Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nazif: Nekonečný boj

Stál na vrcholu hory a sledoval kraj, lesy, louky, vesnice. Nikdo z těch které viděl jen jako malé tečky nevěděl co čeká tento kraj a celý svět, nikdo na světě nemohl tušit jaké zlo se skrývá všude kolem něj. Jen on Tagret, stál mezi dobrem a zlem. Na prstenu se začaly objevovat nápisi ve starém elfím jazyce. Prsten volal, nastal čas.

Už jako malý chlapec byl jiný, nevěděl čím, ale jakoby k ostatním dětem nepatřil. Nedokázal si to vysvětlit ale odmalička projevoval více agrese a větší fyzickou zdatnost než ostatní děti. Nechápal co s ním je dokud nepotkal Nahela. Nahel byl postarší chlapík, nosil šedý plnovous a dlouhé vlasy, od krku k rameni se mu táhla dlouhá rozšklebená jizva která se před lety špatně zahojila. Bydlel na samotě kousek od vesnice ve které Targ vyrůstal. Do dění ve vesnici se moc nezapojoval. Když bylo potřeba pomohl to ano, ale o celkové dění ve vesnici se nezajímal. Jednoho dne poslala matka Targa
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Nedopsano


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury