začala rty žmoulat naběhlý poštěváček, začalo její tělo sebou trhat a chvět se, jako by byla v nějakém nekontrolovaném tranzu. Dlouhou chvíli jsem si ji takto vychutnávala, byla neuvěřitelně roztažená a vlhká, šťavička ji tekla k zadní dírce, už i já jsem se nechala strhnout a chtěla jsem jí dodělat..

Začala jsem prsty přirážet a když jsem k tomu vnikla prstem do zadečku, zalapala po dechu, pak celá ztuhla a po vteřince ticha hlasitě zakřičela a celá se sevřela v orgasmické křeči.Dobře jsem věděla že, Jana anal miluje. Maximálně jsem si to s ní užívala, protahovala její slast, jak nejdéle to šlo. Pomalu se její tělo uvolňovalo. Snažila se přitáhnout mou hlavu ke své. To bylo úžasné, jsem věděla že budeš dobrá prcna. Smích

A co to tu máme zasmála se Jana,utřela si čelo od potu. Patrik mlčel, držel si v ruce čuráka a hltal každý pohled na nás.

Jana si přitáhla, Patrika perem k sobě. Seděla na zadečku na gauči, roztáhla nohy a pustila ho do sebe. Už toho měl dost, nezapomenu jak už nemohl.

Opřel se dlaněmi o horní roh gauče, jen přiražel a odrážel se.

Přiblížila jsem se k Janě, líbala ji, strašně mě to vzrušovalo.Vzru­šoval mě ten večer pohled na ni, ještě víc že je šukana. Ty, její roztažené nohy pohled čuráka jak do ní zajíždí a odráží se. Tak jako jiskřívý oči a slastné vzdychání.

Chtěla jsem ho taky, do sebe. Ale než jsem stačila, využít situace, tak se celý udělal do ní. Zaklepal se jak kdyby měl mít sekundu před smrtí a odpadl.

Jana měla celou kundičku od mrdky, měl pořádnou dávku. Vstala nohy si dala k sobě, šla do kabelky pro kapesníky. Ten idiot tu nemá ani sprchu, začala nadávat na Patrika který už tvrdě spal.

Vyndala kapesník, s jedním se rychle utřela, pak druhý, tím třetím se trochu sklonila do dzepu a vytřela se před mými zraky.

Přeci si to nedám do kalhotek, usmála se na mě.

Tohle vezmeme vzala Patrikovi , krabičku s trávou, sebrala ještě nový energy drinky. Tenhke zbytek vodky mu tady necháme, podívala se kolik má cigaret . Ještě 9 tak ty bereme taky.

Tak se měj kanče, dnes si stál fakt za hovno… Odešli jsme domů
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury