Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Stařec a panna

Chci vám vyprávět svůj příběh prvního sexuálního zážitku, který jsem se svou sestrou Janou zažila před mnoha léty Já a Jana jsme dvojčata a vždy jsme držely spolu. Všechno jsme si říkaly a také všechno jsme spolu odmalička zažívaly společně. V době tohoto příběhu jsme chodily do šesté třídy školy v malém moravském městečku. Bydlely jsme s rodiči v paneláku, kde jsme se rodiče skamarádili se staršími sousedy, manžely Jiřím a Annou, kteří bydleli s námi na patře. Jak jsme byly malé, tak tito manželé o nás starali jako o vlastní.V době naší nemoci nebo jiného problému se o nás ochotně postarali. Proto jsme je my děti brali od malinka jako svou babičku a dědečka.

Roky utíkaly… Paní Anna umřela a pan Jiří zůstal sám. My se sestrou jsme ho však stále braly za svého dědu. Jak jsme dospívaly, tak jsme u něho někdy psaly úkoly a povídaly si s ním. Jednou ročně jsme také oslavovali společné narozeniny, protože jsme se Jana, já a pan Jiří narodili ve stejný den – 15. září. Letos nám se sestrou bude krásných patnáct a Jiřímu úctyhodných sedmdesát. Nám se jeho věk nezdál vysoký, protože Jiří byl stále statný, energický a velmi činorodý člověk. Léta se na něm moc podepsaly, jen vlasy mu už úplně zbělely. Také letos rodiče navrhli, že naše a dědovy narozeniny oslavíme společně.

Ještě vám musím říci, že na patře bydlel také spolužák ze školy Petr, kterému bylo přes patnáct. Byl sice frajírek, ale mi i Janě se moc líbil. Protože už od dvanácti se mnou i se sestrou začala lomcovat puberta, byl on prvním, kdo nám udělal sexuální přednášky, abychom věděly vše o: rozdílech mezi ženou a mužem, co je to soulož, deflorace, onanie, orgasmus a mnoho dalších intimních zajímavostí. Aby nám důkladně demonstroval svoji sexuální výchovu, tak nám názorně předvedl svoje přirození a pak jsme my musely ukázat to svoje. Byly jsme obě rády, že nám Petr řekl něco o sexu, protože rodiče se dosud k ničemu neměli, asi si mysleli, že na to máme ještě moře času. A to se šeredně mýlili. Protože se nám Petr zdál stále sympatičtější, obě jsme potají doufaly, že on bude naším prvním klukem. Vše k tomu pomalu spělo. V následujících měsících jsme s Petrem prodiskutovaly skoro všechny otázky okolo sexu, mnohokrát jsme se s ním líbaly, hrály si s jeho penisem a on zase s našimi kačenkami. K souloži však nikdy nedošlo. Těsně před našimi třináctými narozeninami nám Petr řekl, že na dovršení své sexuální výchovy se s jednou z nás pomiluje a ta druhá se na to může dívat. Obě jsme byly rády, že konečně poznáme, jak vypadá soulož a deflorace, avšak na druhé straně jsme jí i trochu bály.

Večer v den našich narozenin jsme s rodiči byli pogratulovat dědovi Jiřímu k kulatinám. Maminka donesla upečenou bábovku a mnoho chlebíčků. Jiří nám také poblahopřál a k narozeninám nám daroval volkmena, po kterém jsme dlouho toužily. Pak děda vytáhl šampaňské a všichni jsme si připili, já s Janou jenom symbolicky. Protože rodiče dostali mimořádně z práce lístky do divadla, tak se kolem sedmé zvedli a nechali nás s Jiřím oslavovat společné narozeniny samy. Řekli nám, že v deset už máme být doma v posteli a ať nepijeme moc vína. Jen odešli, tak k nám přišel Petr, kterého jsme netrpělivě očekávaly. Těšily jsme se, jestli náhodou dneska nedojde ke splnění Jiřího slibu. Jak přišel, tak jsme se vrhli na jídlo i pití. Petr nám znova nalil víno a za chvíli znova. Do půlhodiny se nám začal rozvazovat jazyk.

Po chvíli klábosení o obecných věcech se řeč stočila na otázky sexu. Petr začal vyprávěl o svých dosavadních sexuálních zážitcích, o tom kolik měl už dívek i o tom, že už také tři dokonce odpanil. Janě to nedalo a hned se ho zeptala, ať nám poví, jak staré byly dívky, se kterými měl styk. Petr otevřeně řekl, že měly od patnácti až do dvaceti šesti let. K té nejstarší, která je vdaná, prý tak jednou za čtrnáct dní, zajde a ona ho učí tajům sexu. Ty nejmladší, které připravil o věneček, poznal letos v letním táboře. Já jsem se ho zeptala, jak k tomu došlo a on nám to bez jakéhokoliv „upejpání“ podrobně povyprávěl. Mě i Janu jeho vyprávění rozohnilo a proto jsme se ho zeptaly, jestli nezapomněl, na to, co nám slíbil. Petr řekl, že nezapomněl a že dneska je na to ideální den, protože rodiče jsou pryč. Pak dodal, že je dost času a že se uvidí.

Jiří nevěděl o žádném slibu, tak se nás začal vyptávat o čem to vlastně mluvíme. Jak jsme mu to prozradily, tak bylo na něm vidět, že o tom mnoho přemýšlí. Pak nám řekl, že ho zaráží, že mladí lidé se sexem začínají tak brzo. Za jejich doby docházelo ke styku mezi chlapcem a dívkou, většinou, až po svatbě, tak kolem dvacítky. Jiřího pak zajímalo, jestli Petrovi nevadí, že ještě nejsme plnoleté a tudíž pod zákonem a jestli se nebojíme, že můžeme otěhotnět. My i Petr jsme mu odpověděly, že nás moc vzrušuje pocit porušit něco, co je zakázané. A co se týká toho otěhotnění, nemáme vůbec strach, protože jsme ještě nedostaly menstruaci a tudíž, můžeme spolu bez obav souložit a dokonce bez kondomu. Aby se i Jiří dostal do debaty, tak jsme se ho zeptaly, kolik měl on během života žen a dívek. Protože měl Jiří už trochu upito, tak se rozpovídal o svých láskách. Řekl, že před manželstvím měl jen dvě dívky. Pak jak se oženil byl manželce věrný a po její smrti, což je deset let už neměl žádnou ženu. Jana se ho zeptala, proč si alespoň nezašel do nějakého privátu, aby se odreagoval a užil si sexu. On jí odpověděl, že se na to už cítí moc starý a proto si myslí, že je sex pro něho už uzavřená věc. Po této Jiřího zpovědi jsme snědli zbylé chlebíčky a dopili jsme láhev šampusu.

Ani nevím jak k tomu došlo, ale někdo navrhl, že si zahrajeme flašku. Jiří tu hru neznal, tak jsme mu ji vysvětlili. Protože už jsme měli dost vypito, nikdo neprotestoval. Asi po deseti minutách jsme měli na tělech jen spodní prádlo. Myslela jsem, že nyní skončíme, ale Jana byla proto, abychom pokračovali. Asi chtěla vidět Petra nahého. To se jí s naší pomocí za chvíli podařilo. Petr chtě nechtě musel sundat slipy a my všichni jsme uviděli jeho úd, který mu stál v pohotovostní pozici. Hned poté také Jana přišla o kalhotky. Jak jí Petr uviděl nahou, hned ho to vzrušilo natolik, že si s ní chtěl zasouložit. Řekl nám to. Jana radostně vykřikla, že si ji vybral a hned mu dala velkou pusu. Já jsem byla smutná, ale co jsem mohla dělat. Petr vzal Janu za ruku a řekl, že si půjdou užít sexuálních radovánek k nám, do prázdného bytu. Jiří mu však navrhnul, ať jdou k němu do ložnice, přece nepůjdou nazí přes chodbu. Petr to uznal, vzal Janu za ruku a už ji nadrženě tahal do Jiřího manželské postele. Jak oba naháči odešli, tak jsem zůstala v pokoji sama s Jiřím.

Seděla jsem smutně v křesle a asi bylo znát, že jsem moc smutná z toho, jak se to vyvinulo. Se žalosti jsem si vzala kousek máminy bábovky. Jiřímu se mě zželelo a proto si ke mně přisedl a začal mě slovně utěšovat. Musím říci, že jsme toho oba neměli na sobě nic moc. Jiří měl na sobě slipy a já kalhotky a tenké triko. Najednou jsem viděla, jak se Jiří ke mně nahýbá a líbá mě na ústa. Nevadilo mi to, ba naopak bylo mi to příjemné. Ani jsem nepřemýšlela o tom, že mě líbá starý bělovlasý muž, který by být klidně mým pradědečkem. Jak jsme se mazlili, tak jsme najednou z ložnice slyšeli podivné zvuky. Nedalo nám to. Vstali jsme a pootevřenými dveřmi jsme nahlédli do ložnice, abychom zjistili, co se tam děje. To co jsme uviděli nám vyrazilo dech. Poprvé v životě jsem viděla na vlastní oči soulož. Jana ležela na zádech, mezi nohami ji klečel Petr. Na ramenou měl její široce rozevřené nohy a vší silou do ní vrážel až na doraz svůj ztopořený penis. Bylo vidět, že už je odpaněná, protože na prostěradle byla vidět krev. Jana při souloži přerývaně vzdychala a vydávala neartikulované zvuky. Nebylo poznat, jestli to bylo silným vzrušením nebo bolestí. I přes to, že byla v transu, všimla si nás, jak je pozorujeme ve dveřích, a přerývaně nám řekla, že soulož je nádherná a ať to také spolu s Jiřím zkusíme.

Jak jsem to uslyšela, tak mě napadlo, že má vlastně pravdu. Jiří je také muž, i když trochu postarší. Proč by ze mě nemohl udělat ženu on. Má přece sexuální zkušenosti s ženami a navíc při pozorování souložící se Jany s Petrem se vzrušil tak, že se mu na slipech udělala velká boule. Bylo toho třeba využít. Nerozmýšlela jsem se ani na okamžik! Odvedla jsem Jiřího od dveří ke gauči a řekla mu na rovinu, že se s ním chci pomilovat a že mi vůbec nevadí, že on je starý a já tak mladá. Oba jsme nadrženi, tak proč bychom toho nevyužili. Já se těším na svou první soulož a on si může po deseti létech půstu konečně dopřát soulož a dokonce s tak mladou a dosud neposkvrněnou dívkou. Jiří byl překvapen z toho co mu navrhuji.

Začal koktat, že má mnoho důvodů proti: že jsem ještě moc mladá a pod zákonem, že nechce být náhražkou Petra, že už je moc starý, že se nemiloval se ženou nebo dívkou už dlouhých deset let, že to už nebude umět a že dosud ještě neodpanil žádnou dívku! Myslí si, že by mi to měl udělat někdo, tak jak to bylo v Angelice, kdo je mladý a hezký. Že to pro mě bude vzpomínka na celý život a že později budu tuho litovat, že jejím prvním mužem byl jeden starý dědek. Já jsem mu na to odpověděla, že o našem milování se nikdo nikdy nedozví a že ho nikdy nebudu brát jako náhražku Petra. Pravda je v tom, že mě nikdy nenapadlo, že by mohl být můj první, až Jana to řekla přímo. Jak to Jiří slyšel sklonil se ke mně a dlouze mě znova políbil na ústa. Vstali jsme z pohovky, on jí jedním tahem ruky roztáhl na velké letiště a potom na něho rychle dal povlečení.

Zatím co on připravoval pohovku, vysvlékla jsem si kalhotky a tričko a postavila se k němu, jak mě „pambů“ stvořil. Jiřího pohled na mé nahé tělo ho vzrušil tak, že mu ze slip vylezl ztopořený úd. Abych mu pomohla, tak jsem si k němu přiklekla a stáhla mu je. Najednou jsem uviděla, jak se mu z bílého houští mezi nohami trčí velký a obnažený úd. Jak Petr uviděl mé překvapení, ihned si myslel, že jsem překvapena z toho, že je obřezaný. Řekla jsem mu, že toho jsem si nestihla ani všimnout, protože to nepoznám, ale že mě zaujalo to, že jeho úd je o poznání delší než Petrův. Překvapilo mě, že tak starý muž může mít tak dlouhý penis. Lehla jsem si do postele a Jiří přilehl ke mně.

Začali jsme se líbat. Jiří při tom nejprve hladil mé malé prsa a pak mou holou kačenku. Potom mi začal líbat a žužlat mé bradavky. Jejich popotahování a líbání na nich vyvolalo mi dosud neznámou odezvu. Bradavky se mi poprvé v životě silně vztyčily a ztuhly. Jak mě vzrušil na bradavkách, tak Jiří přesunul své úsilí níže. Pravou rukou mnul štěrbinku a její okolí. Jak cítil, že se mi to dělá dobře, tak se Jiří odhodlal strčit do mé panenské štěrbinky prst. Jak ho tam vsunoval, tak mě to bolelo, protože ho tam strkal nasucho. Po chvíli, jak si má kačenka na jeho přítomnost zvykla, tak ho Jiří do mě začal pravidelně vsunovat a vytahovat. Za chvíli jsem cítila, že prst do mě zajíždí snadněji, protože jsem začala vlhnout. Ten rytmický pohyb uvnitř štěrbinky se mi líbil. Jiří to poznal a proto k němu přidal ještě jeden prst a začal jimi do štěrbinky rytmicky zajíždět. Za chvíli jsem ji měla mokrou. Jiří z ní vytáhl prsty a ukázal mi, jak jsou mokré z mých milostných šťáv. Slastně jsem Jiřímu prsty olízla. Pak se mě Jiří ještě jednou zeptal, jestli doopravdy chci, aby byl ten první. Znovu jsem mu řekla, že ano. Jako na důkaz mého souhlasu jsem mu rukou uchopila jeho obřezaný penis a jeho špičku přiložila k mé nadržené kačence.

Jiří ho pomalu zasunoval do mé pochvy, až ucítil, že žalud narazil na panenskou blánu. Pak ze mě celým údem vyjel a pak ho vší silou ho mě zasunul. Zatmělo se mi před očima. Blána povolila, penis ji defloroval, pak proletěl pochvou jako šíp a já pocítila, jak razantně narazil její dno. Vykřikla jsem. Jiří šetrně chvíli ve mně zůstal maximálně zaražený, prý aby si štěrbinka zvykla na přítomnost jeho penisu. Asi také chtěl, abych si vychutnala toho, že už jsem ženou. Bylo mi nádherně a cítila jsem se velmi dobře. Ani to odpanění tak nebolelo, jak jsem si představovala. Najednou jsem ucítila, pod sebou mokro. Sáhla jsem pod sebe rukou a pak se podívala na ní. Byla zbarvená mou panenskou krví.

Po chvíli odpočinku, jsme se začali s Jiřím milovat. Jiří do mě zastrkoval na doraz svůj kolík a pak ho ze mě celého vytahoval. Zprvu pomalu a potom stále rychleji. Cítila jsem, jak jeho penis naráží na dno mé jeskyňky a jak jeho koule narážejí na můj zadeček. Asi po deseti minutách našeho usilovného milování jsem ve svalech na celém těle ucítila křeč a v mušličce mi začalo silně škubat. Byla jsem úplně v transu, začala jsem se třást a silně křičet. V tom jsem ucítila, jak v Jiřího údu začíná škubat a jak mi štěrbinku začíná plnit spermatem. Po deseti létech půstu se konečně mohl vysemenit v ženském přirození a při tom dokonce defloroval mladou dívku. Byli jsme unaveni a zmožení naší divokou souloží. Jiří přerývaně oddechoval a já cítila, jak mi odeznívá můj první orgasmus.

V tom jsem se podívala vedle sebe a viděla Janu a Petra, jak se na nás sledují. Oba byli ještě nazí. Jak Jana zjistila, že už jsem se uklidnila, tak mi pověděla, že jak skončili se svojí souloží, tak slyšeli, jak silně křičím. Chtěli také vidět naši první soulož a proto nás při ní zblízka sledovali. Všechno detailně viděli. Janu překvapilo, že Jiří má tak dlouhý úd a v žertu pověděla, že by nebylo marné, kdyby si ho také vyzkoušela. Pak mám řekla, že v našem prožívání sexu, prý, nebyl rozdíl. Kdo by slyšel naše hlasové projevy při tomto milostném styku, by vůbec nepoznal, že Janu uspokojoval patnáctiletý hošík a mě starý dědek. Jana i já jsme byly rády, že jsme obě zažily svůj první sex v den svých patnactých narozenin.

Sedli jsme si, oddechovali a povídali si o našem prvním milování. Petr si vzpomněl, že má s sebou kazetu s jedním pornofilmem, a proto se nás zeptal, jestli se na něho nechceme podívat. Nikdo z nás neprotestoval. Jiří vzal Petrovu kazetu a pustil ji. To co jsme viděli nás dosti vzrušilo. Na „chlapech“ to bylo za chvíli i vidět. Jak jsme byli vzrušeni tím co jsme viděli, tak Petr navrhnul, co by se stalo, kdybychom splnili Janě její přání a znovu si zasouložili. Při tom bychom si s Janou mohly vyměnit partnery. My mladí jsme nadšeně souhlasili. Nevěděli jsme, jestli však je Jiří schopen ve svém věku další soulože. Avšak jak jsme mu pohlédli mezi nohy a viděli jeho opět stojící penis, nepochybovali jsme o tom, že bude pro další kolo.

Abychom se vzájemně mohli pozorovat, zůstali jsme všichni na pohovce. Vyměnili jsme si partnery. Mě začal obšťastňovat patnáctiletý Petr a Janu sedmdesatiletý Jiří. Za chvíli jsem cítila Petrovo tvrdé kopí nadoraz zasunuté v mé, před chvíli odpaněné, kačence. Vůbec mě již nebolela. Asi to bylo tím, že mi stařec štěrbinku dokonale roztáhl a potom ji namazal svým spermatem. Během půlhodiny jsme se pomilovali v několika polohách. Během soulože jsme oba pokukovali po Janě a Jiřím, jak jim to jde a oni zase na nás. Překvapilo nás, jak si Jiří vychutnává souložení s další patnáctiletou dívenkou. Přímo ožil. Bez jakékoliv únavy nepřestával do Jany zarážet svůj dlouho nepoužívaný nástroj. Také Jana byla moc spokojená, protože ihned poznala, že Jiřího přirození je větší a silnější než Petrovo. Zhruba ve stejném okamžiku jsme obě dostaly svůj druhý orgasmus a křičely radostí a štěstím. Také „muži“ se činili, ve stejné době nám plnili naše kačenky smetanou. Protože to bylo už podruhé, tak nám jejich sperma spolu našimi milostnými šťávami a s panenskou krví vytékalo z kačenek a špinilo bílé prostěradlo. Jiří řekl, že mu to nevadí, že si ho stejně chce nechat jako památku na dnešní krásně prožité sedmdesáté narozeniny.

Poté jsme se šli osprchovat a obléct. Jak jsme byli všichni umytí, tak jsme obě pochválili Jiřího, že sex s ním byl úžasný a že ani v duchu bychom nevěřili, že s tak starým mužem lze prožít tak plnohodnotný sex. Také Jiří nám poděkoval, že jsme mu daly ten nejkrásnější dárek k jeho narozeninám. Nikdy už nevěřil, že ve svém věku zažije sex a dnes ho dostal vrchovatě. Dokonce souložil se dvěma mladými holkami a dokonce se mu poštěstilo i jednu z nich deflorovat. Dohodli jsme se, že to bylo moc hezké a že si to musíme někdy zopakovat. Také jsme si slíbili, že o tom co se tu dneska stalo nikomu nepovíme. Protože už bylo deset hodin a rodiče mohli přijít každou chvíli, tak jsme se rychle rozloučili a všichni šli domů.

Druhý den se nás rodiče ptali, jak pokračovala oslava našich narozenin. Řekli jsme jim po pravdě, že jsme si dlouho povídali, že tam potom přišel i Petr. A že nám bylo s oběma moc fajn a že jsme šly spát v deset hodin. To, že Jana přišla o panenství s patnáctiletým Petrem a já s naším starým rodinným přítelem Jiřím, jsme jim samozřejmě neřekly. Asi by tomu ani neuvěřili, ale je to pravda!
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury