Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Školení

Byl jsem na školení. Probíhalo na okraji Prahy v malém penzionu. Nikoho jsem neznal a z firmy jsem byl sám. Účastníků bylo asi 12 a ani jsme nenalezli společnou řeč si večer sednout. V penzionu byli ubytovaní i ostatní hosté. Pohoda, pokoj jsem měl sám pro sebe. Po večeři jsem sám zůstal sedět na jedno dvě piva a díval jsem se na televizi. Vedle u stolu seděli manželé. Ona tak 31let krásná, ale normální žena. On nevím tak 35 taky normální chlap. Tedy normální byl do objednávání. Klopil do sebe jednoho panáka za druhým a prokládal to pivem. Paní cucala džus a povinně seděla u stolu. Po určitém množství alkoholu přišla fáze družení a já byl nejblíž. Hned pro mě objednal taky panáka a přitáhl ke stolu. Bylo mě paní líto, ale panáky jsem pít nechtěl. Když se nedíval, tak jsem si ho nalil do svého piva, které stejně už pít nebudu a jen malinko jsem si po ťuknutí cucnul. On to do sebe naklopil a hned objednal další. Ještě jsem to vylepšil, a když vypil panáka, tak jsem mu podsunul toho svého, ale jen jednou, nechtěl jsem ho zničit. Bylo mě líto paní, která jednak trpěla tím, že její manžel je na pokraji deliria a pak tím, že mě její manžel otravuje. Netrvalo to dlouho a bylo vymalováno, usnul na stole. Paní zaplatila a začala tahat manžela domů. „Já Vám pomůžu.“ říkal jsem a platil. „Ne to je ostuda, to nemůžu chtít.“ a tahala opilce. Vstal jsem, chytil ho pod ramenem a pak si jeho ruku přehodil přes rameno své a už jsme ho vláčeli na pokoj. Na pokoji jsem ho dotáhl na záchod, tam se nějak vyčural, krknul si a už jsem ho vláčel do postele. Praštil sebou, a já paní pomohl mu sundat boty, kalhoty a přikrýt. Něco zabublal a usnul.

„To je šílená ostuda“ dívala se na mě a brečela „já se tak stydím a ještě otravoval Vás“ a položila hlavu na moje rameno.

„Prosím Vás, to se stává no. Neplačte.“ a objal jsem jí, aby cítila, že má někoho u sebe. Přitiskla se.

Brečela a nebyla k zastavení, pohladil jsem jí po vlasech a zvedl jí dlaněmi tvář. „Opravdu, nevadí, nemusíte se stydět. Vy za to nemůžete.“

„Já vím, ale ..“ a její rty našly mé a začala mě líbat. Vnikla do mě jazykem a hledal ten můj. Paže mě objaly, slzy jí tekly a líbala mě, jako divoká kočka a své tělo tiskla na mé.

Její smyslnost mě vzrušila a já moje ruce sjely z jejích boků na záda a pak i na zadeček. Zatoužil jsem po ní. Jako smyslů zbavený jsem jí skoro rozerval halenku a rozepnul podprsenku. Ona ze mě rvala košili, rozepínala kalhoty a za chvíli jsme padli nazí na postel. Ruce nás obou byly nenechavé, ale chtíč byl větší. Prudce jsem jí roztáhnul nohy a už vzrušením tvrdý penis rozevíral její klín a divokými přírazy vnikl do ní celý. Její nohy mě objaly, stiskly a tlačili do jejího klína. Ruce jsem jí držel jednou rukou nad hlavou a jako buchar drtil její klín. Vzdychala, její prsa se kývala stejně divoce, jak divoce můj píst vnikal do její pochvy. Kousla se do rtů, zavřela oči. Já přirazil co nejhlouběji a pak mě stahy její pochvy začaly svírat. Zůstal jsem na místě, jen jsem nepolevil v tlaku do jejího klína. Když stahy ustávaly, začal jsem opět divoce mrdat její klín. Pustil jsem jí ruce, držela mě za boky a zarývala nehty do mé kůže. Zásoby byly shromážděny a její klín se opět začal svírat a pak se začal zmítat i můj čurák v jejím těle. Nadouval se a dával do jejího těla jednu dávku za druhou „nééé…já…nééé…“ stříkal jsem jako smyslů zbavený. Chtěla něco říct, ale já s trochu ochablým znovu přirážet do její pochvy a ten rychle ztvrdnul jako kámen. Otočil jsem jí na břicho, klekla si a já opět bušil mezi jejíma nohama jako smyslů zbavený. Díval se mezi její nohy, stydké pysky pokryté minulou dávku a já do ní bušil s úmyslem přidat další. Ucítil jsem slabý stah a její vzdech. Pronikl jsem co nejhlouběji a zachvátil jí další orgasmus. Vzdychala do polštáře. Pak opět můj buchar začal, padla na břicho a já mířil k dalšímu výstřiku. Přišlo to, zatlačil jsem ucítil její čípek, jak nalehl na mojí špičku a pak můj nenasyta opět explodoval a znovu ládoval do vzrušené pochvy další porce semene přímo na děložní čípek. Byl jsem jako smyslů zbavený. Vyklouznul jsem a za špičkou mého penisu zůstala na její noze bílé stopa. Ležela tam s nohama roztaženýma, já seděl na kraji postele a mezi nohy se jí díval. Sáhla si mezi nohy, projela mezi stydkými pysky a ruku zvedla. Dívala se, jak jí z prstů skápnul zpátky velký kus bílého spermatu zpátky. Dívala se na mě.

„Tohle jsem nezažila, takovou vášeň, divokost a chtíč. Bylo krásný, jak jste mě ovládnul a užíval si na mém těle.“ pohladila si bříško.

„Paní byla jste neodolatelná, vzrušila jste mě a víte sama, co bylo dál.“

Znovu jsem pocítil touhu po jejím těle. Líbal jsem jí, přesunul se mezi její nohy a znovu vnikl do jejího klína. Přirazil jsem do její klína, jak nehlouběji to šlo a zůstal. Líbali jsme se, jemně mě svírala pochvou a já jen lehce přirážel. Krásné dlouhé romantické milování. Její dlaně klouzaly po mých zádech, jak mě objímala. Pokojem se vznášela vůně jejího vzrušeného klínu a potu nás obou. Vískal jsem jí mezi polibky vlásky a pak na nás přišlo vyvrcholení společně. Ona zarývala nehty do mých zad a já její tělo plnil dalšími dávkami z mého zmítajícího se penisu.

„Něco Vám ještě chci říct. Zapomněla jsem a pak už ani nechtěla Vám říct, že nemám antikoncepci a dneska mám ovulaci.“

Bylo skoro ráno. Loučili jsme se dlouhým polibkem a já šel na tři hodinky spát. Ráno jsem šel na snídani. Oni přišli. On jako by nic nepil, ona klopila oči. Pozdravili jsme se, sedli si ke mně. Hned odjížděli. Loučili se podáním ruky, to její bylo o trochu delší a úsměv?
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury