Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Rychlovka v kempu

Ne, že bych byl proti kempování, a bylo fajn zase se vidět s touhle partu kamarádů, ale když jste sami a vaši přátelé jsou se svými přítelkyněmi, cítíte se trochu opuštěni. No, kluci mě nakonec přemluvili, abych jel s nimi. Každopádně když jsem se objevil, užívali jsme si společně pár pěkných dní. Navštívili jsme nedaleké město a vyzkoušeli tři zdejší hospody. Dovedete si představit, jak jsme se zlili. Když nastal poslední večer, připravili jsme si v kempu úplnou hostinu s pár lahvemi vína. Byl konec léta, takže jsme byli posledními hosty.

Stmívalo se a tak jsme zapálili oheň. Sotva jsem rozeznával ostatní. Tma a víno ovlivnily můj zrak. Byl jsem tu se třemi dalšími páry. David tu měl svou dlouholetou přítelkyni Sofii, velmi atraktivní blondýnu, advokátku z Prahy. Kevin byl s Danou, dívkou ze severu, s dlouhými tmavými vlasy, tmavýma očima a úžasnou postavou, kterou ani její turistické oblečení neskrylo. Pavel byl s Magdou, což byla krásná zrzka s dlouhýma nohama a roztomilým zadečkem.

Kluci se bavili, a jak jsme tam seděli, čím dál víc jsem se na sebe zlobil, proklínal jsem se, že jsem tu za kazišuka. Bylo už po půlnoci. Všichni jsme zalezli do stanů. Svlékl jsem se, zapnul si spacák a zkoušel usnout. Nemám ponětí, kolik bylo hodin, když jsem slyšel zip mého stanu a ucítil jsem, že někdo leze dovnitř. Posadil jsem se a chtěl promluvit, ale něčí ruka vystřelila k mým ústům a zakryla je. Byl jsem šokován, a kdyby bylo místo ve stanu, vstal bych a bránil se. Ovšem nečekaně se mi rozjasnilo v mozku a já si uvědomil, že ta ruka je malá a měkká. Ženská ruka…

Ta osoba mi vlezla do stanu, sundala ruku z mých úst a zapnula stan. Cítil jsem, jak se její tělo dotýká mého, ucítil jsem její prsa. Její tvrdé bradavky jako by mi chtěly propíchnout kůži. Svůj obličej přitiskla k mému a já se naklonil dopředu a přijal její polibek. Naše jazyky se dotýkaly a já ji nechal, aby prozkoumala má ústa. Kdo to jen je?

Líbat uměla velmi dobře. Její ruce přejížděly po mém těle, stahovaly mi spacák a sahaly po mém už pěkně tvrdém kolíku. Vzdychl jsem, když mě za něj chytla. Cítil jsem její výdechy, když ho začala dlaní masírovat. „Kdo jsi?“ zašeptal jsem. Její prsty stiskly mé rty k sobě. Bylo mi jasné, že mi to neprozradí. Její hlava klesala a já po chvíli cítil, jak teplo jejích úst pohlcuje můj penis. Ležel jsem a užíval si ten pocit. Hlava se jí začala pohupovat nahoru a dolů. Kouřila mě po celé délce a prsty si hrála s mými koulemi.

Tak to chvíli pokračovalo, dokud si mě nevytáhla z úst. Přesunula se zpátky nade mě a obkročmo si na mě nasedla. Držela mě, poté se spustila, až její kundička pohltila mýho těšitele. Byla mokrá, a tak jsem do ní vklouzl snadno. Chvíli čekala, aby si užila pocit plné kundičky. Pak se znovu zvedla a ve chvíli když jsem z ní málem vyklouzl, se zastavila, znovu přirazila a já ji zase vyplnil. A další velký příraz, kvůli kterému zakňučela. Chvíli na mně jezdila, zrychlovala tempo a já se snažil vydržet.

To bylo asi tak všechno, co jsem mohl udělat. Byl to senzační pocit, ale cítil jsem, že už to dlouho nevydržím. Ať už to byl kdokoli, ani ona nebyla imunní. Cítil jsem, jak se její ruka pohybuje po stanu a něco hledá. A když nahmatala kus oblečení, strčila si ho do úst, aby nevzdychala nahlas.

Moje oči si přivykly na šero. Neviděl jsem sice, kdo to je, ale měla velká prsa. Začal jsem je cucat a dráždit ústy a zuby. Jak se mnou šukala a zrychlovala, její dech se stával těžším. Najednou se na mě narazila, potlačila křik roubíkem. Já jsem jen cítil, jak se její tělo při vyvrcholení chvěje.

Leželi jsme tam a těžce dýchali. Vyndala si roubík a znovu mě políbila. „Kdo jsi?“ zašeptal jsem znovu, ale ona zase položila prst na mé rty, aby mě umlčela. Opět se sklonila dolů. Myslel jsem, že mě opustí a nechá mě tu s tvrdým čurákem. Ale její hlava se naklonila dopředu a vzala mě do úst. Pohupovala se nahoru a dolů a já jsem jí zezadu jemně tlačil na hlavu, takže mě zvládla kouřit po celé délce.

„Do prdele,“ zašeptal jsem, když jsem vypustil celou dávku semene do jejího krku a uvolnil se. Cítil jsem, jak mě její jazyk poctivě čistí. Poté se narovnala, políbila mě na nos a tiše se odplížila ze stanu ven.

Druhý den ráno jsem se probudil a zjistil jsem, že všechny tři páry už jsou vzhůru a vaří. Vůbec jsem netušil, kdo je ta tajemná dívka. Protože v kempu jsme byli jenom my, musela to být jedna z těch tří, ale ať jsem se snažil sebevíc, neměl jsem jediné vodítko. Bylo jasné, že kterákoli z nich to byla, nechtěla, abych to zjistil, a tak jsem to nechal být. A i teď, když si znovu promítám ten okamžik, tak jen vím, že jeden z mých kamarádů má moc super kurvičku.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury