Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Škola kouření

Když Laura získala místo učitelky na fakultě, byla potěšena, i když tu měla být jedinou ženou. Byla to čistě mužská instituce, která se hodně věnovala sportu a studentům. Usoudila, že mezi všemi těmi svaly není žádná naděje, aby si našla přítele.

Prvních pár rande bylo s asistentem fotbalového trenéra a vždy skončili ve sportovním baru. Naposledy ji tam vzal na její narozeniny a ona se rozhodla, že se mu revanšuje a pozvala ho k sobě domů. Po pár pivech to začalo být romantické a ona si myslela, že ji čeká něco zvláštního. Nedopadlo to tak. Jen ji položil zády na postel a bez jakékoli předehry vrazil svého monstrózního ptáka přímo do její kundy a bušil do ní, až to bolelo.

Jakmile se vystříkal, zkontroloval hodinky a řekl jí, že má ráno trénink, a odešel. Znovu ji pozval na rande, ale ona se na něco vymluvila. Zdálo se, že mu to došlo.

Její další pokus o vztah byl s učitelem tělocviku. Narazili na sebe při běhání. Jednoho dne ji pozval na kávu a ona ho nakonec vykouřila. Snažila se to udělat opravdu dobře. Jemně mu laskala koule konečky prstů. Svými rty přecházela nahoru a dolů po jeho čuráku. Poté, co se jí vystříkal do úst, jí řekl, že už se mu pravděpodobně nepostaví. „Mám s tím malý problém,“ zamumlal, ale nabídl se, že ji vylíže. Kouzlo však zmizelo a ona ho brzy vypoklonkovala ze dveří, otevřela láhev vodky a posadila se před televizí. V ní sledovala nějaký bezduchý program.

V jejím životě už nebyli žádní další muži, dokud se jí neporouchal počítač a někdo ji neporadil, že by jí ho mohl opravit George. Nebyl na žádné z jejích hodin, ale ona ho vystopovala a zařídila, aby se na to přišel podívat. Vypadal docela hezky, dlouhé vlasy a brýle s obroučkami. Překvapivě se ukázal jako velmi společenský. Poté, co se postaral o její problém s počítačem, seděli a popíjeli kávu.

George nejenže odmítl peníze, ale druhý den večer, právě když chystala večeři, se objevil se u dveří s kyticí. Byla zděšená. „Jsem to já, kdo by ti měl něco koupit za práci, kterou jsi odvedl,“ řekla a pak najednou dostala nápad. „Mohla bych ti dát večeři, pokud jsi ještě nejedl.“

Na jeho tváři se objevil ten největší úsměv, jaký si lze představit, „To je od tebe moc milé,“ vykoktal a stěží mohl uvěřit svému štěstí. „To bych rád.“ Dala květiny do vázy, donesla večeři a pobídla ho, aby se posadil. Během jídla se neustále ošíval, jako by chtěl něco říct, nakonec se mu to ze sebe podařilo vysoukat. „Myslím, že jsi velmi krásná,“ řekl a trochu zčervenal ve tváři, „očekávám, že nejspíš slyšíš pořád.“ Laura se trochu začervenala a odpověděla mu, že se spletl, že takové komplimenty moc často neslýchá. Pak vstala, aby ho přátelsky políbila na tvář, ale byla šokována, když náhle zjistila, že má rty pevně spojené s jeho. Objal ji paží kolem pasu a snad celou minutu se líbali.

Nezlobila se na něj, protože jí to připadalo docela příjemné, a začínala mít v celém těle hřejivý pocit. Na rozdíl od sportovců, kteří se snažili dát jí najevo svou mužnost silným drcením rtů, byl George jemný. Bylo v tom něco smyslného a líbilo se jí to tak moc, že ​​mu sedla na klín. Jejich jazyky se znovu spojily. Pak ji ale mladík, o kterém si myslela, že je stydlivý, překvapil. Vsunul jí ruku pod triko a obratně jí rozepnul podprsenku. Když se dlaní začal dotýkat jejích bradavek, roztřásla se. Zanedlouho zjistil, jak moc vlhké má kalhotky. Jeho ruka totiž zabloudila z jejích koziček pod sukni.

Prstem klouzal nahoru a dolů po její mokré puklince. A najednou byl hluboko v ní. Vykřikla, když to zabolelo, ale jakmile se stáhl, povzbudila ho, aby ho tam vsunul zpátky. Zoufale se chvěla. Sundala si tričko, aby mohl přisát její kozičky, zatímco si dál hrál se rtíky její kundičky.

Překvapil ji velký orgasmus. Poskakovala po jeho koleni nahoru a dolů, tlačila mu prsa do obličeje a pevně se ho držela. Překvapivě lehce ji zvedl a zeptal se jí, kde je ložnice. Ukázala na dveře a on neztrácel čas. Když se s ní dostal k posteli, jemně ji položil, jako by to byla pohádková princeznička.

Pomalu ji začal svlékat sukni. Byla tak nadržená, že se stěží dokázala ovládat. Když jí sundal kalhotky a ona byla úplně nahá, prudce se posadila a začala z něj strhávat šaty mnohem drsnějším způsobem. Poté, co se vysoukal z kalhot, strčil ji zády na přikrývku. Začal jí cucat bradavky. Cítila mokrý konec penisu a jeho pohyb, jak se snažil dostat do její kundičky. Pomalu sklouzl dozadu a vsunul obličej mezi její štíhlá stehna. Prsty rozevřel její škvírku a začal rozhrnovat nahoru a dolů vlhké rtíky. Dělal to pomalu stejným tempem, až to začalo být nesnesitelné. Ona ho tak moc chtěla vykouřit! Proto toužila, aby akci urychlil. Ale George ji dál dráždil, dokud nezvedla zadek a nerozkřičela se z plných plic.

Její tělo se stále třáslo, když vrazil čuráka do jejího horkého sametového tunelu. S plně zasunutým ptákem se zastavil, aby ji políbil. Laura mu strčila jazyk hluboko do úst a pak se to stalo. Začal nemilosrdně bušit do její kundičky. S pevně zavřenýma očima a s poskakujícími kozičkami ze sebe vydávala drobné kvílivé zvuky, jak se jejich ohanbí srážela v ustáleném rytmu. Trochu znepokojující byla skutečnost, že neustále mumlal: „Miluju tě. Miluju tě.“

Jakmile George cítil, jak se jeho semeno dere nahoru, začal sténat, až sténání pomalu přešlo v řev. Prudce vystřelil své sperma. Chytila ​​​​ho za obličej a líbala ho, zatímco jeho čurák uvnitř jejího těla stříkal dávky semene. „To bylo úžasný,“ vydechla, „ale jestli děkan zjistí, že jsem měla sex se studentem, přijdu o práci.“ „Ale já nejsem student,“ zasmál se, „jen sem občas zaskočím, abych pomohl s počítači. Můj táta je jedním z hlavních sponzorů univerzity, je blázen do sportu, jak vidíš.“ Lauře vyschlo v ústech: „Chceš mi říct, že jsi syn Cyruse T Smithe, toho miliardáře?“ „Tak, to sedí,“ usmál se stylově, „ale náš vztah to nezmění, ne?“ „Vůbec ne,“ usmála se, sjela z postele a vzala jeho stále tepající péro do úst.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury