Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

The Different Love

Jednoho dne mi přišla SMSka od kamarádky z baráku, jestli bych nechtěl přijet k ní na chatu, že tam bude pár jejích kámošů s kterejma by mě ráda seznámila. Protože byly prázdniny, řekl jsem si proč ne. Zabalil jsem si na týden věci a vyrazil jsem.
Když jsem tam přijel, zrovna seděli na zahrádce u chatky a pili alkohol. Kačka, moje kamarádka Káťa mě představila Lindě, Kačce, Davidovi a Honzovi. Všem bylo osmnáct, až na mě. Mě patnáct. Rychle jsem mezi ně zapadl a pořádná párty mohla začít. Jenže už měli rozpito a tak jsem si jenom vybalil a zajel si do města pro vlastní „jídlo a pití“. Když jsem se vrátil, už se stmívalo, a tak Linda navrhla, že by jsme se všichni koukli na nějaký horory, že jich prý pár přivezla. Všichni souhlasili.
Asi do tří do rána jsme koukali. Byly to filmy jako Underworld, Resident Evil, Noční můra v Elm Street, Pátek třináctého, Rec, Zmeškaný horor a tak dále. Věřte nevěřte, stihli jsme půlku toho, co Linda přivezla.
Druhý den ráno jsem byl jako vždy vzhůru první, tak jsem si udělal něco k jídlu a sedl si k televizi. Pustil jsem si DVD s filmem Billy Elliot. Asi v půlce filmu přišla Kačka, ta, která mě sem pozvala. Zeptala se mě na to, jak se mi tu líbí a jak dlouho tu budu, že prý zejtra přijede další její kámoš. Řekl jsem jí, že asi tak tejden. Taky jsem se jí zeptal, jak vypadá a kolik mu je. Odpověděla, že šestnáct. A že je blonďák a že to uvidím ostatně sám. Konečně někdo aspoň trochu blíž mýmu věku.
Jenže když jsem ho druhý den uviděl, nečekal jsem, že bude tak krásnej. Za těch patnáct let jsem potkával na ulici hezký kluky každej den. A líbili se mi. A tehdy jsem nebyl buzík. Ale tenhle kluk, tenhle Dominik, ten byl opravdu nejkrásnější ze všech kluků, které jsem kdy viděl. Teda spíš druhej nejkrásnější, ale o tom jiná. Blonďák, modrý oči a měl hrozně hezký oblečení. A on ve mně probudil ty city buzíků. Představil jsem se mu a on se na mě usmál. Pozorně jsem ho sledoval, ale usmál se fakt jenom na mě.
Hned po tom co přijel, jsme šli všichni do bazénu. A já, protože jsem chtěl před ním vypadat dobře, jsem si vzal svoje nejnovější růžový plavky. Když jsem ho uviděl, musel jsem se usmát, protože on měl taky růžový plavky. A skoro stejný jako já. Hned skočil do bazénu a začal si se mnou povídat. A já v tu chvíli nevěděl, co mám dělat. Jenom jsem tak různě kýval hlavou a jemu to došlo. Zeptal se mě na to. A já mu řekl, že jestli chce znát odpověď, tak ať jde se mnou stranou. Vylezli jsme z bazénu a šli si sednout na zahrádku. A tam se mě zeptal znovu. A mě nezbývalo nic jiného, než říct ano. A k mému překvapení on odpověděl: Taky se mi líbíš. Zůstal jsem sedět jako opařený. Ty seš gay? zeptal jsem se. Usmál se. Ano, a ty seš ten nejkrásnější kluk, kterýho jsem kdy viděl. Usmál jsem se. Na víc jsem se nezmohl. Pak ze mě vylezlo jen Zrovna jsem se chystal říct to samý. Začal jsem se klepat. Ale nebylo to zimou. Bál jsem se, že si ze mě dělá srandu a že teď vyletí smíchy a začne rozhlašovat, že jsem gay, čímž jsem si ani nebyl já sám jistý. Ale on se místo toho zeptal Je ti zima? A znovu se usmál. Ano, zalhal jsem. Ukaž, řekl a objal mě. A opravdu hřál. Vůbec mi nevadilo, že byl mokrý, jeho tělo bylo krásně teplé. A ne v tom slova smyslu, na jaký zrovna teď myslíte. Co to děláš? zeptal jsem se. To nic, jenom tě zahřívám. A pak to udělal. Políbil mě. Na pusu. Když se odtáhl, usmíval jsem se jako blbeček. Víš, já ale nejsem přesvědčenej o tom, že jsem… no, však víš. Gay. On se ale usmál. Ostatně, to jsme dělali pak pořád. Usmívali se na sebe. Tak já tě přesvědčím. A pak dej vědět, jak se ti to líbilo. A začal mě znovu líbat. A já se nebránil. Naopak, přidal jsem se. Bylo to úžasný. Nebylo to jako líbat se s holkou. Tohle bylo něco úplně nového. A lepšího.
Líbali jsme se asi deset minut. Když se potom Dominik odtáhl, neusmíval se. Byl jakoby negativní. Tak? zeptal se. Asi si mě přesvědčil, povídám. Teprve pak se znovu usmál. Šli jsme do chatky, mezitím co ostatní byli pořád v bazénu. Lehli jsme si na gauč a pokračovali jsme. Jenže já se odtáhl. Co se děje? zeptal se Dominik. Neber si to špatně, ale… nevím, jak ti to říct. Prostě… moc se mi líbí to, jak se spolu líbáme a tak, ale… já bych tě hrozně chtěl, ale nemůžu. Kdyby mí rodiče přišli na to, že jsem buzík, jak říkají, zabili by mě, a to doslova. Máma možná ne, ale táta gaye nesnáší. Kdyby na to přišli, jsem mrtvej. Ty nejspíš taky. Asi tě miluju, ale… Teprve pak jsem si všiml jak se tváří. Celou dobu jsem mluvil jakoby jinam. Byl smutný. Ale zároveň mě chápal. A já se v tu chvíli rozbrečel. To nic, to nic, to je v pohodě. Chápu tě. Moji rodiče to taky neví. Neřekl jsem jim to. A už jsem na kluky více jak rok. Jestli chceš, můžeme být jenom kamarádi.
Už uplynul den. Naše konverzace skončila tím, že jsem mu řekl, že by fakt bylo nejlepší, kdybychom zůstali jenom kamarádi. Souhlasil. A já se od té doby s nikým nebavil. Ani s Kačkou. Taky za mnou druhý den přišla a zeptala se, co mi je. Odpověděl jsem jí, že mi není dobře a jestli jí to nevadí, jel bych raději domů. Nevadilo jí to. Nasedl jsem na vlak a jel domů. Celou cestu jsem probrečel. A v tu chvíli jsem toho litoval. Litoval jsem, že jsem si na něj nevzal číslo nebo facebook. Ihned jsem proto zavolal zase Kačce. Dala mi jeho číslo a já hned Dominikovi napsal omluvnou SMSku. Čusek, tady Ondra. Za prvé, nelituju toho, co se mezi námi stalo. Líbali jsme se a mě se to líbilo. Jestli toho lituješ, klidně si tuhle zprávu hned vymaž a ani jí dál nečti. Jenom ti chci říct, že ty chvíle, co jsme spolu prožili, byly jedny z nejkrásnějších v mým životě. A nikdy nebudu litovat toho, co jsem s tebou dělal. Za druhé, jestli tuhle zprávu čteš pořád, a chceš jí dočíst až do konce, znamená to, že ke mně něco cítíš. A ano, já cítím něco k tobě. Nevím, jestli je to láska nebo ne. Ale něco k tobě cítím. Sám nevím vlastně co. Takže, pokud mě chceš vidět, napiš mi. Zbytek ti dopovím.
Ani ne za pět minut mi přišla odpověď. Ahoj Ondro. Také nelituji toho, co se stalo. Miluju tě a jsem o tom na sto procent přesvědčený. Ty asi ne, ale mě je to jedno. Jseš má jediná skutečná láska. Nikdy jsem nikoho takhle nemiloval. Ano, chci tě vidět. Sejdeme se? Kačka mi ale neřekla, kde bydlíš.
Napsal jsem mu, že bydlím stejně jako ona a za půl hoďky jsme si dali spycha v Obchodním centru Chodov. Ve Starbucks. Chtěl jsem začít, ale Dominik mě přerušil. Hele, začnu já. Promiň že tě přerušuju, ale myslím, že bych měl začínat já. Poslyš, chci ti jenom říct, že tě miluju a je mi jedno, jak to cítíš ty. Ale jseš ten nejhezčí kluk, kterýho jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl. Je mi jedno, jestli mi teď řekneš, abych šel do prdele. Pochopím to. Nejseš si prostě jistej se svojí orientací. Taky jsem dlouho nebyl. Ale byl bych hrozně moc rád, kdybychom mohli zůstat alespoň přáteli.
Wow… tohle jsem teda nečekal. V tu chvíli jsem vůbec nevěděl, co mám na to říct. Napadlo mě jediné. Okay. Teď jsem na řadě já. Možná se budu opakovat, ale… taky tě miluju. Hrozně moc. A víš moc dobře, že bych s tebou chtěl moc chodit, ale prostě nemůžu. Všimnul jsem si jeho pohledu a hned jsem se opravil. Počkej, takhle jsem to říct nechtěl. Můžeme chodit ven, ale jenom jako kamarádi. Můžeme se scházet u tebe nebo u mě doma a pokračovat v tom, co jsme začali u Kačky na chatě. Ale nikdo nesmí být doma. Chci s tebou být, ale nesmí na to přijít moji rodiče. Zabili by mě. A tebe možná taky.
Následovalo trapné ticho, kdy ani jeden nevěděl, co má říct. Tak jsem se zvedl a skočil si naproti pro zmrzlinu. Bylo mi jasné, že až se vrátím ke stolu, Dominik mi řekne, abych se šel s mejma kecama vycpat, nechá mě tam a odejde domů. Vzal jsem mu taky jednu zmrzlinu a vrátil jsem se.
Dobře, takže… teď jdeme ke mně nebo k tobě? Pousmál se. A byl to ten upřímnej úsměv.
Myslíš to vážně? Kývnul. Dobře, v tom případě, můžeme jít k tobě?

Když jsme dorazili k němu domů (bydlel mimochodem na Donovalský, takže to máme od sebe jenom kousek), zeptal jsem se, co vlastně budeme dělat. Dominik mi odpověděl, že jsem to řekl sám. Obejmul mě a pak mě políbil. A já jsem se nebránil. Chybělo mi to. Vím, že to byl jenom vlastně den, co jsme se naposledy líbali u Kačky na chatě, ale mě to přišlo jako věčnost. Pořád v objetí a při líbání jsme se přesunuli k němu do pokoje a já ho začal svlékat. Za půl minuty už jsme se oba váleli nazí po posteli. Upřímně, nečekal jsem, že k tomu dojde na prvním rande. To se obvykle nestává. Ale s ním to bylo úplně něco jiného než s holkami. Ten pocit, co ve mně vířil, nešel vůbec zastavit. A zdálo se mi, že on to taky nemůže zastavit, že cítí to samý. Jenže já to pak přerušil. Hele, Dominiku, je mi to děsně trapný, ale já… já nemám prezervativ. Pousmál se a řekl, že to nevadí, že on jich pár má. Zvedl se a šel pro něj. Měl je v šuplíku. A pak mi začala vyhrávat Cher Lloyd a její Want U Back. A do prdele, to je moje matka. Kurva, do prdele to je máma. Prosim tě, bud potichu, ano? Ano mami? Ne, jsem na Chodově v kavárně, přijedu tak za hodinku za dvě, okay? Jo, uklidil jsem myčku. Jo, kytky jsou zalitý. Promiň, ale už musim běžet, zatím. Položil jsem to. Dominiku, promiň, moje matka je divná. Volá mi každou půlhodinu. Moc mě to mrzí. Řekl, že mu to nevadí. Tak, kde jsme to přestali?Usmál se. Dominiku promiň mi to, ale myslím, že by jsme to měli nechat na jindy. Moc mě to mrzí. Oblékl jsem se a bez vysvětlení proč jsem vyrazil ze dveří a utíkal domů. Celou cestu (no dobře, asi pět nebo šest minut) jsem probrečel. Vždycky, když se v mym životě děje něco intimního, zavolá mi ta kráva. Fakt dementní. To je pokaždý.
Když už jsem byl skoro doma, slyším, jak na mě někdo volá. Otočím se a asi dvacet metrů ode mě stála kamarádka ze základky, Květňáku. Řekl jsem jí, že bych si hrozně moc pokecal, když jsme se celý prázdniny neviděli, ale že hrozně moc spěchám.
Když jsem přišel domů, okamžitě jsem sebou práskl na postel a začal znovu brečet. Za dvě minuty mi zavolal. Vytípl jsem to a napsal jsem mu SMSku typu Promiň mi to všechno, co se stalo, zítra si promluvíme.
Hned po tom jsem usnul a probudil jsem se asi až kolem desáté večer. To mi totiž volala matka. No? Jo, spim. Ježiš sorry, no, jsem usnul hned po tom co jsem přišel. Mami, jak to mám sakra vědět? Asi ve čtyři. Já nejsem hnusnej. Nazdar. Zavěsil jsem a hned se mi na displeji objevila nová zpráva. Okay, zítra se ozvi. Nevim co se ti stalo, ale já tě miluju. Dominik.

Do prdele. To není dobrý. Budu muset vysvětlovat. Vim že je pozdě, ale můžu ti ještě zavolat? Ani ne za dvacet sekund už mi volá. Čusek Dominiku. Hele, než cokoli začneš, nechci abys utrácel, tak to zkrátim. Moc mě mrzí, co se dneska stalo. Já… prostě jsem zpanikařil, když mi zavolala. Promiň. Bál jsem se, že nás může vidět nebo tak. Vim, že to zní bláznivě, ale to já mám často, že se bojim že ona má oči všude. Každopádně… moc jsem to dneska chtěl, ty to víš. Můžeme si to někdy vynahradit? Moc bych to chtěl mezi námi napravit.
Ale no tak, mezi náma není co napravovat, řekl do telefonu, já tě chápu. Každopádně už budu muset končit, promiň. Takže zítra po obědě se ti ozvu, okay? Pak to položil.
Znovu jsem si lehl do postele, vzal si sluchátka a poslouchal jsem písničky. Pak jsem usnul.

Druhý den ráno jsem se vzbudil a nemohl jsem si vůbec vzpomenout, že jsem doma. Myslel jsem, že jsem u Dominika… to sotva, po včerejšku. Musím mu zavolat, pomyslel jsem si. Ale nakonec jsem mu napsal jen SMSku. Poslyš… jestli si chceš promluvit, buď dneska okolo druhý v kině Galaxii. Můžeš jít se mnou na Resident Evil. Pak ještě někam skočíme. Myslím třeba na jídlo, samozřejmě. Ondra. Přidal jsem mu tam ještě usměvavého smajlíka a zmáčkl ‚odeslat‘. Odpověď nepřišla.
Pak jsem si rozevřel ještě Sukubu a chvíli jsem si četl.
V půl druhý jsem vyrazil do toho kina. Doufal jsem, že přijde. Koupil jsem si lístek a čekal jsem. Okolo druhý přišel. Ale nešel se mnou na film. Přišel mi jenom říct, že tu na mě počká a pak spolu půjdeme vedle do KFC, že mu to čekání nevadí. Ale mě to vadilo. Koupil jsem mu lístek taky, protože mi přišlo dementní, aby na mě těch 96 minut čekal.
Film jsme si užili a pak šli do toho KFC. Tak různě jsme si povídali, ale o včerejšku nebo o nás nepadlo jediné slovo. Chtěl jsem s ním o tom mluvit, ale zdálo se, že on si chce užívat jenom mojí přítomnost. Nechtěl jsem to kazit, tak jsem to nechal tak, jak to bylo. Jenže o půl hodiny pozdějc, jak se asi dalo čekat, jsme skončili u mě doma. Líbali jsme se, ale nic víc. Pak se Dominik zeptal: Už se asi deset minut líbáme. Ne, že bych chtěl, abys udělal první krok, ale nic víc nebude?
Musel jsem se pousmát. Ehm… rád bych, ale nechci, aby nám to zase zkazila moje matka.
Tak si vypni telefon.
To nepomůže, povídám, když se mi nedovolá, je schopná do deseti minut tady být a zkontrolovat, jestli se něco nestalo.
No jo…jenže… tohle jsem neměl říkat. Dominik zesmutněl. A do prdele. Počkej… hele, řeknu to na rovinu. Mě totiž přijde, že hrozně spěcháme. S námi, se sexem, se vším. Neber si to osobně, ale myslím si, že ani jeden z nás ještě není na sex připravenej. Myslím teda na…ehm, nevim jak to mám říct.
Myslíš jako na anální sex? Pousměje se. Hlavně, žes včera připravenej byl.
Sedl si na postel a zesmutnil ještě víc. Absolutně mě nenapadlo nic, co bych měl dělat, a tak jsem si sedl vedle něj, obejmul ho a políbil ho. Nebránil se a začal mě svlíkat. Teď jsem se nebránil já. Vím, že to možná zní divmě, když jsem před sotva dvěma minutama odmítal se s ním vyspat, ale teď už mi to tak divný nepřipadalo. Začal jsem ho svlíkat taky a za chvíli jsme tam leželi jen v trenkách. Zvedl jsem se a došel jsem pro kondom. Teď si to nenechám zkazit. Nastavil jsem na telefonu tichý režim a vrátil se k Dominikovi. Pokračovali jsme v líbání. Po chvíli se Dominik odtáhl a řekl: Víš, nemusíš to dělat, jestli nechceš. Teď už to pochopím.
Ne, to je dobrý, chci to. Nic nenamítal, tak jsme pokračovali.
Sundal jsem mu trenky a on je sundal mě. Chvíli jsme tam jen tak leželi v objetí a líbali se. Bylo mi to nesmírně trapný, ale přece jenom to byl anální sex, tak jsem se zeptal, jak to bude, jestli si vezme kondom on, nebo si ho mám vzít já. Odpověděl mi, že jestli mi to nevadí, vezme si ho on. Políbil jsem ho a on mi řekl, ať si lehnu na břicho. Zaujal jsem svou pozici a o chvíli později jsem cítil, jak mi přejíždí jazykem po krku a po zádech. Pak mě ale obrátil a začal mě líbat po krku, po břiše. Na břiše to strašně lechtalo, ale to bylo vedlejší. Užíval jsem si to. Přesunul se k podbřišku, kde se celkem zdržel. Hrozně se mi to líbilo. Abych tomu, jak se tak říká, dodal na šťávě, začal jsem vzdychat. Nevim, jestli to bylo správný, protože Dominik se na mě podíval. Ale nejspíš to nebyl ironickej úsměv.
Byl upřímnej.
Laskal mě svými polibky po celém těle a jazykem přejížděl po mém podbřišku. Pak jsme si vyměnili pozice a já navázal tam, kde on skončil. Na podbřišku. Nechtělo se mi otálet, a tak jsem si navlékl kondom (vim vim, mělo to bejt naopak), obrátil jsem ho a pak na TO došlo. Bylo to ta neúžasnější věc v mém životě. Nikdy jsem netušil, že je to stokrát lepší než s holkou.
Jemně vykřikl. Hej Ondro, nechtěli jsme to naopak? Asi jo, ale mě je to jedno. Stejně mi určitě budou vyhovovat obě pozice. Nejspíš jo, ale není to teď jedno? Nic už neřekl, tak jsem usoudil, že je to jedno a pokračoval jsem. Jemně jsem klouzal dovnitř a ven a přitom ho líbal na zádech.
Když jsme skončili, jen tak jsme ještě leželi v posteli pod dekou, oba ruku v ruce a koukali na strop. Pak jsme si ještě alespoň hodinu povídali. O všem. O seriálech, filmech, Greysonovi (teď Dominika miluju ještě víc), ale také samozřejmě o TOM. A také o tom, jaké to teď s námi bude.
Dominik se později zvedl s tím, že si musí ještě někam zajet. Nevadilo mi to, šel jsem tedy domů. Na cestě jsem se konečně podíval na mobil. Tři nepřijaté hovory. Máma, máma, máma. Hm… zajímavý.
S Dominikem jsem se později domluvil, že se zítra sejdeme zase ve Starbucks na pokec.
Dneska jsou to tři měsíce, co jsme s Dominikem spolu. Jestli vás zajímá to, jestli to o nás ví naši rodiče, tak neví. A mě je to jedno. Až budu dostatečně připravenej, řeknu jim to sám.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dylan


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury