Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

ALTERNATIVNÍ HISTORIE 1

Co by se stalo kdyby v roce 1940 nacistiské Německo vyhrálo leteckou bitvu o Británii.7.Záři začne masivní bombardování Londýna.Část letectva však stále bombarduje továrny všude po Anglii.Británie se tedy po strašných náletech 1.Října vzdává kapitulace je podepsána přimo v Londýně 4.Řijna 1940.10.Října se vylodí německé jednotky v Anglii a obsadí ji společně i s Irskem.Poté je dlouhou dobu odpočinek německý sil 12.Dubna zautočí bleskovým útokem na Sovětský Svaz několik měsíců má německá armáda navrch ovšem na konci srpna se v krutých ruských mrazech karta obrací a rusové tlačí němce zpátky.Při tom osvobozují nejen Ukrajinu a Polsko ale celou východní Evropu osvobodí i Česko a Slovensko přesně po tom dojde 3.Února 1943 k podepsání příměří mezi Hitlerem a Stalinem Evropu si rozdělí na východ a západ.Ve hře je třetí mocnost USA která postupně dobývá japonském ostrovy.Později v roce 1945 dojde k rozdělení Asie do tří sfér Německé,Sovětské a Americké.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dejavu


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury