Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Když jsem šel .....

Když jsem šel ze školy domu nevěděl jsem co se dnes stane … Byl pátek a já již věděl že musím něco na večer vymyslet nechtěl jsem totiž pátek trávit sám doma. Bylo léto a klasický teplý den i noc. Doma jsem se najedl a chvíli se natáhnul. Něco kolem 6 odpoledne jsem se oblékl a vyrazil ven. Vyrazil jsem k nedaleké vesnici kde mám nějaké spolužáky. Byl jsem asi v půli cesty když jsem nedaleko v lese slyšel podivné hlasy a tak jsem se tam šel podívat. Vyděl jsem asi 5 kluků okolo 15 let (mě je 17) a u stromu přivázaná holka které jak jsem se později dozvěděl měla 16. Chvíli jsem se díval co se děje a když mě došlo že asi nejde o podivnou hru tak jsem se rozhodl že ji pomohu.

Hned jsem si vzpomenul na filmy a rvačky co jsem do té doby zažil. Ale nikdy jsem nebojoval proti přesile. Rozhodl jsem se zachovat správně a pomoci ji. Přiblížil jsem se asi na vzdálenost 10 m než si mě všimli. Zařval jsem na ně a oni se ani trochu nezalekli. Velice rychle jsem byl mezi nimi v kroužku ..... Srdce mě bušilo a měl jsem strach jak něco ale věděl jsem že dělám správnou věc tak jsem se držel. Jeden z nich řekl že jsem mrtvý člověk a mile se pousmál ..... Já na nic nečekal a nakopl jsem ho rovnou do koulí a obratem druhému co byl po mé pravici jednu ránu mezi oči. Asi jsem mu zlomil nos protože měl během chvíle celý obličej od krve … V tom mě jiš chytil jeden zezadu do kravaty a další mě dal pěknou do břicha. Tak jsem se otočil do prava a pořádně cukl jak padal tak mě vzal sebou ale já mu přistál kolenem na žebrech a velice jsem ho zranil. Jeden z těch co stáli do mě kopl a já se svalil na zem ..... Měl jsem po ruce větev a tak jsem ho s ní přetáhl po hlavě ale byla ztrouchnivělá a tak mu to nic neudělala … Když se přiblížil tak jsem ho kopl do kolena a on se okamžitě složil. Ten poslední se vyděsil a utekl… Postupně zmizeli všichni.

Měl sem vyhráno a tak jsem se zvednul a vytáhl nůž, odřezal jsem provaz u rukou a pak i nohy. Ona si mezitím oddělala šátek z úst. Hrozně mi děkovala že si prý jeden z těch kluku dělal zálusk ale ona ho odmítla načeš se stalo toto. Řekla mi že jsem jmenuje Nikola a že bydlí v té vesnici kam jsem měl namířeno prvně. Byla to krásná blondýnka z modrým oči a překrásným úsměvem. Zeptala se mě jak mě to muže oplatit a já ji řekl ať mi dá číslo a že by jsme zašli někdy ven a ona se pousmála a dala mě pusu … když jsem ji doprovázel domů tak zrovna zapadalo slunce a já si říkal že dnešek byl jak z nějakého filmu … Již jsem s ní 4 měsíce a pořád nám to klape doufám že nám to vydrží
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Matrix


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury