Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Splněný sen

Píše se rok 2005 a mladá slečna Kristýna se dozvěděla že ve škole budou pořádat maturitní ples,ale ten bude až za měsíc.Kristýna samou nedočkavostí nemůže skoro spát,šíleně se těší,hlavně ne svého idola Petra.Druhý den ve škole přišel o přestávce za Kristýnou Petr,celá zčervenala a Petr řekl:”Ahoj Týno,já vím že je ještě brzo,ale musím se tě na něco zeptat.Nešla by jsi se mnou na ten maturitní ples?”Kristýna bez váhání odpověděla:”Ano,moc ráda s tebou půjdu”. Celou hodinu matematiky přemýšlela nad tím co si vezme na sebe a jaký ten maturitní ples s Petrem bude,až najednou zazvonilo a Kristýna se probrala ze svého snění.Cestou domů se natolik zasnila,že jí málem srazilo auto,když to auto prudce zastavilo tak se Kristýně rozbušilo srdce a okamžitě běžela domů.Doma mamince musela všechno říct a hlavně to,že jí na ples pozval ten nejhezčí kluk ze školy.V sobotu dopoledne šla Kristýna s maminkou do města podívat se ne nějaké šaty na ples.Také se zastavily v kadeřnictví,na manikúře a na kosmetice.V pondělí ve škole potkala Kristýna na chodbě Petra začali se domlouvat nad tím kdo je na ten ples odveze a kolik hodin.Celý týden skoro nespala protože byla natěšená na ten osudný den.Už zbývá do plesu jenom týden a Týna nemá pořád šaty.Opět šli s maminkou do města vybrat šaty,až nakonec Týně padli jedny do oka.Ty šaty byli celé modré a měli na sobě drobné fialové květy.Uběhly 3 dny a Týna už měla vše připravené aby mohl zítra ples začít.Večer před spaním nad vším přemýšlela a v duchu si řekla:” A co když mi dá při ploužáku pusu,co pak,to je můj největší sen,co když se to stane?”,samým tím přemýšlením usnula.Když se ráno probudila tak šla do školy jako každý jiný den,ale Petr ve škole nebyl.Napsal Týně zprávu že je nemocný a že se bude snažit uzdravit.Týna šla odpoledne smutně domů a řekla si: “No co,na ten ples stejně půjdu!”.Odpoledne se připravovala,vzala jsi na sebe ty nádherné šaty,dala si do vlasů modré a fialové květy a najednou zazvonil zvonek,Kristýny maminka šla otevřít a ve dveřích stál Petr.Vyléčil se.Potom šli spolu do školy na ples.Týně se roztrhly šaty,ale to jí ani moc nevadilo a ani se o ně moc nezajímala,protože s Petrem tančily na pomalou písničku a najednou Petr Týnu políbil.Kristýna byla trochu v šoku,ale byla strašně ráda že se to stalo.Kolem dvanácté hodiny doprovodil Petr Týnu domů.A věřte nebo ne Petr a Týna spolu chodí až do dnes.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Michaela P.


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury