Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vánoční koleda část 2

Scrooge ležel tiše v posteli. Nemohl usnout, protože mu pořád v hlavě doznívala Marleyho slova. Kdykoliv se pokoušel zavřít oči, viděl obraz ducha v řetězech. To ho děsilo. Nikdy se sice nebál lupičů nebo zabijáků. Od toho byla placena policie. Duchové bylo však něco, s čím se dosud nikdo nesetkal. Noc byla temná…
BUM!!!! Věžní hodiny hlasitě odbíjely jednu. Scrooge se polekal. Čekal co se bude dít. Do místnosti náhle odněkud proniklo oslepující světlo. Scrooge přivřel oči. Záře však brzy začala pohasínat. Teprve tehdy se Scrooge odvážil podívat, co se stalo. A uviděl, jak se u postele pár centimetrů nad zemí vznáší malý mužíček s hlavou jako plamen. V levé ručičce držel lesklou poklopku a upíral na Scrooge jasný pohled. „Ehhhm… Ty jsi ten duch, jehož příchod jsem měl čekat??“ zeptal se Scrooge vyjeveně. „Ano.“ odpověděl mužíček a přiblížil se, jako předtím Jacob Marley. Měl sípavý hlas připomínající meluzínu. „A nemohl by sis nasadit to zhášedlo?“ vyhrkl Scrooge a opět přivřel oči. „To by si chtěl? Zhatit světlo, které mi dává život?“ Duch stále kroužil kolem postele. „Kdo vůbec jsi?“ zeptal se Scrooge, pořád trochu nesvůj. „Jsem duch Vánoční minulosti.“ odpověděl a natáhl ruku. „Pojď se mnou!“ Popadl ho a táhl ho k oknu. Scrooge se zděsil. „Jsem smrtelník. Jistě spadnu!“ Duch natáhl dlaň a dotkl se ho u srdce. Náhle se mu nohy odlepily od země a rychlostí blesku vylítl s duchem ven z okna.
Přistáli před obrovským domem. Zevnitř se ozívaly hlasité kroky. „Poznáváš to tady?“ promluvil duch. „No jistě! Tady jsem byl v učení!“ odpověděl Scrooge s malým náznakem úsměvu. Společně vešli do dveří. Uvnitř to vypadalo jako před veselkou. Všechny stoly po stranách, umytá podlaha a v rohu připravené nástroje pro hudebníky. Uprostřed seděl tlustý chlapík a zapisoval něco do pergamenu. „To je starý Čepička!!“ vyjekl Scrooge. „Čepička a znovu naživu!“ Tu se ozvalo bití hodin. Čepička vzhlédl od pergamenu a hlasitě se zasmál. ´Hej Ebenezere, Pepi, pojďte! Už je šestá, za chvíli tady budou!´ Odněkud vyběhli dva sotva sedmnáctiletí mladíci. Mladý Ebenezer Scrooge měl hnědé vlasy, svalnatou postavu a prosté sako. V ničem nepřipomínal starého mrzouta jakým byl teď. ´Přineste jídlo chlapci! Dnes budeme slavit! Je Štědrý večer!´ pokračoval Čepička a všichni se smáli.
Duch mávl rukou a i se Scroogem se přenesli o pár minut později. Oslava už byla v plném proudu. Lidé dorazili, hudba hrála, tancovalo se, jedlo, pilo, hodovalo. Všichni měli dobrou náladu. Každý se jen smál a užíval si. I mladý Ebenezer. Přišla k němu krásná dívka. Měla světlé vlasy po ramena a modré zdobené šaty. Usmála se, on ji objlal a společně se začali pohupovat. Duch opět mávl rukou a přenesli se opět v čase.
Tentokrát se ocitli v malé místnosti. Velkou část zaujímal stůl u kterého seděla tatáž dívka a právě s někým mluvila. ´Jiná láska je na mém místě.´ ´Jaká?´ odpověděl mužský hlas. ´Zlatá´ řekla smutně dívka. Scrooge, kterému mohlo být tak třicet, chvíli váhal než odpověděl. ´Ničeho na světě nebojím víc, než života v chudobě. Proč odsuzuješ mou touhu po statcích´ Dívka se na něj zadívala. ´Změnil jsi se.´ ´Ale mé city k tobě jsou stejné!´ odvětil. ´Zasnoubili jsme se v době, kdy jsme byly chudí. Zprošťuji tě toho.´ Scrooge vyskočil. ´Žádal jsem tě o to někdy??´ ´Slovy ne. Jenom změnou v povaze. Kdyby předtím mezi námi nic nebylo, snažil by ses o mě dnes? Ukáplo ji pár slz. Ebenezer sklopil hlavu. ´Zproštuji tě tvého slibu. Bud šťastný v životě, který sis zvolil.´ Při těchto slovech odešla. Duch opět mávl rukou a pravý Scrooge se ocitl zase u sebe doma.
POKRAČOVÁNÍ BRZY








Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

theChosenOne


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury