Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Víkend s Markétou I

Je mi 40 a mám kamarádku, se kterou si občas užijeme. Bydlíme od sebe dost daleko, takže je to opravdu jednou za pár let. Nedávno jsem se domluvili na společný víkend. Objednal jsem dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Byli jsme domluveni, že si zařídí prášky, abychom nemuseli nic řešit. V sobotu jsem vyjel brzy a do Brna jsem přijel kolem jedenácté. Ještě před odjezdem jsme se domluvili, že Markéta nebude mít kalhotky a ani podprsenku. Je léto, tak není potřeba. Najednou jsem ji uviděl. Pěkné šaty, letní boty, vlasy százané do culíku. Má cca 160cm, menší prsa, takovou akorát postavu. Přisedla si. Po chvilce jsem si všiml, že má podpsenku. To mě torchu naštvalo a tak jsem se ptal, proč. Měla nějaké výmluvy, že by jí visely prsa. No dobře. Dali jsme si něco k jídlu a šli se projít. Chytil jsem ji za zadek a hned jsem poznal, že má i klahotky. Vyšli jsme trochu mimo lidi a já ji zastavil. Klekl jsem si, vjel jsem jí rukama pod šaty a kalhoty z ní stáhl. Dal jsem si je do kapsy a znovu jsem vjel pod šaty. Tentokrát jsem chtěl zjistit, jestli se oholila. Takže jsem jí sáhl do klína a ucítil jsem, že oholená je, ale ne úplně. Prsty jsem jí projel škvírku a pak se postavil. Byla z toho očividně trochu mimo. Chytil jsem jí za ruku a pokračovali jsme v chůzi. Po cestě jsem se ptal, jestli aspoň ty prášky zvládla. Jenže odpověděla ne. Kruci. Těšil jsem se, že si užiju celý víkend stříkání přímo do ní a ono nic. No dobře. Kdy máš mít ovulaci? Právě teď. A sakra. Ona je plodná. Zase si to neužiju. Vím, že do pusy to moc nemusí a anál nemá ráda. Už jsem se o něj kdysi pokoušel a nevyšlo to. No co, nějak to dopadne. Odpoledne jsme přišli na hotel, ubytovali se a hned šli do objednané vířivky.

Svlékli jsme se a skočili do vody. Markéta mi ukázala zadek, prsa i klín a bylo to stejné, jako si to pamatuji z posledně, před několika lety. Sedli jsme si naproti sobě a dotýkali se nohama. Pak jsem ji chytil za špičky a přitáhl jsem si ji. posadil jsem si ji na sebe a začali jsme se líbat. Penis mi už krásně stál a ona to určitě věděla. Chytil jsem ji za zadek a trochu nadzvedl. Žalud se dostal kam měl a já jsem se do ní zabořil. Chvíli jen tak seděla a pak se začala zvedat. Hladil jsem jí po zádech, místy cucal bradavky a chvílemi jsem si hrál s jejím zadečkem. Po delší chvíli jsem se jí ptal, kam se můžu udělat. A ona že na prsa. Jenže to jsem nechtěl. A tak jí říkám, že to není fér. Že dohoda byla prášky a stříkání do ní. A tak jsem se zeptal, jestli mi ho zvládne vykouřit s výstřiekm do pusy. Ne. To nezvládnu. Dobře. Tak co zadek? No to jsem ještě nedělala. Nemám to ráda. Super, tak to zkusíme. Chci stříkat do tebe Markét. Těším se na to už několik týdnů. Posadil jsem si ji na kraj vířivky, začal jsem jí cucat klitoris a k romu jsem jí prsty projížděl po zadku. Po chvilce jsem jí tam strčil prst a začal s ním pomalu zajíždět. Moc nadšená z toho nebyla, ale já jsem se nedal. Po chvilce jsem jí zadek roztáhl a tak jsem přiložil penis. Prvně do kundičky namazat a pak do zadečku. Kousek, pomalu, zatlačit a už v ní byl kousek žaludu. Jenže na ní bylo vidět, že se jí to nelíbí. Zasunu jsem do ní žaluda a u toho sykla bolestí. Podíval jsem se na ni a zeptal jsem se, jestli to zvládne. Zakývala hlavou, že ne. Tak jsem ho z ní vyndal a hned jsem vjel do kundy. Nalehl jsem na ni a řekl jsem jí, že jestli chce, můžeme pokračovat dál takhle. A že když řekne, že ji mám oplodnit, tak už kouření a ani análek nebude. Začala prosit, že nechce. Ale byl jsem neústupný. Chci, ať si to užijeme oba. Ptala se mě, co budeme dělat, jestli bude těhotná. No co. Budeme to dělat až do konce dalších 9 měsíců. A pak to nějak vyřešíme. A tak řekla jo. Že jestli chci, tak ať to udělám. Začal jsem tedy razantněji přirážet a za chvíli jsem už věděl, že to mám na krajíčku. Chci tě oplodnit Markét. A ona na to jen – dobře. Udělej se. A tak jsem se vzepřel, zajel jsem do ní a už jsem stříkal. Nechal jsem ho v ní až na doraz po celou dobu. Pak jsem ho vyndal a díval jsem se, jak to z ní začíná vytékat. Šli jsme do psrchy se umýt…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bob


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury