Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

S přítelovým bratrancem

Rozzuřená Karla vylezla ze sprchy, popadla ručník a energicky se osušila. Podívala se na hodiny na zdi. Bylo deset a její přítel stále nebyl doma. Včera večer se rozešli, protože Marek chtěl zůstat na narozeninové oslavě, na rozdíl od Karly. Odjela tedy domů v doprovodu Markova bratrance Honzy, který je u nich přes víkend na návštěvě. Aspoň nemusela procházet temnými uličkami sama. S hrozným vztekem v žaludku Karla konečně usnula.

Nyní začal další den, ale hněv nepolevoval. Kde je Marek? Kde byl? Co dělal v noci? A zatímco byla Karla ztracená ve svých myšlenkách, dveře koupelny se otevřely. Honza vešel do koupelny a zastavil se s vytřeštěnýma očima, když před sebou uviděl přítelkyni svého bratrance stát nahou. Karla mu vrátila překvapený výraz a zvedla ručník před tělo. „Vypadni!“ vyštěkla a ukázala na dveře. Honza zvedl konejšivě ruce a odešel. Karla jen zavrtěla hlavou a dosušila se.

Krátce nato, když stála nahá v polotemné ložnici a chtěla se obléknout, přepadl ji jiný pocit. Najednou ji vzrušilo, že ji Honza viděl úplně nahou – nahou ji viděl jiný muž! Její ruce sklouzly po břiše k puklince, kterou hladila a myslela přitom na Honzu. Tiše zasténala. Tlak na klitoris se zvýšil. Karla dýchala rychleji. Vzrušená se vyškrábala na postel, lehla si na záda a roztáhla nohy. Divoce masturbovala. Myslela na Honzu a málem se udělala. Vtom se otevřely dveře ložnice. Honza znovu vtrhl dovnitř. Byl také nahý, ale ruce držel před ohanbím.

Karla si rychle položila paži na prsa a jednou rukou se také zakryla dole. „Sakra! Etiketu tě nenaučili? Slyšel jsi někdy o utírání?“ Honza vypadal lítostivě. „Promiň, ale nemám ručník." Karla se na něj podívala pozorněji. Po těle mu stékaly kapky vody. Vyšel ze sprchy a samozřejmě neměl ručník. Na to měla myslet předem! Karla vykulila oči. Ukázala na skříň. „Tam, ve skříni. Vrchní polička.“

Honza přešel ke skříni a vytáhl ručník. Když stál zády ke Karle, viděla jeho malý zadek a začala se reflexivně dál hladit. Když se Honza otočil, všiml si toho a okamžitě upustil ručník a ztratil svou plachost. Sundal ruce z penisu a představil ho Karle. Nyní proti ní stál jiný muž, zcela nahý. Karla si nemohla pomoct a pokračovala v masturbaci. Honzův penis vyrostl v nádhernýho tvrdolína. Klekl si na postel a chtěl nasednout na přítelkyni svého bratrance. Ihned poté k němu Karla natáhla ruku.

„Ach ne! Rozhodně nebudu spát s přítelovým bratrancem!“ Ten nasadil smutný obličej a vstal z postele. Karla si pomyslela: "Teď už je to stejně jedno, stejně jsme už zašli příliš daleko.“ Nahlas řekla: "Postav se tam a onanuj.“ Honza přikývl a popadl svýho čuráka. Začal si ho tvrdě třít. Karla si promnula klitoris a podívala se na nahého muže před sebou. Jak úžasný…

Honza brzy dýchal rychleji a rychleji: „Uúúž buduúúú!“

„Postříkej mě!“ zasténala Karla rozkoší. Honza okamžitě vyskočil na postel. Ale místo toho, aby stříkal na její břicho nebo prsa, jak si Karla představovala, stříká Honza svý sperma přímo na její kundičku. Cítí, jak jí horká tekutina stéká po klitorisu, stydkých pyscích a konečníku. Pak ucítila Honzův žalud, který jí pohladil po vulvě a rozetřel tak spermie všude.

A je to. Karla tak získala skvělé zkušenosti s bratrancem svého přítele. Dokázala se ovládnout a nešukat s cizími, na což byla hrdá. Jak se ale Honzova hlavička přitiskla k jejímu klitorisu, i ona vyvrcholila, a právě v tu chvíli jí Honza strčil celýho svýho horkýho čuráka pokrytýho semenem do pulzující kundičky.

„Ne!“ vykřikla a oči se jí rozšířily. „Ne! Neser!“ Ale místo toho, aby Honzu odstrčila, objala ho rukama i nohama, přitáhla si ho k sobě, chtěla ho cítit hluboko uvnitř. V tu chvíli ji porazil obrovský orgasmus. Jeho čuráka začala svou kundičkou přímo drtit. Cítila se tak fajn! Tak horký a silně pulzující péro! Karla vykulila oči v extázi. „Šukej!“ zašeptala, „Šukej mě!“ zatímco si ochotně tiskla břicho a sténala chtíčem.

A tak ji Honza přece jen šukal. Náhle jí hlasitě zasténal do ucha, když se podruhé udělal. Tentokrát zbytek svých dětiček nastříkal přímo do ní. Karla se uvolnila. Natažená na všech čtyřech se třásla. Druhý výron Honzova spermatu stékal po jejím zadku. To je skvělé, pomyslela si, i když právě podvedla svého přítele. Ale, kdo ví, bylo už jedenáct. Možná byl jeho čurák právě teď v nějaké jiné kundě. Karla se už ale na něj nezlobila. Začala se šťastně smát.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury