Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kratičké povídky I

Kratičké mini-povídky z Kotlíku a Vodárny
Napsal: Lukáš Měřínský

Kapitola 1 – Zrození Kotlíku

Bylo nebylo jedno městečko. To městečko bylo od počátku podivné ale od toho co toto městečko postihla „vlna podivností“ kdy se narodila maličká nepatrná vodárnička a ještě o chloupek menší ztřeštěný malinkatý Kotlíček. Vodárna byla hodně uřvaná a často byla slyšet zatímco když plakal malý Kotlíček nebylo slyšet nic než jen slabounké kvílení. Když plakala Vodárnička byl to o poznání hlasitější až tak, že z toho zaléhaly uši. Tak oba rostli a rostli jedno jak dlouho až vyrostli do dospělosti. Kotlík byl svou povahou hodně ztřeštěný neustále vyplazený jazyk a oči mu krásně žnuly. Zatímco vodárna byla vysoká statná a vůdčí s mohutným a hrozivým hlasem.

Kapitola 2 – Kotlík hledá Vodárnu Ten den si dospělý Kotlík vyšel na procházku, když tu zaslechl podivné dunivé zvuky a přitom cítil strašlivé otřesy a již z dálky se ozýval mohutný řev. Maličký kotlík(ač dospělý) utíkal co mu nohy stačily aby se schoval. Když viděl pochodující vodárnu málem ho trefila pára. Vodárna majestátně pochodovala co krok to mohutný otřes a při tom strašlivě řvala. Kotlík malinko zapištěl aby si ho a obří vodárna všimla. Zastavila se a s mohutným řevem se otočila a šla zpět k místu odkud slyšela malé kvílení. Malinkatý kotlík se krčil za keřem ale Vodárna na něj vybafla. A strašlivě se rozřehtala. Když kotlík zjistil že se nemusí bát opatrně a z uctivě vzdálenosti si stoupl vedle Vodárny a uctivě ji písklavým zvukem pozdravil. Vodárna zahučela až to Kotlík polekalo. Vodárnu popadl strašlivý záchvat smíchu až celá upadla a válela se smíchy v trávě. Její strašlivý řehot neustával a to už se země třásla mohutnými otřesy až skály padaly. Takový záchvat zažila Vodárna poprvé. Když se mohutně dořehtala zkoušela se postavit na nohy. Na potřetí se jí to podařilo. Pak šli mlčky s Kotlíkem až na obří louku kde Vodárna měla svoje místo. Kotlík byl oněmělý úžasem jak vlastně taková obří Vodárna vypadá. Věděl už teď že Vodárna se stane jeho nejlepší přítelkyní a on že se stane jejím nejlepším přítelem.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury