Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

ALTERNATIVNÍ HISTORIE 1

Co by se stalo kdyby v roce 1940 nacistiské Německo vyhrálo leteckou bitvu o Británii.7.Záři začne masivní bombardování Londýna.Část letectva však stále bombarduje továrny všude po Anglii.Británie se tedy po strašných náletech 1.Října vzdává kapitulace je podepsána přimo v Londýně 4.Řijna 1940.10.Října se vylodí německé jednotky v Anglii a obsadí ji společně i s Irskem.Poté je dlouhou dobu odpočinek německý sil 12.Dubna zautočí bleskovým útokem na Sovětský Svaz několik měsíců má německá armáda navrch ovšem na konci srpna se v krutých ruských mrazech karta obrací a rusové tlačí němce zpátky.Při tom osvobozují nejen Ukrajinu a Polsko ale celou východní Evropu osvobodí i Česko a Slovensko přesně po tom dojde 3.Února 1943 k podepsání příměří mezi Hitlerem a Stalinem Evropu si rozdělí na východ a západ.Ve hře je třetí mocnost USA která postupně dobývá japonském ostrovy.Později v roce 1945 dojde k rozdělení Asie do tří sfér Německé,Sovětské a Americké.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dejavu


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury